Fenerbahçe Başkanlık Seçimi

"Bilimdeki her büyük ilerleyiş, hayal gücünün yeni bir atağından ileri gelir." -John Dewey

Moderatör: Co-Moderatör

Kullanıcı avatarı
Kai
1. Nesil

Okunmamış mesaj

Bir betanın sıkıştığı ve tutuştuğu zamanlarda yaptığı çarpıtmalara,safsatalara,çamur atıp iz bırakma ıkıntılarına dair fikir vereceğini düşünüyorum. Olaylarla çok iç içe olmadığımdan gerçekten bu çarpıtmalar yapılmış mı böyle olaylar dönmüş mü doğru mu söylüyor tam olarak bilmiyorum o yüzden her ne kadar kendisini sevmesem de aziz oçelik yapmış demiycem burda olay dünyanın herhangi bir yerinde başta kontrolü elinde tutmak isteyen halkı güden betanın böyle kitleyi kandırmaya yönelik basit mahalle karısı yöntemleriyle ıkıntıya gireceği ve hilelerinin hep aynı zayıflıkta olduğudur.
Kullanıcı avatarı
musluman bir genc
1. Nesil

Okunmamış mesaj

Hazır konusu açılmışken ekşideki daitoryu nickli arkadaşın bir entry sini sizlerle paylaşmak istiyorum. Güzel bir noktaya parmak bastığını düşünüyorum.

https://www.eksisozluk.com/entry/77696548

Linki atamadıysam uyarın.
az7
Sürgün

Okunmamış mesaj

Normalde takip etmiyorum ama bu son başkanlık seçimine az çok baktım, az çok adayları da biliyorum, detaylarına hakim değilim, aziz yıldırımı 15 dakika kadar trtde dinledim bahsettiği icraatleri filan doğru olabilir ama sürekli kendi adını ön plana çıkarmaya çalışıyor ve bence bu yaptıklarını gölgeliyor, liderlik yeteneğinide pek yok evrimsel baskınlık gösteriyor sürekli, bildiğim kadarıyla bir ara kitleye siktir çekmişti, bu siktir menfaatini için midir yoksa 20 yıllık tecrübesinden ötürü kitleyle ilgili birikimi midir bilemiyeceğim.
Ali koçu da habertürkte dinledim, belli ki çocukluğunda takıma karşı duygusal bir bağı oluşmuş ve bu bağ zamanla daha da güçlenmiş hatta öyle ki aklının bile önüne geçmiş tek sebebi bu bağ mıdır yoksa uzun süredir kitle tarafından pohpohlanması mıdır bilmiyorum, tvde izlediğimde yaptığı işin akıllıca birşey olmadığını kendiside söyledi ama seçimlerde duygularıyla hareket etmeyeceğini söylemişti, attığın videonun ilk birkaç dakikasına bakarsak duygularının nasılda aklının önüne geçtiğini ve mimik, hareketlerini etkilediğini görüyoruz cidden sevimsiz hareketler sergilemiş , bu sevimsizliğinin sebebi güçlü duygusal bağlar ,birikmişlikler,aldığı saldırılar – ki söylediğine göre bu süreçte ailesine bile saldırı olmuş,- olabilir.
Kitle her zaman aç ve nankördür bunu bilmediğini sanmıyorum bu süreçlere süreklenmesinin sebeplerinden biri de büyüdüğü çevre ve içinde bulunduğu durumdan sıkılmışlık olabilir yine de doğrusunu Allah bilir, bunlar sadece teorilerim, umarım aziz yıldırımdan daha hayırlı bir başkan olur.
Cevapla Önceki başlıkSonraki başlık