Unbelievable My7 Derlemesi

"Bir adamın büyü dediği şey, diğer adamın tekniğinden ibarettir." -Robert Heinlein

Moderatör: Co-Moderatör

Cevapla Önceki başlıkSonraki başlık
Kullanıcı avatarı
AETIUS
Legatus
Mesajlar: 19
Kayıt: 08 Şub 2018, 13:13
Teşekkür etti: 0
Teşekkür aldı: 23

#1

Okunmamış mesaj 06 May 2018, 23:19

Düzenleyici Açıklaması

Bu belge, "they call me alpha"nın kancık sözlük platformunda "unbelievable my7" nicki ile genel konulara ve öğretiye dair olan paylaşımlarını tek bir yerde toplama amacıyla oluşturulmuştur.

Bu belgede, Bunu Çok Sık Yapmam'dan sonraki test süreçlerini günden güne takip edebilir, başlık terminolojisi tabiriyle altın vuruş yaşamadan önceki halinden itibaren yaşadığı dönemsel gelişim sıçramalarına, yaşadığı gelişime ve eserde ilham veren bir mentor olan yazarın kancık sözlükte otoriter bir lider oluşuna ve sergilediği eğitim çavuşu tavrına tanık olabilir, böylece yazarı ve öğretiyi daha iyi anlama fırsatını elde edebilirsiniz.

Bu belge, yazarın yazıları ve düzenleyici notlarıyla beraber 993 sayfa, 179.952 sözcük ve 1.322.901 karakterden oluşmaktadır.
Tanrı'nın barışı ve esenliği üzerimize olsun...

Tonga Sayıl & Okanokan1 05.05.2018
theycallmealpha.org

Not: Her dönemsel sıçrama altın vuruş değildir. Bu ve bunun gibi meselelerin başlıkta işlenilişinin başlıktan alıntılarla beraber detaylandırılışı ilerleyen günlerde theycallmealpha.org'ta yapılacaktır.
Bu mesaja eklenen dosyaları görüntülemek için gerekli izinlere sahip değilsiniz.
AETIUS adlı üyeye teşekkür edenler (toplam 15):
legoprofesoruGnortsdun bugun yarinhoca dehanniesref su iciyorOtekoolumcul deneymy7iznindememyEqarterTherjinokj1wtzOmnisphereaPeopleArmyKür Sad
Cevapla Önceki başlıkSonraki başlık