Başlık Terimleri : Reddedilmemek

"Bir adamın büyü dediği şey, diğer adamın tekniğinden ibarettir." -Robert Heinlein

Moderatör: Co-Moderatör

Kullanıcı avatarı
belikebond
1. Nesil

Okunmamış mesaj

Reddedilmemek imkansızdır beyler. Aynı zamanda mümkündür de. Kim olduğunuz mümkün mü imkansız mı olduğunu belirler. Başlığı anlayan insanlar reddedilmezler. Eğer ki reddediliyolarsa bile bu kağıt üstündedir ve kontrol yine onlardadır. -reddedilmek görevini örnek verebiliriz buna, yani bir kasıt söz konusu- Reddedilmemelerinin sebebi kendilerini reddedililinecek duruma düşürmemeleridir. Hedefler vardır -Altın, olmadı omega dişisi- onlara kalibreyizdir ve diğerleri de -omegabetalardan bahsediyorum betaları siktir et amınakoyayım- onlara ulaşmadan önce soğumamak için bize antreman yaptırırlar. Mantık budur. Aklı başında bir insan tutupta üç kuruşluk dişilerin önünde kendini reddedilecek konuma düşürmeyecektir. -reddedilmek deyince de aklınıza Kanal D' de kızın evin önüne yağmurlu bir sonbahar gününde çiçekle gidip red yiyen erkek gelmesin dasdasdasdas. reddedilmenin binbir türlü yolu var sadece direkt olarak hayır seni istemiyorum manasındaki red gelmesin yani aklınıza birisi sizi sözsüz olarak da reddedebilir-
Dolaylı olarak da reddedilmeyecektir. He şu var mesela atıyorum betası ağır olan omegabeta bir dişi ile flört ediyorsun. Fakat bir süre sonra sarmamaya başladı ve bununla olan iletişiminde isteksizleşmeye başladın. O da bunu sezdi baktı bu beni sikmeyecek başkasına sarayım dedi ve yüz çevirdi senden. Şimdi bu reddedilmek mi oldu? Hayır aksine biz reddeden taraf olduk ve karşısı reddettiğini sandı. Örnek olarak verdim yani bu böyledir. Sıcak yaklaşımda ekmek çıkmayacağını anlayan dişi er geç uzaklaşır senden. -bu beni sikmeyecek elllam der amiyane tabirle ehuehue- Bunu tutup da reddedilmekten saymayın amınakoyayım çünkü başta reddeden sizsiniz zaten. Peki kim reddedilir sorusuna gelirsek : am açı betalar reddedilir kim reddedilecek amına. Bu piçler 100 gram am ile onurlarını takas ederler, uçan sivrisineğe bile yazılırlar bir tanesi reddederse diğeri verir kafasındadır bu gurursuz orospu çocukları. O diğeri verince de karı düşürdüm kafasında büyüklük kuruntusuna girerler ben bunların ebesini sikeyim amın salakları ya. Altın dişi filan bunlarla uğraşmak zorunda kalır beyler. Onlarda çok sikim işlerle karşı karşıya kalırlar yani. Sen nasıl etrafta birliktelik kurulacak dişi bulmakta zorlanıyorsan onlar da sikiyle beyni yer değiştirmemiş erkek bulmakta zorlanıyorlar. Akıl sahibinin işi toplumun içinde genel olarak zor yani. Bu konu üzerine daha denilecek bir şey gelmiyor aklıma. Kısacası Aklı olan reddedilmez, reddedilse bile bu nadirdir, ders çıkarır devam eder ama betalar bunu bağımlılık haline bile getirebilir onlar için reddedilmek rutin bir iş bile olabilir bu kadar aç şerefsizlerdir. Olay böyle, eksik veya hata varsa düzeltirsiniz.