Lanet Dişiler

"Bir adamın büyü dediği şey, diğer adamın tekniğinden ibarettir." -Robert Heinlein

Moderatör: Co-Moderatör

Cevapla Önceki başlıkSonraki başlık
Kullanıcı avatarı
AETIUS
Legatus
Teşekkür etti: 0
Teşekkür aldı: 23

Okunmamış mesaj 06 May 2018, 23:20

Düzenleyici Açıklaması

Bunu Çok Sık Yapmam eserinin Trailer'ı niteliğinde olan Lanet Dişiler, "they call me alpha" tarafından 30.07.2012 tarihinde inci sözlük’te yazılmıştır. Lanet Dişiler, yazarın sunduğu eser hakkında kilit açıklamalar ve uyarılar içeren, okuyucuyu eser hakkında bilgilendirme ve okuyucuya eseri anlayabilecek bakış açısını sunma amacıyla yazılmış bir ön uyarı niteliğindedir. Bu ön uyarı; okuyucunun eserden yüksek verim alabilmesi için gerekli olan şart ve koşulları belirtir.

Değişimin içeriden açılan bir kapı olduğuna ve yazarın üzerine düşeni yapıyor olsa bile bu serüvende mükemmel değişimi getiren unsurun okuyucunun şahsi mücadelesi olduğuna dikkat çeker. Uyarılar, serüvenin sonraki durağı olan Bunu Çok Sık Yapmam’ı kapsar haldedir.

Bu belge, 10 sayfa, 2330 sözcük ve 16.951 karakterden oluşmaktadır.
Tanrı'nın barışı ve esenliği üzerimize olsun...

Tonga Sayıl & Okanokan1 05.05.2018
theycallmealpha.org
Bu mesaja eklenen dosyaları görüntülemek için gerekli izinlere sahip değilsiniz.
AETIUS adlı üyeye teşekkür edenler (toplam 4):
legoprofesorudun bugun yarinGnortsj1wtz
Kullanıcı avatarı
legoprofesoru
1. Nesil
Teşekkür etti: 69
Teşekkür aldı: 38

Okunmamış mesaj 06 May 2018, 23:38

Tcma'nın İnci Sözlük'te küçük bir başlığı daha vardı. Adını hatırlayamıyorum ama bir yerde ''maşayı götüne sokup hz. adem'den gelen genleri aktif etmeyi'' altın vuruş diye açıklamıştı. Silinmiş de olabilir. Bulabilecek varsa onu da bulup buraya koyabilir mi lütfen?
Kullanıcı avatarı
Mitch
1. Nesil
Teşekkür etti: 28
Teşekkür aldı: 32

Okunmamış mesaj 07 May 2018, 04:10

@legoprofesoru
Bakın beyler
size altın vuruşun ne olduğunu anlatacağım
Şimdi
ilk insan ademoğlundan beri
genler kırıldı
Gittikçe zayıfladı.
Ve on binlerce yıl sonra iyice sikik hale geldi.
Toplum şu bu derken zaten bütün yetenekleriniz sikilip atıldı.
Ya da
götünüze kaçtı diyebiliriz.
Altın vuruş götünüze maşa sokup onları oradan çıkarıcak.
Genlerinizdeki zayıflamada sıfırlanacak.
Tabi bir bok anlamadınız biliyorum.
Altın vuruş için çakraların açılması gerekli
bunun yolu da meditasyon.

Aşağıda yazanlar sizin rutin görevleriniz, bunlar size zamanla alfanızı kazandıracak.

-Hepiniz vücut geliştirme yapacaksınız, zinde kalmak için bu şart.
Karı "ay o göt ne bıngıl bıngıl benimki gibi valla ayol" deyince mal gibi kalmayın diye.
-Meditasyon yapacaksınız.
Bu götünüze kaçan alfanızı tamir etmeye yarayacak.
-Telkin okuyacaksınız.
Fazla önemli değil fakat yinede gerekli.

Lan sakın toplumun uydurduğu "yanlızlık" yalanına takılıp kalmayın.
Siz yanlız değil teksiniz...
İkisinin arasında uçurum var.
Kimse yoksa kendinizi geliştirin, kendiniz için bir şeyler yapın.
Spor yapın, koşun, doğaya çıkın vs...
Ama sakın ben yanlızım, çevrem yok diye ağlamayın.
Namaz kılın, spor yapın... Kendiniz için yapın amına koyim.
Anladığınızı da biliyorum.
Uğraştırmayın beni. .)
Mitch adlı üyeye teşekkür edenler (toplam 8):
legoprofesoruhoca dehanniesref su iciyorBrashmokokojoRescueLolumcul deneyAguilar De Nerha
Kullanıcı avatarı
legoprofesoru
1. Nesil

Okunmamış mesaj 07 May 2018, 05:01

@Mitch Ellerin dert görmesin.
legoprofesoru adlı üyeye teşekkür etti:
RescueL
Kullanıcı avatarı
Pricosat
1. Nesil
Teşekkür etti: 35
Teşekkür aldı: 197

Okunmamış mesaj 08 May 2018, 14:19

Beyler Mitch'in paylaştığı yazı Tcma yazısı değil. Yazdığı bütün platformlara baktık, Google'da da baya arattık fakat yazının Tcma'nın olduğuna dair en ufak bir kanıta rastlamadık. Belli ki sikiğin biri taklit ıkınmış, yazıların arasına karıştırmış. Zaten rezil imla kullanımı ve avam kelime seçimiyle de kendini ele veriyor.
Pricosat adlı üyeye teşekkür edenler (toplam 4):
hellsbellsesref su iciyorhoca dehanni0neofthepeople
Kullanıcı avatarı
legoprofesoru
1. Nesil

Okunmamış mesaj 09 May 2018, 21:32

İmla hatalarını ben de farkettim, öyle bir durum varsa özür dilerim, aklımda yanlış kalmış.
Kullanıcı avatarı
hoca dehanni
1. Nesil
Teşekkür etti: 52
Teşekkür aldı: 362

Okunmamış mesaj 31 Tem 2018, 13:11

Abi ben buna nasıl düştüm hala anlamıyorum. Gerek noktalama gerek yazım hataları, tarzı, kelime seçimleri felan o kadar belli ki. Son paragrafa biraz aldanıp yazının tümüne gereken dikkati vermemişim, büyük hata etmişim. Neyse bu da bazı şeylerin hatırlatıcısı olarak burada dursun, ayrıca @Mitch, bak insanları yanlış bilgilendirmişsin bir düzeltme mesajı bile atmamışsın. Yaptığın hiç olmamış kanka.
Kullanıcı avatarı
Bold
Sürgün
Teşekkür etti: 86
Teşekkür aldı: 255

Okunmamış mesaj 31 Tem 2018, 15:45

Bu yazının alpha'nın stiliyle uzaktan yakından alakası yok yapmayın gözünüzü seveyim.
Ayrıca asla size işte yapacaklarınız şunlar sonra alfa olacaksınız altın vuruş olacak vs. diye liste yapmaz.
Bunları bizim keşfetmemiz, düşe kalka tecrübe etmemiz, doğruyu yanlışı ayırt etmemiz gerek.
Her daim dediği gibi o bize yalnızca ışık olur, bize asla balık vermez, sike sike tutmayı öğreneceğiz.
"İşte 3 adımda alfa oluyoruz 1 domalın 2 ananızı gönderin 3 geri alın bela olmasın kevaşe" vs diye dalga geçer ancak.
Bu bilmem kaç stepte size şunu öğretiyoruz olayları felan moronlar için aq, yaratıcılıktan yoksun insanlar için.
Bu benim tecrübem faydası dokunsun diye yazıyorum. Sikik bir meslekte iyi olacaksanız açın sıkıcı tutoriallar okuyuon " how to" tarzı manuallar okuyun. Bu başlık bu mentaliteye cidden fazla. Ama bir şey başaracaksak sike sike yaratıcı olmayı, kendimiz keşfetmeyi öğreneceğiz.
Kullanıcı avatarı
Mitch
1. Nesil
Teşekkür etti: 28
Teşekkür aldı: 32

Okunmamış mesaj 31 Tem 2018, 22:42

@hoca dehanni Pricosatla konuştuk bu yazı tcma'ya aitmi değil mi diye legoprofesoru arkadaş yazıyı istemiş baştan attım zaten onu, benim yerimede Prisocat gerekli açıklamayı yapmış o yapmasa ben derdim tcmaya ait olduğunu bulamadım diye
Cevapla Önceki başlıkSonraki başlık