Olması Gereken İçin Çabalamak

"Bir adamın büyü dediği şey, diğer adamın tekniğinden ibarettir." -Robert Heinlein

Moderatör: Co-Moderatör

Kullanıcı avatarı
belikebond
1. Nesil

Okunmamış mesaj

Genel olarak en sikko bir işi bile başarmak için bir takım çalışması gerekiyorken din ve tanrıya hizmet etmek, kurtuluşunu sağlamak gibi üst level işler için nasıl gerekmesin? Hayatta gerçekten de tek başına iken yapabileceklerin sınırlı ve yetersiz. Bunu bilirsen eğer bu yönde çalışman gerekir. Yani bilip de çalışmamayı seçmek gibi bir opsiyon yoktur. gerekliliği anladığın an bunun için didinmek farz olur. Tanrının bilinmesinden sonra kardeşliğin yönünün keskin bir şekilde dine çevrilmesi gibi. Bilip de çalışmıyorsan ikiyüzlülük yapıyorsun demektir. İkiyüzlülere günün sonunda ne oluyor kanki bak bakim ordan ehueheu -ehehe değil ehueheu tabi, farkımız tarzımız- Gerçi bir insanın gerekliliği gördüğü halde çalışmaması nadirdir. Eğer ki bir insan çalışmıyorsa muhtemelen bu gerekliliği tam olarak görememesindendir. Baktığında nadir olanı yapanın durumu çok daha malcadır. Yani diğeri bilmiyor, daha doğrusu bilemiyor bu yüzden efor gösteremiyor sen ise bildiğin halde çabalamıyorsun. evet ikincisi daha kötü. ikisi de yarra yiyor günbatımına karşı da ikincisi daha bi kökten yiyor gibi ahshajajja Bu yüzden insanın farkındalığını yükseltmesi, algı seviyesini yükseltmesi gerekir. Yeterli donanım var çünkü, verilmiş. Dünya üzerindeki her beta bile bir potansiyele sahipti bir zamanlar. Kendileri kendi emekleri ile kaybettiler. Kendileri yaptılar bunu başka biri değil. donanımsız gelmediler bu dünyaya, savaşa girdiklerinde onlarında kılıcı zırhı vardı ama işte senin benim aksime bunlar kılıcı zırhı hep götlerine soktular ahsjsjajajs bu ziyandır işte. Sana verileni harap etmek ve kendini bu hale düşürmek. hesabı sorulacak tabi el sallarlar artıkın.
O değilde bu yazının başlığı ne olacak aq benim aklıma gelmiyor bir şey. alakasız koyarsak güme gider şimdi. buldum '' 6 milyon dolarlık adam''. altı milyon mu sen beni batırmak mı istiyorsun Faruk? ayrıca memlekette döviz yasak bilmiyor musun? yazının adını değiştirebiliriz abi, mesela "Ayda Sevişenler" nasıl? Olmaz ayda olmaz, bir haftada çekmemiz lazım. Onu hallederiz abi bir robot ayda bir astronota aşık oluyor. Nasıl? Güzel güzel Ayda Sevişenler güzel.