İbretlik Bir Başlık

"Bilimdeki her büyük ilerleyiş, hayal gücünün yeni bir atağından ileri gelir." -John Dewey

Moderatör: Co-Moderatör

Kullanıcı avatarı
dun bugun yarin
1. Nesil

Okunmamış mesaj

Başlık: http://www.incisozluk.com.tr/w/burası-s ... k-değil/1/

Birkaç entry'sini okudum. Arkadaş gerçekten ibretlik. Yazıların gidişatı olsun, yazış tarzı olsun her şeyiyle Alpha'ya it gibi özenen birisi. Tek tek ele alıp çürütmeyeceğim, açıkçası vakit ve efor kaybı (hayır, büyüklenmiyorum yahut geçiştirmiyorum). Böylesini ilk defa gördüğüm için biraz şaşırdım zira adam işi bayağı üst seviyelere taşımış, utanmasa başlığın adını "şunu çok sık yapmam" yapacak yani o derece ehehe. Bakmanız size pek bir şey katmaz (belki de katar, bu kim olduğunuza göre değişir) ama paylaşmak istedim.
Kullanıcı avatarı
Mitch
1. Nesil

Okunmamış mesaj

Screenshot_20180506-072428.png
Yazım şekli tcma+mucksz. Hacityler benzer başka bir elemanın açtığı başlıkla ilgili şunları demişti, özetlemiş:
"baktığınız anda üslup olarak ve bazı cümlelerin %100'lük benzerliği olarak they call me alpha gibi olmak için sıçana kadar ıkındığını görebilirsiniz. adamdan nefret ediyor çünkü gerizekalının hayattaki tek hedefi onun gibi olabilmek. beyinsiz işte. ateş olsa düştüğü yeri serinletir pabinulo. gelmiş o tiple şekil şemalle insanlara doğruları öğretecek öyle mi? asdadasd. yani bu kafada maldonadolar gaza gelip başlıklar açıp okumak için peşlerine takılan 3-5 abazayla tatmin oluyorlar."
Bu mesaja eklenen dosyaları görüntülemek için gerekli izinlere sahip değilsiniz.
Kullanıcı avatarı
legoprofesoru
1. Nesil

Okunmamış mesaj

Adamın yazdıklarını okudum. Gerçekten büyük bir yanılgı içinde. Yemek yediğin kaba tükürme derler ya, bu kadar olmaz. Üzüldüm. Disiplinden, çalışmaktan, spordan, acı çekmekten bahsetmiş buralara lafım yok. Betalar da doğru işler yapabilir. haci diyordu ya ''bozuk saat bile günde iki kez doğruyu gösterir.'' öyle. tcma Kancık Sözlük'te günlüğünden bölüm paylaştığı sıralar ''beta-alfa'' kavramından bahsetmiş. Betanın bir alfa kadar yetenekli olabileceğini de belirtmiş. Taklitte aşırıye giderler ve rol yaparlar. Aşağıda bu ibretlik başlığı açanın yazdıklarından bazı alıntılar yaptım. Bir şirkette çalışmak ve arabanın olması seni alfa erkeği mi yapıyor? Vay canına. İçindeki çelişkileri ve inkar edişleri nasıl bastırıyor acaba? Nereden tutulsa elde kalıyor. Allah yardımcısı olsun.

ONLAR iLE iLGiLi BiR SÜRÜ PLANIM VAR. BURADA DiĞER GELiŞiM BAŞLIKLARINDA Ki GiBi \"ANANIZI SiKERiM BENiM
KALMALISINIZ,BEN OLMAZSAM HiÇSiNiZ.\" DiYEN MORONLAR GiBi DEĞiLiM.''
_
Geçen hafta çileklerden biri bana \"Akşam napalım?\" Diye mesaj attı.Ben ise \"işlerim var sonra\" dedim.Bu sayede çileğin kafasında \"Acaba ne işi ?\",\"Benden başka bir çilek mi var yoksa? \" gibi algı oluşturdum. Nöral is coming.

Nöral ağlar ile ilgili ayrıntılı bir yazı yazacağım.
_
ALFA, BETA VE OMEGA kavramları ileride gelecek.Bu kavramları saçma sapan ve olağanüstü gücü varmış gibi BOŞ ego kavramları haline getirtmek yalnızca moronların işidir.
_
Spora gideceğim. Gitmeden bir kaç şey söyleyeyim. Yazılar akşamları oluyor genellikle amınakoyayım.
SEN VE BEN MÜKEMMELiZ.
BU SAYEDE BURADASIN. BUNU ASLA UNUTMA.
_
Kimseler gibi boş manipülasyon için gelmedim buraya.Kadınları etkilemeye dayalı değil bu başlık.Elbet bu başlıkta kadınlar ile ilgili yazı yazacağım fakat;eksiklerin var.Hayatımın merkezinde BEN varım.O çilekler değil.
_

Bakın moronlar. Leş gibi ter kokuyorsunuz her yerde.Lan konsere gittim geçen. Geberdim amınakoyayım.
Bimden alın axe'ı kullanın. Aşırı ağır olmasın kokular. Ferahlatıcı ve hafif olsun.
Koku, genlerden gelen bir özellik. Koku insanın kendine verdiği değeri gösterir.

Kokudan girdim, çünkü bir duygusal bağ var aramızda. Konser sonrası daha bir dikkat etmeye başladım. Bayılacaktım o yanımda ki ergen yüzünden.
_
Benim anlattıklarım, bildiklerimin %1 i bile değil. Sırf monotonlar öğrenip, aptal aptal davranmasın diye.
Eğer ben bu başlığa bağlı kalır ve bu başlığın popüleritesini arttırmak isteseydim; \"yoldan geçen verecek ov ye\" diye vaatler verirdim.
_
BAKIN; KADINLAR iLE iLGiLi SAHA GÖREVi OLACAK. Fakat şuan bu duruma hazır değilsiniz. Erkek benliğinizi oturtuyorum moronlar.
_
Çok başarılı bir plandı bu.Sıkılanlar kayboldu. Monotonlar her zaman bu başlıktalar.
_
ALFA KAVRAMLARI iÇiN ARAŞTIRMA KONULARI VERECEĞiM SiZLERE.
_
Burada kalmayacak,bir topluluk kuracağız ve buraya ise pratik yaparak ke dini geliştirenler girebilecek.
_
Muhtaçlığı yenmek için;

Beynine "Ben mükemmelim ve kimseye, hiç bir şeye muhtaç değilim.
Hayatımın merkezindeyim" telkini ver.
_
Cevapla Önceki başlıkSonraki başlık