Omegaya yakın protagonist içeren film önerisi

"Bilimdeki her büyük ilerleyiş, hayal gücünün yeni bir atağından ileri gelir." -John Dewey

Moderatör: Co-Moderatör

olumcul deney

Okunmamış mesaj

Başlık biraz olmadı ama kusuruma bakmayın :D

Karakte Kid tanımını yapılsa bu başlığa daha uygun olacağını düşünüyorum.

Beyler bir film önerisi istiyorum; Etraftan tekme yeyip, Sonunda ise intikam isteği olan yine bilindik üzere mutlu sonu olan bir film önerisi istiyorum.
Kullanıcı avatarı
Mitch
1. Nesil

Okunmamış mesaj

Mezarına tüküreceğim 2 uygun olabilir, izlemiştim şimdi konusuna baktım direk intikam diyor hikaye öğreti açısından ne verebilir, gösterebilir bilmiyorum filmi pek hatırlamadığım için ama genç bir kız tecavüz, şiddet gördüğü yerden kaçıyor güçlü dönüp heriflerden intikamını alıyor birkaç sahne çıplaklık içerebilir ama belirteyim tanıtımını izle beğenirsen izlersin sonra bu neydi deyip bana sövme ajdjajs .
olumcul deney

Okunmamış mesaj

Mitch yazdı: 28 Mar 2018, 03:50 Mezarına tüküreceğim 2 uygun olabilir, izlemiştim şimdi konusuna baktım direk intikam diyor hikaye öğreti açısından ne verebilir, gösterebilir bilmiyorum filmi pek hatırlamadığım için ama genç bir kız tecavüz, şiddet gördüğü yerden kaçıyor güçlü dönüp heriflerden intikamını alıyor birkaç sahne çıplaklık içerebilir ama belirteyim tanıtımını izle beğenirsen izlersin sonra bu neydi deyip bana sövme ajdjajs .
İzledim hacı. Sayende tüm reseptörlerim gitti hdushdhs
Cevapla Önceki başlıkSonraki başlık