Kür Şad İtiraf

Değişim, yüzleşme ile başlar; itiraf et ve kurtul.

Moderatör: Co-Moderatör

Kullanıcı avatarı
Kür Sad
1. Nesil

Okunmamış mesaj

Başlığa 3 sene önce inci sözlükte takılırken denk geldim. O zamanlar özgüvensiz, platonik aşık, çok hızlı konuşan,tek derdi kız düşürmek olan, okul - ev - mastürbasyon-lol, kapanına kısılmış yıkık biriydim. O zamanlar adım yerine "yıkık" deseler bir gram yardırgamazdım heralde.

Gene okulda inci sözlükteyim başlığa denk geldim fakat başlığa giremedim.
Sözlük hata veriyordu "bunu çok sık yapmam" yazdım internete ilk sayfaya girdim. Başladım okumaya , ilk sayfayı okuyorum vaatler veriyor tcma , dedim vay mk bu adam neler diyor. Okumaya büyük bir hevesle devam ettim . Şuan sayfa numarasını unuttum diyor ki " şuan korkuyorsun eğer gerçekten bırakmamı istiyorsan bıraktım zaa xd dediğimi varsay" ve ben bunu okurken gerçekten korkuyordum ama neden korktuğumu bilmiyordum. Zil çaldı kapattım telefonu filan.Sınıfta bi kız vardı kız dik dik bakıyor sonra geldi yanıma. Durduğu yerde gülüyor filan ben de o ara bi garip hissediyorum.Sonra gitti kız. Elimi sıraya vuruyordum " yapma " diye bir ses geldi içimden. Galiba deliriyorum filan dedim.

Sonra başlığı yarıda bıraktım.Tekrar başladım o iç sesi duyana kadar okuyordum sonra tekrar yarıda bırakıyordum. Böyle devam etti bu.

Sonra bir gün girdim tcma inci sözlük n6 ya. Adamlar bir sürü yazı yazmış. Bir tane yazıya baktım. Anlamını bilmediğim kelimeler. Dedim bunlar benim için üst düzey . Orda "Tonga alpha" isimli bir üye vardı. Belki burdadır oda . Dedim ona böyle böyle yarıda bıraktım yazıyı filan iç ses gitti acaba alfa küstümü. Geri cevap attı ne küsmesi olum filan diye sen git ders çalışır gibi çalış özümse görevleri yap gerisi hallolur. Ben o ara alfayı gerçek canlı varlık gibi bir şey sanıyordum gerçi hala tam anlamını bilmiyorum ama.

Sonra burayı gördüm n6 da. Geldim önceki mesajları okudum biraz.Ama hala başlığı okumuyordum içimden gelmiyordu erteliyordum sürekli.

Başlığı ne zaman okusam bunalıma giriyorum zaten paranoyaklık var bende. Bu ikisi mahvediyor insanı.Bu bunalım geçiyor gene başlıyorum gene aynısı oluyor. Böyle böyle kısır döngü içindeyim.

Biraz önce tcma nın bir yazısına denk geldim. "Öğreti herkese uygun değil ben uyarımı yaptım gerisi sizin sorumluluğunuzdur " Belki de bana uygun değildir. Belki kaldıramayacağım taşın altına koydum elimi. Belki de gerçekler acı olduğu için şuan kendimi kandırıyorum bilinçsiz bir şekilde.