Omega 3 Yağ Asitleri

"İnsanlara sağlık vermek dışında hiçbir şeyde, insanlar Tanrılara bu kadar yaklaşmazlar." -Cicero

Moderatör: Co-Moderatör

Kullanıcı avatarı
dun bugun yarin
1. Nesil

Okunmamış mesaj

...
ve asıl acılı olanı söyleyeyim ki: hayatın boyunca, bir alfa olarak yaşayamayacak ; beta olmanı ise meşrulaştıracaksın.
sana vereceğim tek tavsiye, omega 3 tüketme ve iq seviyesi artıracak faaliyetlerden uzak dur ; arttığı an itibariyle, kendi durumunun farkına varacak ve intihar edeceksin.
anan da bana qalır zaaaaaaaaaaa

Bu yazıda karşılaşınca bir bakayım dedim. Sağlıklı nöral yollar oluşturmaya, kardiyovasküler sorunların önlenmesine, büyüme ve beyin gelişimine yardımcı oluyormuş ayrıca görme fonksiyonlarını da geliştiriyormuş. Derinlemesine bilgim yok ama şöyle bakınca güzel bir şey gibi duruyor, gelişim sürecine yardımcı olabilir. Eczanelerde kapsül halinde bulabilirsiniz herhalde öyle tahmin ediyorum. Eğer vücudunuzda fazla omega 3 türü yağ asitleri varsa belki ters tepebilir, siz yine de bi eczaneciye sorun alırken yan etkisi olur mu diye. Doktora da danışın ne olur ne olmaz. Şurada da zararları ve yan etkileri yazıyor: https://www.mailce.com/omega-3-zararlari-nelerdir.html
Kullanıcı avatarı
aPeopleArmy
Sürgün

Okunmamış mesaj

Özellikle spor yapanların tüketmesi gereken, kaliteli yağdır. Hem stabilize, hem ekonomik açıdan suplement olarak sipariş edebilirsiniz. GTVH bakanlığınca onaylıdır. -reklam gibi oldu asdas-
Kullanıcı avatarı
Mitch
1. Nesil

Okunmamış mesaj

Zehir taciri eczaneden su bile almak istemem kaldı ki hap haline getirilmiş vitamin supplementlerinden alayım haftanın bazı günleri farklı çeşitlerde balık yemeği yeğlerim
Kullanıcı avatarı
Harara
1. Nesil

Okunmamış mesaj

Kapsülü kullanılacaksa trigliserit formunda olanları alınmalı, benim önerim besinlerle yeteri kadar almaya özen gösterip eksik kalanı takviye olarak almak.
Kullanıcı avatarı
Oken
1. Nesil

Okunmamış mesaj

Beyler her gün belirli bir miktarda omega 3 takviyesi almak şart. Miktarını abartmadıkça herhangi bir zararı olmaz. Vücut aldığınız fazla miktarı idrar yoluyla rahatlıkla atar.
Bilinen genel faydalarını yazmayacağım hepimizin altında internet var rahatlıkla bakabiliriz. Ancak internette pek rastlayamadığım bir faydasından bahsedeyim, kan akışını hızlandırıyor, kanın optimum sağlıklı kıvamını bulmasını sağlıyor. Bu hem kalp damar sağlığı açısından hem de kas gelişimi açısından büyük bir fayda. Dediğim gibi omega 3 yağ asitlerinin dışarıdan alınmasında bir sakınca yok. Ancak omega 6 ve 9 un dışarıdan alınmasına pek gerek yok.
Kullanımı ise -Ocean Plus Omega3 1200mg için konuşuyorum- her gün kahvaltıdan sonra 2 kapsül, vize final haftası vb gibi yoğun haftalarda 3 yahut 4 kapsül uygundur. Uzun bir süredir aşağı yukarı bu miktarda ilerliyorum. Mucizeler beklemek yanlış olur ancak faydasını elbette hissedersiniz.
Kullanıcı avatarı
aurorα
1. Nesil

Okunmamış mesaj

Mitch yazdı: 08 Haz 2018, 16:34 Zehir taciri eczaneden su bile almak istemem kaldı ki hap haline getirilmiş vitamin supplementlerinden alayım haftanın bazı günleri farklı çeşitlerde balık yemeği yeğlerim
Sürekli dünyadaki kötülükleri görmeye odaklandığını düşünüyorum. Bence iyilikleri görmeye odaklan yoksa ne anlamı kalır dünyanın kartlaşırsın.
Cevapla Önceki başlıkSonraki başlık