Sıcak Yaklaşımda sıcak yaklaşamamak

"Bir adamın büyü dediği şey, diğer adamın tekniğinden ibarettir." -Robert Heinlein

Moderatör: Co-Moderatör

Kullanıcı avatarı
belikebond
1. Nesil

Okunmamış mesaj

[mention]hoca dehanni[/mention]
Yazdığın şeyler doğruydu benim niyetim sadece fikir olarak aklımın bi köşesinde duracak birkaç şey alabilir miyim acabaydı yoksa zaten tcma nın tavırıda tamamen bakış açısı ve farkındalık kazandırarak uygun davranışları kendin geliştirmen yönünde idi. Sonradan da farkettiğim üzere benim istediğim şeyde bir nevi teferruatdı. Üslübun açısından da bana göre sorun yok gücenme bilmem ne olması saçma çünkü gerçekler konuşuluyor. Üslüptan daha çok içerdiği mesaja baktım ben o yüzden sıkıntı yok sen kendinde düzeltilecek şeyler görmüşsün bir yandan da sana yaramış oldu başlık. Ne güzel işte.
Kullanıcı avatarı
dun bugun yarin
1. Nesil

Okunmamış mesaj

[mention]hoca dehanni[/mention]

Bence üslup yanlış değil, sadece sen onu yazarken ego filan kastıysan o problem olabilir. Yani üslup yanlış değil ama bu üslubu kullanmanın altında yatan sebep yanlış olabilir.
Kullanıcı avatarı
hoca dehanni
Silik

Okunmamış mesaj

Kanka ilk paragrafı ve son paragrafı farklı zamanlarda yazdım. Yani ikinci paragrafa bakılırsa sonradan akıllanmışım da ilk yazdığıma göre soru boş da olsa kişi öyle sormuş yani taşak geçmek gereksiz insanları küstürebilirsin sonuçta fıtrata uygun hareket edilmeli hem bir zamanlar biz de o seviyedeydik yani. Mesaja bakınca bir abzürtlük görünmüyor belki dışarıdan ancak ben o ilk paragrafı yazarkenki motivasyonu düşününce anlıyorum yanlış yaptığımı. Aslında içimden bir ses ilk paragrafı atma demişti, bazen içgüdüleri dinlemek lazım sanırım neyse öyle açıklamak istedim.
Cevapla Önceki başlıkSonraki başlık