Altın Dişi ve Beta Dişisi

"Bir adamın büyü dediği şey, diğer adamın tekniğinden ibarettir." -Robert Heinlein

Moderatör: Co-Moderatör

Kullanıcı avatarı
belikebond
1. Nesil

Okunmamış mesaj

Evrimsel algoritma ile iletişimi yürütmenin kriter olup olmadığı bir tercih meselesi oldu bence. Bana göre kriter sayılabilecek bir özellikken sana göre değil. Bilmiyorum. Makul bence bu konudaki görüş ayrılığımız.
Dediğin gibi evrimsel algoritma taklit edilebilir derken primitif yazılımı değil bu yazılıma göre baskın çıkacağın durumların taklidi yapılabilir demeliydim evet doğrusu bu olurdu.
esref su iciyor
1. Nesil

Okunmamış mesaj

[mention]hoca dehanni[/mention] kanka demiştin ya altın dişiler etkilenmez beta, omegabetalardan diye. Kanka hacı tyler bir yerde TCMA nın siktirettiği güzel bir omegabeta dişisinden bahsetmişti. Yani TCMA kızdan normal olarak etkilenmiş ama aklıyla kızın bir fayda vermeyeceğine karar verip siktiretmiş. Hacı içi cız etmişti filan demişti(tabi işin şakası). Yani alfanın kadınlardaki karşılığı olan altın dişinin de kendini geliştirmiş bir omegabetadan ilk görüşte etkilenmesi beklenebilir bence buna göre. Tabi ki aklı olan ve duygularını itaate almış bir insan olarak siktiri çekecektir o da. He ama dersen ki erkek kadında o işler farklı yürür o zaman başka ama nasıl yürüdüğünü de bilmek isterim. Hatam varsa 05********
Kullanıcı avatarı
belikebond
1. Nesil

Okunmamış mesaj

Post malone da tam konuyla uyumlu bir klip çıkarmış. İncelersiniz.
Kullanıcı avatarı
hoca dehanni
Silik

Okunmamış mesaj

esref su iciyor yazdı: 12 Tem 2019, 23:15 @hoca dehanni kanka demiştin ya altın dişiler etkilenmez beta, omegabetalardan diye. Kanka hacı tyler bir yerde TCMA nın siktirettiği güzel bir omegabeta dişisinden bahsetmişti. Yani TCMA kızdan normal olarak etkilenmiş ama aklıyla kızın bir fayda vermeyeceğine karar verip siktiretmiş. Hacı içi cız etmişti filan demişti(tabi işin şakası). Yani alfanın kadınlardaki karşılığı olan altın dişinin de kendini geliştirmiş bir omegabetadan ilk görüşte etkilenmesi beklenebilir bence buna göre. Tabi ki aklı olan ve duygularını itaate almış bir insan olarak siktiri çekecektir o da. He ama dersen ki erkek kadında o işler farklı yürür o zaman başka ama nasıl yürüdüğünü de bilmek isterim. Hatam varsa 05********
Kanka erkekle dişinin yapısı farklıdır. Alfa erkeğin tam olarak karşılığı altın dişidir diyemezsin tcma başlıkta ""alfa kadını'' yoktur ; çok iyi huylu bir ''altın kadın'' vardır" diyor yani erkeğin ve kadının yapısının farklı olduğunu söylüyor. En basitinden fıtrat olarak erkekler çok eşli olabilir ancak dişiler tek eşlidir. Silahında on kurşun mu olsa daha dikkatli ateş edersin yoksa tek kurşun mu? Böyle bakınca dişilerin daha seçici olacağı anlaşılır. Ha akıl devreye girdikçe elbette erkekte de seçicilik artıyor -nisa 3 ve nisa 129'a bakarsan da aslında tek eşliliğin daha iyi olacağına ima var kuran'da hatam varsa gösterirsiniz- ancak kadın daha seçicidir. Yani bir erkeğin kadına yaptığı yatırım ile kadının erkeğe yaptığı yatırım arasında fark oluyor öyle ya da böyle sen tohumsun o da tarla böyle düşün.

Kanka erkek yapısı olarak böyledir işte karşısındaki kadının yüzü hoşsa ve vücudu biçimliyse hoşuna gider hormonlar harekete geçer kadın mental olarak sağlam biri gördüğünde hoşuna gider ama burada tcma'nın içinin cız etmesiyle bir altın dişinin vereceği tepkiyi karşılaştırmayı mantıklı bulmuyorum. Çok da önemli değil yani mental olarak kendini geliştirmiş omegabeta dediğin altın dişiye göre ne kadar sağlamdır o da var yani erkeğin bakış açısıyla dişiyi yorumlayamazsın işte başta 10 saniye hoşuna gidebilir sonra aklı devreye girermiş sonra siktiri çekermiş felan bunlar gereksiz detay geliyor bana. Belikebond'un dediği de seninkinden farklı söyleyeyim. Sonuç olarak kadının yaptığı yatırımın riskleri daha büyük bu nedenle daha seçici olacaktır. Bunlara takılmaya gerek yok.

@belikebond

Kanka bence biraz diretiyorsun öyle bir hava seziyorum, benlik senlik görüş ayrılığı adı altında nitelendirilecek bir durum yok yani burada.

Hatam varsa söylersiniz.
Kullanıcı avatarı
belikebond
1. Nesil

Okunmamış mesaj

Kesinliği belli olmayan bir konu hakkında fikir yürütüyorsak eğer benlik senlik bir durum olabilir. Görüş ayrılığı yoktur, benim dediğim doğrudur ne sen diyebilirsin ne de ben.
Genel olarak da bu departmandaki tartıştığımız ayrıntı çok da siklenilmesi gereken bir olay olmadığından konu hakkında konuşmak zulüm olmaya başladı.
Kullanıcı avatarı
dun bugun yarin
1. Nesil

Okunmamış mesaj

Bu ilk bakışta etkilenme mevzusu, yanlış yorumlanabileceği için önemli. İlk yazımda da belirtmiştim. Hayattaki sığlığından dolayı akılsızlar ligindeki güzel bir dişiden etkilendikten sonra kendini frenleyip de bunu "normal, zaten olması gereken" olarak yorumlayabilir birisi.

Şöyle bir nüans var. Yoldan geçen güzel bir dişi gördüğün zaman etkilenmen normaldir, çünkü tanımıyorsun etmiyorsun -götü başı açmışsa ilgi açı olduğunu bilirsin direkt zaten, etkilenmezsin bu da var yani nispeten sağlıklı bir imaja sahip olması gerekiyor dişinin çünkü giyimi de bir üründür-. Yani pisliğin kokusu burnuna gelmemiş daha. Yine de muhtemelen akılsız ve ilişkiye değmeyecek biri olduğunu aklınla bilir yüz çevirirsin, ciddiye almazsın. Ama dişi sıcak çevrende olsa ve konuşsan, zaten direkt istemezsin bir ilişkiyi. İstiyorsan ve kendini frenliyorsan sende bir sorun vardır, yeterince derin değilsindir hayatta. Sen zamanla derinleştikçe neyin ne olduğunu daha iyi göreceğinden sana hitap eden dişi profili de değişecektir, daha seçici olursun. Bir de bu dişiye de bağlı. Yani ne kadar akılsız, ne kadar hastalıklı filan. Nispeten düzgün, omegası ağır basan güzel bir dişiden de etkilenmen normaldir. Dişi akılsızlar ligindense yine ciddiye alıp bir ilişki düşünmezsin, flörtle yetinirsin. Onun haricinde akılsızlar liginden güzel bir dişiden etkilenmen için önce burnunun direğinin kırılmaması gerek -ki bu da ya tanımadığın, ürünlerini görmediğin birisi olmasıyla olur ya da hayatta sığ olmanla-. Hacı'nın anlattığında da ya TCMA kızı tanımıyordu aklıyla yüz çevirdi ya da kız nispeten sağlıklı bir profile sahipti diye düşünüyorum; yoksa güzel olup da malın teki olmasına ve buna rağmen TCMA'nın kızı istemesine olasılık vermiyorum ben.
Kullanıcı avatarı
hoca dehanni
Silik

Okunmamış mesaj

Entry yanlışlıkla buraya girilmiştir bu düzeltilmiş hali kusura bakmayın ahali.
Cevapla Önceki başlıkSonraki başlık