Dont Feed The Troll

"Bir adamın büyü dediği şey, diğer adamın tekniğinden ibarettir." -Robert Heinlein

Moderatör: Co-Moderatör

Kullanıcı avatarı
belikebond
1. Nesil

Okunmamış mesaj

Beyler şimdi şu yoruma bakın ''That is what we used to call "constructive" criticism. Notice how he never directly insulted his subordinate. Didn't call him stupid. Didn't insult his momma or daddy or lack thereof. Didn't punish him. Just told the soldier what he did wrong and what was expected and offered further instruction by way of demonstration from a superior officer. Class act all the way. God I miss being in the Army.'' Olay budur. Betaları çürütürken yapılması gereken budur. Kişiselleştirmeyin, dallarını kesin yoksa beslemiş olursunuz, boş iştir yani. Burada betaya karşı sunulan argüman da betanın anlamasına yönelik değil. Akıl sahiplerine de anlatmak değil onlar görüyor zaten doğruyu yanlışı. Burada olan aklı zayıf kişilere doğruyu göstermek, sapabilecekleri uyarmak. Yanlışı çürütüp doğruyu yaymak bunun içindir. Betaya dönüp nası siqtim ama ehe ehe yapmak değildir. Siz inci de tam olarak bunu yapıyorsunuz. Bu videodan çıkarılabilecek ikinci şey ise eğitim de sert üslup kullanılır, küfür kullanılır, argo kullanılır. Hayatın doğasında vardır bu. Şimdi oradaki rütbeli olan adamın bağırdığı askere '' canım öyle olmaz bak, ateş edilirken kaçmazsan senin gelişimin için daha iyi olur'' dediğini filan düşünün asdasdasdasda. Hiç doğal oluyor mu bi bak hele amınakoyayım ya. Şimdi dön bir de tcmanın başlık süreçlerinde sergilediği tavra tekrar bak sağlıklı mı değil mi? Hala hayır diyorsan beyin ölümü gerçekleşmiş hayırlı olsun asdasdadasdas. Tcma yeri geldiğinde sövmüştür küfür etmiştir, argo kullanmıştır bunu hem betaların haddini bildirmek için, hem öğreti aktarmak için, hem de telkinsel eğitim için kullanmıştır. Bir de amınakodum yeri inci beyler yani ne bekliyordunuz. Üslup böyle olmayacaktı da ne olacaktı yani? Bu betalar analarından gördükleri tavrı tcma dan beklediler heralde amınakodum salakları asdasdasdasda Yapacak bir şey yok. En başta zayıflar okumasın denildi. Sonra vay efendim niye dellendik, amın salakları...