Yeni Bir Platform

"Bir adamın büyü dediği şey, diğer adamın tekniğinden ibarettir." -Robert Heinlein

Moderatör: Co-Moderatör

Kullanıcı avatarı
Kai
1. Nesil

Okunmamış mesaj

https://bunucoksikyapmam.com

Herkese selamlar.

Bildiğiniz üzere bundan yıllar önce incisözlükte they call me alpha nickaltına atılan entrylerin kaybolması ihtimalinden ve platformun kontrolünün hiçbir şekilde elimizde olmamasından gelen güvensizlik başlıkla alakalı paylaşım yapan kişileri kendilerine ait bir kale kurmaya itmişti. Bunun üzerine kurulan bu forum ürünlerin kalıcılığını sağlaması açısından ve geriden geleceklerin yararlanabilmesi için bir teminat olmuştu. Forum, güvenliği ve kaliteyi sıkı şekilde korurken; incisözlükteki nickaltı ise daha serbest bir ortam işlevi görüyordu.

Fakat incisözlükteki nickaltının kapanması ve kanciksözlükte de moderatör onayı olmadan yazar olamama sebebiyle bu serbest ortamın ortadan kalktığını düşünüyorduk, kancıksözlük patlayınca bu fikrimiz iyice netleşti. Forum bir kale işlevi görürken açtığımız sözlük ise elden geldiğince bu serbestliği sağlayıp her seviyeden yazarın süreçler içerisinde birbirinden yararlanmasını ve kendisini pişirmesini sağlamak amacıyla kurulmuştur. Sözlükte de belirli bir moderatör onayı olurken aynı zamanda da inci sözlükteki başlık sonrasındaki ortam yakalanmaya çalışılacaktır. Şimdiden hoş geldiniz ve elinize sağlık.
Kullanıcı avatarı
Mitch
1. Nesil

Okunmamış mesaj

selamlar
inci sözlük kancık cart curt kapanması iyi oldu "çünkü artık" böyle bir ortama ihtiyacı olduğunu düşünmüyorum çünkü sadece eğlence ve gırgır dönüyor, öğreti/hayat üzerine gelişmek isriyorsanız herşeyin cevabı verildi pdf olarak kötü yanı tcma bu sözlükler kapanınca beta gözlem platformuydu bunlar o elden gitmiş oldu yani tcmanın kaybettiği hiçbir şey yok aksine kazandığı şeyler var mesela deli gibi tcmaya hakaret eden dalyarak engellenmiş oldu, tcma yazıları silindi ama onlar kayıtlı zaten pdf olarak. ancak birde kendi fikrim başlığa denk gelmiş bazı şeyleri yine de anlamakta zorlananlara karşı bir sık sorulan sorular hizmeti/ basitleştirme her zaman yapılabilir yapılmalıdır bu yüzden öğretiyi takip ettiğimi ve anladığımı düşünerek verdiğin adresde asla üye olup yazmayacağım çünkü sitenizin ve sizin amacınız başlık sonrası ortamı yakalamaksa betaları da üye yapacaksın "değil mi"? ayrıca o yıllardaki saldırı ateşini ve ortamı tcma dönecek olsaydı yakalanırdı, finale geleyim kardeşim bizler benim düşüncem o ortamı yaratmak zorunda değiliz eğer olsaydık bu kendiliğinden yaratılırdı. bizim gelişmek ve ileriye geçmek için ss'lerden ve o süreçleri analiz ederek pişmek üzerine çalışmaktır "ve mesela mesele betaysa" betayı başka platformlarda tokatlarsın yine pratikten mahrum kalmazsın heryerdeler ve daha bir çok şeyi planlayabilirsin ama samimi söylüyorum son kez bu site tarzı siteleri daha önce açıldığını gördüm ve ucundan takip ettim gelişiminiz adına faydalı olmadığını ve cıvıdığını düşünüyorum yine de bol şanslar
Kullanıcı avatarı
belikebond
1. Nesil

Okunmamış mesaj

@Mitch kanka amacımız eğlence ve gırgır döndürmek değil. hacının da bahsettiği gibi betalarla da haşır neşir olmak durumundayız ve bu görevi normalde kancık veya inci nick6 ları üstleniyordu fakat şu an bu şekilde dinamik bir ortam bulunmamakta. Biz burada tabii ki de her betanın istediği gibi at koşturmasına izin vermeyeceğiz, saçma sapan spamlara karşı olacağız, belirli bir esneklik sağlarken aynı zamanda da kaliteyi korumaya çalışacağız. zaten entryler onaya düşüyor ve çaylaklık sistemi bulunmakta. Buradaki asıl amaç ortam yakalayalım keyfimiz yerine gelsin değil yani. daha interaktif ve hızlı bir şekilde süreç ortaya çıkabilecek bir platform daha gerekli. başka platformdaki betalarla pratik yapma fikri saçma, burada zaten bir ürün koymaya çalışmaktayız ve buranın betasıyla, buranın kültüründen gelen insanlarla iletişime geçmek öncelik tabii ki.
Cevapla Önceki başlıkSonraki başlık