Bunu Çok Sık Yapmam

"Bir adamın büyü dediği şey, diğer adamın tekniğinden ibarettir." -Robert Heinlein

Moderatör: Co-Moderatör

Cevapla Önceki başlıkSonraki başlık
Kullanıcı avatarı
AETIUS
Legatus
Mesajlar: 19
Kayıt: 08 Şub 2018, 13:13
Teşekkür etti: 0
Teşekkür aldı: 23

#1

Okunmamış mesaj 06 May 2018, 23:19

Düzenleyici Açıklaması

Bunu Çok Sık Yapmam, yazımına "they call me alpha" tarafından 30.07.2012 tarihinde incisözlük’te başlanmış olan eserdir. Kendine has terminolojisi ve içerdiği NLP, telkinler ve bizzat yazarın sergilediği tutum/tavır/karakter bakımından sıradışı ve özgün olan eser, bildirdiği hakikatlerle hayatı kapsayıp yarış devrini bitirmiş ve on binlerce insanın hayatını değiştirmiştir.

Yazı dizisinde sıklıkla metaforlara, kurgulara, okuyucu anlasın diye yapılan aşırı basitleştirmelere ve somutlaştırmalara yer verilmiştir. Bu yönüyle tadında bir sanatsallık sunan eser, içerdiği çeşitli testlerle de hak edenleri güçlendirip hayata hazırlar. Yazar tüm bunları, en ufak maddi/manevi beklentisi olmadan, arayışta olan insanlar için karşılıksız olarak sunmuştur. Okuyucuyu cehalet uykusundan uyandıran, onlara doğru yolu gösteren ve gereğince kavrayanları ortak bir kültürde buluşturarak ittifakı yeşerten Bunu Çok Sık Yapmam, Tanrı aksini istemedikçe asil işlevine hep devam edecek.

Şu andan itibaren hayatın eskisi gibi olmayacak. Yaşayacağın değişimi, yalnızca o yolda göstereceğin şahsi mücadele belirleyecek. Senden zorla alınanları geri alabilmek için önünde duran tepe aşılmayı bekliyor. Şahsi mücadelende başarılar dileriz.

Bu belge; eser sahibi yazarın yazmış olduğu yazılar ve düzenleyici notlarıyla beraber 290 sayfa, 71.235 sözcük ve 508.237 karakterden oluşmaktadır.
Tanrı’nın barışı ve esenliği üzerimize olsun...

Tonga Sayıl & Okanokan1 05.05.2018
theycallmealpha.org

Not: Entryler yazarın inci sözlük profili üzerinden derlenmiştir. Sözlük sisteminin profil üzerinden açılan entrylerin edit zamanlarını göstermemesi ve inci sözlüğün başlığa olan erişimi kapatmış olması sebepleriyle edit zamanları belgede belirtilmemiştir.

Not2: Esere dair bir fotoğraf derlemesi hali hazırda mevcut olmakla beraber onu sağlıklı bulmadık. Çünkü, eser yazılırken ve yazıldıktan sonra okurlar tarafından birçok entry silindi. Bu da entry numaralarının kaymasına sebep oldu. Bu sebeple yazarın kime cevap vermiş olduğu bilinmez duruma geldi. Bunu göz önünde bulundurmanız tavsiye edilir.
Bu mesaja eklenen dosyaları görüntülemek için gerekli izinlere sahip değilsiniz.
AETIUS adlı üyeye teşekkür edenler (toplam 3):
legoprofesorudun bugun yarinGnorts
Kullanıcı avatarı
legoprofesoru
1. Nesil
Mesajlar: 46
Kayıt: 10 Nis 2018, 15:46
Teşekkür etti: 69
Teşekkür aldı: 38

#2

Okunmamış mesaj 06 May 2018, 23:23

Tcma'nın cevap verdiği entrylerin silinmesi ve kayması büyük kayıp gerçekten.
Cevapla Önceki başlıkSonraki başlık