Beta Vızzıklama/Saldırı Örnekleri Veritabanı

"Bilimdeki her büyük ilerleyiş, hayal gücünün yeni bir atağından ileri gelir." -John Dewey

Moderatör: Co-Moderatör

Kullanıcı avatarı
hoca dehanni
Silik

Okunmamış mesaj

Sürekli yeni başlık açmaktansa bu tarz bir başlık altına yazmak daha mantıklıdır diye düşünüyorum. Bulduğum vızzıklama/saldırıları burada paylaşacağım ki toplu bir şekilde görünsün.

https://eksisozluk.com/kenan-sofuoglunu ... -05-22&p=1

Abi adam kendi emeğiyle, parasıyla almış arabasını sanane amına koyim. X parti y parti fark eder mi adamın alacak parası varsa. Kıskanıyor işte, kendi yapamadığı olayı başkaları gerçekleştirince saldırmaya ıkınıyor. Milletvekili olduktan sonra da lamborgini alabilirdi, bu demek değil ki illa devletten para söğüşlemiş olsun adamın gelir kaynakları belli. Altta da hep saldırmışlar kıskançlıklarından dolayı, halbuki bunların %99'unun imkanı olsa bok attıkları kişilerin yaptıklarını yaparlar.
Kullanıcı avatarı
hoca dehanni
Silik

Okunmamış mesaj

https://www.uludagsozluk.com/e/25993540/

"... kendisi ateistlere -ve müslüman nüfusa sahip ülkelerin bilimde
ezik olmasından ötürü- karşı olan
takıntısından dolayı hırs yapıp fizik ve
felsefe okuyan, yaratıcılık ve bilimden
tamamen uzak, ezbere eğitim ürünü bir
insandır. ...
"

"...sınıfta inekleyip de hırsla derslerini şakır
şakır geçen, güçlü hafızalı bir öğrencidir
sadece; bunun dışında hiçbir vasfı yok.
bilim ile gerçekten hiçbir alakası yok.
bilim karşıtı bir insan aksine...
"

"...inek öğrencilik hayatını ve okuduğu
bölümü çıkarırsanız; bunun dışından
kendisine bakarsanız çok cahil ve modern
bilimdeki yenilikleri takip etmeyen bir
insandır.(kendisi meraklı bir popüler
bilim okuyucusundan bile çok çok fazla
cahildir)...
"

Abi orospu evladına bakın nasıl ağzından köpükler saçarak saldırmış. Kendi hastalığını da çok güzel karşıya yaftalamaya ıkınmış aşağılık psikolojisi var diyerek. Yukarda bazı kısımları aldım buraları yazması da ayrıca dikkatimi çekti. Enis reisin odtü ileri fizik bölüm 2.si ve odtü felsefe bölüm 1.si olmasını nasıl da "inek xdxd" diyerek ayağa düşürmeye çalışmış. Kendisi Enis reisin akademik olarak yaptıklarını yapsa büyüklük kuruntusundan, kibirden boğulur aq beyinsizi. Abi bunlar çok iğrenç ithamlar ya, gerçekten midem bulanıyor hayrete düşüyorum okurken.

Not: Böyle aç köpek gibi saldırmasının nedeni enis reisin hakikati konuşması ve betaların hakikatten hoşlanmamasıdır. Eğer enis reis ateizmi savunsaydı bu sefer buraya "bütün bilim adamları, felsefeciler ateist len mq" ; "koskoca odtü fizik ve felsefe derecesi yapmış adam" yazacaktı. Bunlar işte böyle ikiyüzlü ibneler.
Cevapla Önceki başlıkSonraki başlık