Diksiyon Eğitimi

"Bilimdeki her büyük ilerleyiş, hayal gücünün yeni bir atağından ileri gelir." -John Dewey

Moderatör: Co-Moderatör

Oogway

Okunmamış mesaj

Aslında 4000TL olan bu 2 günlük diksiyon eğitimi YouTube'da karşıma çıktı, 13 bölümü olduğu için izlemeye vakit bulamadım sadece göz atabildim. Gördüğüm kadarıyla bu tarz eğitimler uzun, detaylı ve özel eğitimlerin yanında bir hiç. Sadece basitçe çok temel şeyler veriliyor. Tamam ben de 2 günlük eğitimden mucize beklentisi içinde değilim de belki işin sistemine ve neyin ne olduğuna hakim olmak, farkındalık oluşturması açısından, fikir vermesi açısından optimum olabilir en fazla. Bunlar oturursa asıl olay o iki günden sonra başlıyor zaten. Aramızda kabuğunu kırmaya çalışan içe dönükler varsa onların da faydasına olur sanıyorum.
Kendi sitesine eğitimde kullandığı alıştırma ve uygulama metinlerini pdf halinde koymuş, onu da bırakıyorum şuraya: http://diksiyoncu.com/egitim-metinleri.html
Meraklısı için paylaşmış olayım, ancak dediğim gibi araştırıp da bulmadım piyasada daha verimlisi ve ücretsizi var mı bilmiyorum. Bilen varsa ya da direkt bu eğitim için söyleyeceği olan varsa bizimle paylaşması iyi olur.