Günlük Kalori Hesabı İçin: MyFitnessPal

"Tarım başladığı zaman, diğer sanatlar takip eder. Bu nedenle çiftçiler, insan medeniyetinin kurucularıdır." -Daniel Webster

Moderatör: Co-Moderatör

Kullanıcı avatarı
Oken
1. Nesil

Okunmamış mesaj

MyFitnessPal, günlük kalori ve besin değerleri hesabını yapmanızı kolaylaştıran bir uygulama. Tükettiğiniz besinleri anında ve kolayca kaydedebilmeniz uygulamayı oldukça pratik bir hale getiriyor. Tükettiklerinizi, uygulama içerisinde arama yaparak, ürünün barkodunu okutarak veya manuel olarak değerlerini girerek uygulamaya kaydedebilirsiniz.
Uygulama içerisinde arama yaparak kaydetmek istediğiniz takdirde dikkatli olmanızı öneririm. Çünkü değerler genel olarak şaşıyor. Bu sebeple elinizde okutabileceğiniz bir ürün mevcutsa barkodunu okutmanızı veya manuel olarak değerlerini girmenizi tavsiye ederim. Manuel olarak girerken www.diyetkolik.com’dan faydalanabilirsiniz. Herkese bol şans.
Kullanıcı avatarı
cufive
1. Nesil

Okunmamış mesaj

YAZIO da aynı şekilde güzel bir uygulamadır. Barkod okuma, pratik tarifler, vücut gelişim grafikleri, tuketilen günlük su miktarı vs gibi hoş artıları mevcut. Baska özellikleri de var,kurcalayip bakabilirsiniz.Kendim kullanıyorum ve memnunum, ek-alternatif- olarak belirtmek istedim.
Cevapla Önceki başlıkSonraki başlık