Analiz Yapmak İçin Kullanılabilecek Bir Yer

"Bir adamın büyü dediği şey, diğer adamın tekniğinden ibarettir." -Robert Heinlein

Moderatör: Co-Moderatör

Kullanıcı avatarı
aPeopleArmy
Sürgün

Okunmamış mesaj

Analiz için kullandığım; "Kızlar Soruyor" diye bir site var. Site isminde "Kızlar" geçtiğine aldanmayın, erkekler kızlardan daha çok her platformda olduğu gibi.

Genel olarak danışma/soru-cevap sitesi gibi ve site %99u beta ve egosu tavan dişilerden oluşuyor.

Resimlerini atıp "Nasılım?" Diye soran, yardım ve taktik isteyen, marjinal görünmeye ıkınan, dişi ilgisi görmek için feminist olan, her nefes alan dişinin egosunu arşa çıkaran abazalardan kısaca her türden betayı barındırıyor bu site.

Analiz ve betaları daha rahat görmek ve betai düşünceleri çürütmek için güzel bir yer olduğunu düşünüyorum. Ve istendiğinde uygun bir başlık ile soru sorarak tüm beta ve dişileri de kendinize çekebiliyorsunuz.

Örnek bir analiz;
https://www.kizlarsoruyor.com/qt/nasili ... olmamis-mi

Burada gördüğünüz dişi tabiki de bir kezban, yüzünü gizleyip götünü ön plana çıkarmasından ve profil fotosunda dahi aynı şekilde yalnızca bir taraflarını göstermesinden güvendiği tek şeyin götü olduğunu anlayabiliyoruz.

Yanında gezdirdiği keko ile ilgi açlığını az da olsa gideriyor.

"Yakışıp, yakışmadıklarını" sormuş ki bu da yalan. Yüzü bile görünmeyen ve cins pozlar ile "maşAllaaa huyu huyuna, boyu boyuna" tarzında cevap gelmesi mantıksız.

Yorumlara bakılınca da kıskanç betaların "çocuk çirkin" tarzında saldırılarını, abaza betaların "çok güzelsin, mükemmelsin" gibi yazılarını
görebilirsiniz.
Kullanıcı avatarı
belikebond
1. Nesil

Okunmamış mesaj

Kitlenin gereksizliğini göze sokan bir site. Cidden bu kadar saçmalıklarla dolu olduklarına inanamıyorum.
Kullanıcı avatarı
Sokratesin Sakali
1. Nesil

Okunmamış mesaj

belikebond yazdı: 06 Oca 2019, 19:03 Kitlenin gereksizliğini göze sokan bir site. Cidden bu kadar saçmalıklarla dolu olduklarına inanamıyorum.
Kanka başta kimse inanamıyor. Başlığı ilk okuduğumda tcma betalardan bahsederken diyordum kendi kendime yok amk o kadar değildirler niye öyle olsunlar. Zamanla insana ve hayata dair derinliğin arttıkça inanmakta zorlandığın şeyleri içselleştirmeye başlıyorsun yavaş yavaş. Bu da haline tavrına yansıyor. Ve eskiden inanmakta zorlandığın iğrençliklerle karşılaşmak seni pek de şaşırtmıyor.
olumcul deney

Okunmamış mesaj

"Çıkmıyoruz sadece konuşuyoruz çocuk iyi ama biraz egolu olduğu için icime sinmedi kimse yakistirmio bide buraya sormak istedim o yuzden"

Acaba bahsedilen şahıs bu yazıyı görmüş müdür site de?
Kullanıcı avatarı
aPeopleArmy
Sürgün

Okunmamış mesaj

olumcul deney yazdı: 06 Oca 2019, 22:07 "Çıkmıyoruz sadece konuşuyoruz çocuk iyi ama biraz egolu olduğu için icime sinmedi kimse yakistirmio bide buraya sormak istedim o yuzden"

Ne fark eder? Gereksiz soru bu knk.
Ki görüp görmemesi önemli değil biz sadece çıkarım yaparız.
olumcul deney

Okunmamış mesaj

aPeopleArmy yazdı: 06 Oca 2019, 22:54
olumcul deney yazdı: 06 Oca 2019, 22:07 "Çıkmıyoruz sadece konuşuyoruz çocuk iyi ama biraz egolu olduğu için icime sinmedi kimse yakistirmio bide buraya sormak istedim o yuzden"

Ne fark eder? Gereksiz soru bu knk.
Ki görüp görmemesi önemli değil biz sadece çıkarım yaparız.
Bu sözden de çıkarım yapman gerekirse?
Cevapla Önceki başlıkSonraki başlık