Film, Dizi, Oyun Önerileri

"Bilimdeki her büyük ilerleyiş, hayal gücünün yeni bir atağından ileri gelir." -John Dewey

Moderatör: Co-Moderatör

Kullanıcı avatarı
belikebond
1. Nesil

Okunmamış mesaj

bunu böyle çerez olsun diye bırakıyorum buraya. önerilerin çoğu hacının veya tcmanın bazıları benim.

izlenilmesi, oynanılması size olaylara dair fikir verebilecek oyunların, filmlerin bi listesi:

film/dizi : cesur yürek, gladyatör, assasin creed embers, son samuray, tron efsanesi, fight club, limitless, house of cards, marco polo, pers prensi zamanın kumları, cennetin krallığı, avengers, iron man, kemal sunal filmleri -sahte kabadayı ve tokatçı espeşilıy-
battal gazinin ilk filmi, captain america, hz. muhammed : allahın elçisi, fury, soysuzlar çetesi, ınception, django, sherlock holmes'un bazı bölümleri, 12 Strong -biraz laylaylom denilebilecek bir film fakat oradaki amerigalı timin ekip ruhu hoşuma gitmişti- neyse yeter bu kadan he bir de the walking dead nasıl unuturum aq NeGaN AlFpHA GeRisİ KaLfA

oyunlar: assasin creed serisi, -yoğğhaammına- crysis serisi, skyrim elder scrolls 5, mount and blade, metin2 -yanınıza bir beta alıp oynadın mı dadından yenmez- cs go da oynanabilir arada sırada sonuçta takım oyunu ve bir miktarda beta gözlemleme fırsatı veriyor. oyunlar bu kadar beyler. hacının, tcmanın yazdıklarından hatırladıklarımdan bunlar çıktı bende daha yeni ac2 ye geçebildim düşünün çocukluğum metin2 ile geçse de pek oyun elimden geçiremedim o yüzden bunlar çıktı anca. He bir de battlefield ı ekleyebiliriz buraya. tcmanın özellikle oynadığı battlefield 4 sanırım.