Kancık Sözlükteki Betalar

"Bilimdeki her büyük ilerleyiş, hayal gücünün yeni bir atağından ileri gelir." -John Dewey

Moderatör: Co-Moderatör

Kullanıcı avatarı
Sokratesin Sakali
1. Nesil

Okunmamış mesaj

Aslında bu durum baya iyi bir şey bir açıdan . Kendi heva hevesine uyan betalar için bir ortam oluşmuş kancıkta . Betaları, vızzıklamalarını görmek için harika bir fırsat . Cidden iyi oldu , inceleyeceğim bu malları .
Kullanıcı avatarı
hellsbells
1. Nesil

Okunmamış mesaj

[mention]Bold[/mention]

Kanka nefret etme meselesini şöyle düşündüm; bir betanın aklı olmadığı için kutsal değerleri toplumun ona dayattığı şeylerden fazlası değil. İyi bir ev, araba, statü, karı kız vs. Bir gün bir adam çıkıyor bu değerlerin amına koyuyor -cevabın bunlar olmadığını içsel olarak anlatıyor- ve beta da şöyle düşünüyor ‘’Lan tüm bunlar boşsa ben boş adamım, hayır ben boş adam olamam kinqim ben, bunlar yalan bla bla…’’ kaçıyor böyle. Ufku açılıyor bu sırada ama akıl yok, kutsallaştırdığı şeyleri elde ettiğini söyleyen birisinin taklidini yapmaya girişiyor en fazla. Gün geçtikçe ne kutsal sandığı şeyleri elde edebiliyor ne eskisi gibi kinq hissedebiliyor arafta kalıyor ve bu duruma kendisini tcma’nın soktuğunu sandığı için ondan nefret ediyor ama taklit etmeyi de bırakmıyor tcma gibi kinq olduğunu düşünüp mental mastürbasyonla nefretini ezikliğini bastırıyor. Ayrıyeten şu her yerde ‘’okudum hayatım sikildi sakın okumayın’’ falan diye yazanlar ufku açılmış onun içini dolduramayacak kadar kendini, aklını sikmiş betalar/betalığa çok yakın omegabetalar işte.
Kullanıcı avatarı
Bold
Sürgün

Okunmamış mesaj

[mention]hellsbells[/mention]

https://www.youtube.com/watch?v=Dbokrn6m-bc

Şimdi şu videoyu izledim bahsettiğimiz olayı uygulamalı çekmiş eleman, harika.
Betanın acundan nefret etmesinin nedeni başarısını ve elde ettiklerini deli gibi kıskanması. Zayıf aklı nedeniyle her şeyi çok kolay elde ettiğini düşünüyor ve kendisinin bir halt başaramamasının verdiği acıyla çıldırıyor. Acıyı dindirmek için en başta başarısına çeşitli iftiralar atıyor. Arkasında siyasiler vardı, ferit şahenk gibi zenginleri arkasına aldı, gitti yurt dışındaki formatı kopyaladı aslında bir halt yapmadı ben de yaparım. Sonra acıyı dindirmek için taklitler devreye giriyor. Acun olmaya çalışırken kafasındaki hayal dünyası gerçeklerle sikilince çaresiz kalıyor. E yapabileceği son şey de zihninde acun olduğuna kendini tamamen inandırması. 6.45'ten itibaren hayabusa sürmesi, turabi'yi koşturması, esat'la ispanya anıları felan da nefret ettiği halde çaresizce tcma'yı taklit edip bir anlığına kendini rahatlatan betayı anlatıyor.

Bu videoyu izlerken bunu analiz edeceğim hiç aklımda yoktu. Fakat sürecin tcma ve betalar ile resmen aynı ilerlediğini görünce seninle paylaşmadan edemedim kanka :)
esref su iciyor
1. Nesil

Okunmamış mesaj

Demin girip bir bakayım dedim de, "hodja dehanni" nickli birisi var. [mention]hoca dehanni[/mention] olduğunu iddia ediyor ama yazdıkları, çabası filan olsun bana fake gibi geldi. Burdan bir uyarı yapmak istedim eğer haberin yoksa cnm senin ağzından yazı yazan biri var ayıktırayım. Ha fake değilse de orada yazmak, sonuçtan da anlaşılacağı gibi zaman kaybı. Ama ihtimal vermiyorum ya fake'im diye bas bas bağırıyor resmen. Uyanın ahali
Kullanıcı avatarı
hoca dehanni
Silik

Okunmamış mesaj

Olum djdjsjdk benim o. Malum betalarla burada çok haşır neşir olamıyorum dedim oraya gidiyim. Yoksa ağır betalara hakikat anlatılmaz elbette. Ha olur da oraları yeni okuyan biri görür yazıları veya hata yapan hatasından döner, aynı zamanda da birkaç tane ağır beta var şimdilik onlardan öğreniyorum biraz şaşırtıcı biraz eğlenceli. Eğer bu yaptığım sence faydasız işse veya genel olarak hatamı gördüysen belirt tabi.

Not: Şöyle düşünüyorum birde bu kancıkta yaptığım şeyi ekşide yapmazsın çünkü bunu yapmanın ortamla alakalı olarak çok bir faydası olmayacaktır. Ancak tcma'nın yazdığı platforma tcma okuyucuları düzenli olarak bakar ve diğer platformları araştırıyorlarsa bir arayış içindedirlerdir zaten. Maksat hem betalardan öğrenmek, onları çürütmek, bunları yaparken de okuyucuların bazı şeyleri anlamasını sağlamak. Öyle yani.
esref su iciyor
1. Nesil

Okunmamış mesaj

Tamamdır kanki anlaşıldı. Biraz göz gezdirmiştim aradan bir iki cümle seçtim. Tabi bağlamdan kopuyor öyle. "Hoşgeldin yaralı omega-alfa" neydi amına koyum ya dksjsjjsbsoajs. Motivasyonunu ve kazancını göz önünde bulundurarak yaptığın da faydalı. Betaların da fazla üstüne gitme sözlüğü filan bırakmaya başlamışlar.
Kullanıcı avatarı
hoca dehanni
Silik

Okunmamış mesaj

http://kancik.sozlukspot.com/w/kendime% ... ı%20yapmam

Beyler deli konuşuyor.
sonuç olarak bir avuç liselisiniz, asla gerçeği araştıran birileri falan değil. internette organize olup iki dandik site açtınız, birilerine bok attınız diye dünyada bilinmeyen hiçbir gerçek gün yüzüne çıkmadı. olan tek şey var, bok gibi hayatınızı biraz olsun unutup kendinizi rahatlatmaya çalıştınız. zaten benim kafam güzelken burada yazdıklarımda bulduğunuz da buydu. bu yüzden ardı arkası kesilmeyen saldırılarda, karalamalarda ve aşağılık iftiralarda bulundunuz. görmeye çalıştığınız tek şey sizde olandı çünkü aksi mümkün olamazdı. siz acı çekiyorsanız ben de çekiyor olmalıydım. yoksa bu durum sizi sikerdi değil mi?
aynen bu şekilde aşağılık hareket ettiniz işte. beni zayıf bulmanız, yahut size zayıf olduğuma dair bir izlenim vermem sizi saldırmaya öylesine teşvik ediyor ki, çok ciddi söylüyorum bana bu lafları söyleyen sizler burda my7 olsa neler söylerdi tahmin dahi edemiyorum.
Burada kendi hastalıklarını bize yaftalamış ki kendini kandırsın, egosunu bastırsın, anlık bir rahatlama olsun.
kimseye bulaşmayan, tek istediği burda rahatsız edilmeden kafasına göre yazıp çizmek olan ben bu kadar saldırı aldıysam, my7 sizi tetiklediği taktirde olacakları görmek dahi istemiyorum.
tek istediğim, rahat bırakıp hakkımda atıp tutmayı kesmenizdi.
böylece sizin hakkınızda oluşan düşüncelerim değişip hastalıklı olduğunuz gerçeğine dönüşmezdi.
gerizekalılar, yüzleşmek istemediğim gerçek buydu. sizlerden yana umut olmasını isterdim.
fakat en ufak bir incelik göstermekten yahut karşınızdakini dinlemekten, saygı duymaktan acizsiniz.
Burada da mazlum oynanmış.

Kalem 9'a bakın beyler. Saygı, incelik felan istemiyor, onun mallıklarını yüzüne vurmayacak, onu pohpohlayacak, ona ilgi gösterecek menfaat ilişkileri istiyor.
Kullanıcı avatarı
Bold
Sürgün

Okunmamış mesaj

[mention]esref su iciyor[/mention] : Kanka malum başlık kapalı, buraya da beta uğramıyor. Antrenman yapacak alan yok, hatta bu ciddi bir sorun. Haklı olarak "bahane etme çözüm üret", yorumu yapılabilir. Zamanında tcma nickaltının canlandığı gibi unbelievable my7 nick altı canlanabilir. Şu ara kıpırdanma var gibi, bir kaç beta uğruyor fakat henüz yeterli akış yok. Hacının başlığın daha çok kitleye ulaştırmamız yönünde bir öğüdü de var (balıklama atlamayın, ölçüp biçip tartın diye de ekliyor). Yani hodja'nın yaptığı bana göre kesinlikle gerekli, birinci elden beta tecrübesi adına.
Kullanıcı avatarı
Bold
Sürgün

Okunmamış mesaj

Ek olarak başka platformda betalara olan tutumun ile kardeşlerin arasındaki tutumun elbette farklı olur. Hacının kılıcını evinde bırakman gerektiği öğüdünü ve dışarıya sert fakat kendi içinizde yumuşak başlı olun konulu öğüdünü hatırlayın.
Kullanıcı avatarı
Sokratesin Sakali
1. Nesil

Okunmamış mesaj

Bold yazdı: 30 Ara 2018, 22:57 Ek olarak başka platformda betalara olan tutumun ile kardeşlerin arasındaki tutumun elbette farklı olur. Hacının kılıcını evinde bırakman gerektiği öğüdünü ve dışarıya sert fakat kendi içinizde yumuşak başlı olun konulu öğüdünü hatırlayın.
Fetih 29 "inkârcılara karşı çok çetin, kendi aralarında çok merhametlidirler."
Tanrı kitabında bize formülü veriyor. Tahminimce hacı da bu ayete ithafen söylemiştir o sözü.
Cevapla Önceki başlıkSonraki başlık