Overall

"Bir adamın büyü dediği şey, diğer adamın tekniğinden ibarettir." -Robert Heinlein

Moderatör: Co-Moderatör

Kullanıcı avatarı
belikebond
1. Nesil

Okunmamış mesaj

Pffff epeydir yazmıyordum be özlemişşim cidden buraya yazmayı. Yazmak önemli abi gerçekten. Gelişime direk katkısı olan bir meret. Gelişim çok hassas dengeleri olan bir şey iken insanın gözetebilmesi gereken her şeyi gözetmesi gerekiyor. Birazcık aksadı mı sıçtın. Neyse sınav hengamesi içindeydim neredeyse bütün yıl,anasını sikeyim ki bitti sonunda. Okuma yapmak için, buraya ürün koyabilmek için gayet zamanım var artık. -yıl içinde de daha fazla zaman ayırabilirdim, gevşedik çaktırma- Hacının neden kendinize zaman ayırabileceğiniz bir iş bulun, devlete girin dediğini tecrübe ederek anladım. Akılsız betalar bu tavsiyeyi sanki basit bir şeymiş gibi ayağa düşürmeye çalıştılar zamanında oysa adam sonuna kadar haklı amınakoyayım. Rahat bir işe girmeyeceksin de ne yapacaksın? Günün 24 saati aklında iş olan adam nihai amacına odaklanabilir mi? Bu yolda ürün koyabilir mi? Açıp okuyabilir mi? düşünülmesi gerekenlerin üzerine düşünebilir mi ? Gelişim tıkanır kalır abi net. Bu bir gerçek iken ve belli olmuş iken tutupta iki kuruş daha fazla kazanacağım diye özel sektörde hacının tabiriyle ''göte yuva yaptırmak'' bu saatten sonra olacak iş değil. Neyse ben bunu anlatmayacaktım ki aq nerden geldim bu konuya. Şunu diyecektim heh: benim inciye entry atasım harbi gelmiyor ya. Lanet, leş bir yere döndü orası deliler koğuşuna döndü amınısiktiğim yeri cidden pasif bir şekilde gözlemliyordum anca yazma fırsatı buldum. Yok abi orada yazacağın hayata, insana, kurana dair herhangi bir şey bu dingillerin floodu sırasında kaybolup gidecekmiş gibi. Ya yine yazılır yazılmaz değil de burası varken böyle ferah ferah harbi orayı tercih etmem ben. Ancak betalarla oynaşmak, çürütmek, -daha ne kadar çürüyeceklerse- gözlemlemek için gireceğim bir yere döndü benim için bilmiyorum siz nasıl düşünüyorsunuz veya yaşıyor musunuz ilk onu soralım ehuhduehuehhe Şaka bir yana sürekli bir sirkülasyon var abi başlıkla tanışan kişiler olarak. yani ben gitsem illa bir başka liseli gelecek buraya seziyorum. 8 yıl oldu taşşağını yediğim hala aktif, hala canlı, hala birilerinin elinden tutuyor. Bizde bunun yanında yardım etmeye, ürün koymaya çabalayacağız işte. Genel olarak öyle bir giriş yapayım selam vereyim dedim ahaliye. Haftada en az bir entry girmeye çabalayacağım. anlamadığınız yeri sorun beyler, seviyeli eleştiriler filan yapmaya çalışın burda kimse anasının karnından ilimde derin doğmadı. Hoca bir ara demişti -hoca dehhaniden bahsediyorum la rehberlik hocam değil amına askjdhasjdhajk şu random işine de bi alışamadım hacı gibi asdasdasdas atıcam artık- aklı olan adam mallığım ortaya çıksın da düzelteyim diye uğraşır diye. Amaç bu abi zaten. Amaç kendini iyileştirmekse bu yolda olan adam mallığını köşelere bir yerlere ittirmeye ıkınmaz embrace eder, aşmaya çalışır. Kısacası katılım gösterin beyler saçmalamayın. Ben her türlü girmeye çalışacağım zaten fakat öküz-tren ilişkisi olmaması -burada herkes başlığı ilk okuduğu ana dönüyor ve akabinde gözyaşları ehuheuheuhe- kesinlikle herkes için daha iyi olan. Neyse, amma konuştum. Bu arada yazı tarzım değişmiş yazarken farkettim, garip bi duygu harbi bi enteresan geldi