Başlık Terimleri : Enerji Çekme

"Bir adamın büyü dediği şey, diğer adamın tekniğinden ibarettir." -Robert Heinlein

Moderatör: Co-Moderatör

Kullanıcı avatarı
belikebond
1. Nesil

Okunmamış mesaj

Başlık Terimleri : Enerji Çekme

enerji çekme durumu anladığım kadarıyla başlı başına bir konu olmaktan ziyade başka bir
konunun anlaşılması için verilen bir somutlaştırma. Yani gerçekten metafizik aleminde
gerçekleşen ne bileyim enerjisel bir akış filan çakra makra olayları değilmiş gibi olay.
Bilmiyorum belki de ben yanılıyorum bilmediğimiz bir ilim var bu aktarılmış. bilemem yani
tam olarak şuan teori üretiyorum yorumlamaya çalışıyorum. nasıl kullanıldığını tam teşekküllü
ancak tcma ile konuşup anlayabilirim. o da zor şimdi baktığında adasdasdasdadas
eğer ki tcma nın enerji çekme olayını kullandığı durumlara bakarsak bunu betaların sindirilmesi
ve ezilmesine teşvik etme, bir motive edici bir kavrammış gibi veriyor. yani o az önce başka
bir konu üzerinden somutlaşıyor dediğim o somutlaşan konu betaların sindilirmesi, ezilmesi
ifşa edilmesi, bastırılması olayı. Ben baktığımda bu şekilde görüyorum durumu.
Yani betayı ez enerjisini kap durumunu biraz fantastik bir olguya yorup evrene enerji yolluyorhm
ama evrhen geri yollamıyurr'' diyen teyzeler gibi dolanan enikler gördüğümü hatırlıyorum. bence
yanlış bi yaklaşım dediğim gibi. işin ilginç yanı hacı bu enerji çekme olayına hiç değinmemiş.
enerjisel durumlardan bahsediliyor ama başlıktaki enerji çekme/emme olayına hiç vurgu yok.
bu da demek oluyor ki çok da önemli bir konu değil. adam yorum yapma ihtiyacında bulunmamış yani.
yine de analiz yeteneği açısından, bazı şeylere olan bakış açısısın oturması açısından filan
ele almak boş iş sayılmaz. birde açıklamayan adam hacı yani unutmuş bile olabilir asdasdadda biz hacı değiliz hele de benim senin gibi daha 1. lvl vitaminsiz cücüklersek sike sike yazacaz ehuehue
neyse öyle yani daha başka söyleyecek var mı ki bu konu hakkında? bakayım, yok ehuehue bence tabi
ekleme yapacak olanları sahneye davet ediyor ve aradan çekiliyorum benim analiz yeteneğimden bu
kadar çıktı .s.s
Kullanıcı avatarı
Mitch
1. Nesil

Okunmamış mesaj

Enerji çekme değil lan enerji emmeydi orada yazan tabiri kullanmak daha sağlıklı olur enerji emmeyle devam edeyim ;
Betalar üzerinden somutlaşan enerji emme olayı şu sana saldırıyor ve sen iplemiyorsun ve sana ilişemiyor yani bu kadar basit şey ne kadar enerji verebilir bize onu da sorgulamak lazım ayriyeten enerji kullanımı demişti öz konuşmak ve analiz etmek gibi o yazıyı hatırlarsınız kancıkta, yani fıtrata uygun harekete etmek ve sağlıklı bir zihin beden yapısına sahip olmak enerji verir diye düşünüyorum ve bence her türlü iletişimin enerjisel bir olayı var utanırsan ne yapacağını bilemezsen kaygılarına kulak verirsen enerjin auran olumsuz etkileniyor ama aynı olaya karşın cesur açık yüzleşmeye hazır olduğun zaman daha rahat ve alfa kodlarına göre hareket ediyorsun kaçınılmaz olarak ve buda enerjini kesinlikle artırıyor ara ara bu mevzuyu anlamak düşünürüm fakat derin bir olayı yok bu kadar basit yani enerji emme veya onu kontrol etme sadece betaları ezmekle olmuyor her türlü aksiyon bunu geliştirebilir enerji kesinlikle var ve buna inanıyorum hayatımda üzerine düşünüp analizler yaptığım olaylardan bir tanesidir mesela bir örnek veririm her insanın (aşırı beta ve tahammül edemediğiniz kadar olmayan) bende olmayan olumlu enerjisinden faydalanabilir ve kendime imajine edebilirim mesela adamın karakteri sağlam hayata karşı motive felan ama beta ve andavalın birisiydi onunla biraz vakit geçirmek zorunda kaldım ve bende olmayan o enerji bana sindi istemesem sinmeyedebilirdi bilmiyorum ama eve döndüğümde burnum sızlıyordu ve göz kapaklarım daha canlıydı ve amacıma karşı daha istekliydim
Kullanıcı avatarı
belikebond
1. Nesil

Okunmamış mesaj

[mention]Mitch[/mention] kanka biraz fazla metafizik dünyasında geziyormuşsun gibime geldi ama yine de sen bilirsin asdasdasdasd yani tam olarak ilime ve bilgiye sahip olmadığın konularda boşlukları kafandan dolduruyorsun gördüğüm kadarıyla bilmiyorum yani belki de ben yanılıyorum ama bana biraz öyle geldi.
şimdi tcmanın kullandığı enerji emme olayı ile hacının yazılarında bahsedilen enerji iki farklı şey. senin o son cümlelerindeki enerji sinme olayından hacı bahsediyor fakat yine tam olarak senin dediğin gibi değil. daha çok temas üzerinden yürüyor hacının bahsettiği. cinsel birleşme mesela ya da her temas enerji akışı gerçekleştirir de diyordu. seninki pek buna benzemiyor bir de yukarıda bahsettiğim o boşlukları kafandan istediğin gibi doldurma durumu var. Mesela her insanın bende olmayan enerjisinden faydalanırım filan demişsin nasıl oluyor yani bu durum biraz açıklsana .s.s veya bir betanın enerjisinin üzerine sinmesinden sonra -negatif bir şey olması gerekirken- nasıl amacına daha istekli oluyorsun filan. yani bunlar biraz senin de benim de tam bilgili olmadığımız konular. o yüzden bir şeyler uydurmamaya dikkat edip biraz daha temkinli yaklaşmak lazım diye düşünüyorum.
Kullanıcı avatarı
Mitch
1. Nesil

Okunmamış mesaj

Bundan bahsetmek zorunda değildim dertsiz başıma dert aldım ve tepki geleceğini bilerek yazdım neyse nasıl açacağımı felan bilmiyorum olayı ama sinme dediğimiz o enerjisel olaydan ciddi manada etkilendim mesela bu bir zan veya illüzyonda değil nasıl açacam lan şimdi bunu.? Boşlukları kafana göre dolduruyorsun demişsin olabilir bu zaten elimde ilim yok kendi farkında olupta keşfettiğim şeyler belki kardeşlikte bunun ilmi vardır ya da siklememişlerdir başkasında olduğunu da zannetmiyorum birşeyler uydurmamaya karşın temkinli yaklaşmalıyız demişsin mesela benlik bir durum değil ama keşke bundan bahsetmeseydim ben ne yaptığımı bilsem bile yazdığımı okuyup 'tamam şimdi beğendiğimiz alfalardan başkasından auramıza enerji tamamlayacağız' diye boş işe saracak adam çıkmaz umarım. Bahsettiğim mevzu enerji emme ve muhafaza etmeden farklı olabilir enerjinin sinmesi denmiş bence de odur yalnız şimdi bunu size inandırmak zorundaymışım gibi bir durumum yok mesela, metafizik dünyasında gezmiyorum inan çok basit bakmaya ve görmeye çalışıyorum buna rağmen durum böyle. Misal bir adamın karakterinde baskın olduğu bir özelliği alıp anlamaya çalışıyorum başta sonra üzerime kıyafet gibi giyiyorum etkisi 2-3 gün sonra gidiyor bunun persona veya taklit olduğunu da zannetmiyorum belki çevreden kolay etkilenen ve değişken birisiyimdir
Kullanıcı avatarı
belikebond
1. Nesil

Okunmamış mesaj

Valla bilmiyorum annem bence sen sal bu enerji işlerini filan kafayı bozacaksın bu gidişle asdasdasdasdas
Cevapla Önceki başlıkSonraki başlık