İftiralar Serisi : Tcma Yabancı Kaynaklardan Çalmış

"Bir adamın büyü dediği şey, diğer adamın tekniğinden ibarettir." -Robert Heinlein

Moderatör: Co-Moderatör

Kullanıcı avatarı
belikebond
1. Nesil

Okunmamış mesaj

bu seride geçmişten günümüze atılan bütün sıçmıkları/yalanları sanki mala anlatırmış gibi anlatıp çürütmek istiyorum. yani sanki hiç yazılmamış gibi bir de ben yazacağım anasının amı gibi. maksat o incideki orospu çocuklarına gerçeği göstermek filan değil, onların ben amınakoyayım, maksat yeni gelen insanların saçma sapan iftiralarla kafasının karışmaması, maksat aklı olanlara yardım, maksat hizmet. yani oradaki oksijen israfları bu seriden sonra kesecekler mi vızzıklamayı? aaa tamam haklısın yha biz yanılmışız mı diyecekler? imkansız. bir vızzık gider diğeri gelir. bunlar hep semtptomlar hastalıklı insanların semptomları bitmez. menfaatlerinden, duygularından yalanlamaya devam edecekler ve bu hep devam edecek. o yüzden semptomlarla uğraşmıyoruz, doğruyu aklı olanlar için ifşa edip siktir olup gidiyoruz. anlayan anlar, anlamayanın da sikime kadar yolu var gitsin diğer ruh hastalarına katılsın, dava filan açsın yarım aklıyla.

Tcma yabancı kaynaklardan çalmış. tabi kanka inanılmaz öğretiler koyan pick up artistlerinin yazdıklarıyla aynı zaten başlık baksana tıpa tıp yaa. aynen kanki başlıktan sonra ortaya çıkan red pill den çaldı tcma. cinleri var gelecekten haber veriyorlar o da yazıyor işte hajahjahajajh çalmak gibi bir durum yok beyler mallaşmayın. şimdi birincisi bir tane hayat var ve herkes bu hayatın içerisinde yaşıyor sadece tcma değil. yani elin gavuru kadınlar konusunda amerikadan bir hakikati açıklıyor eş zamanlı olarak da tcma türkiyeden yine aynı hakikati açıklıyor. böyle olunca çalmış mı oluyor tcm?. böyle bir şey var mı abi? hayat bir tane ise hakikatler bir tane ise bunu elin gavuru da keşfedecektir, tcma da. ikisi de çalmamıştır. ikisi de gördüklerini aktarmışlardır. dünya üzerinde yaşıyoruz ve diğer bazı insanlarda gerçeklerin köşesinden bir yerinden tutuyorlar. e tcma da bu gerçeklere değinince çalmış mı oluyor? siz beyninizi yemişsiniz aq. şu da var ki herkes köşesinden bir yerinden tutuyor dikkat edersen asla tamamı ile sistematik bir biçimde aktaran yok. tcma bunu yaptığı halde çalmakla suçlanıyor. bunların kafası yemin ederim çalışmıyor, şaka değil. şimdi ben gelişim psikolojisi üzerine olan, daha önce keşfedilmiş ve bildirilmiş bir hakikati alsam ve aktarmaya çalıştığım gerçeklerin bütünün içerisine kendi tarzımla yerleştirmiş olsam jordan petersondan çalmış mı olacağım? betalara göre öyle işte. durum bu. herhangi bir çalma yok, ibret alma ve etkilenme mevcut. tcma yabancı kaynakları okumuştur, elin gavurunu da ananı da dinlemiş doğruyu yanlışı ayırt edip işine yarayanı almıştır. oyunlardan, dizilerden etkilenmiştir ve başlığın sanatsallığı için kullanmıştır, hakikati bildirirken kullanmıştır, anlatılanların okuyucuya daha iyi işlemesi için kullanmıştır. olay bundan ibaret. hacının bir sözü var bildin mi? bunlar gerçekler ister al, ister soy anana uzat. böyle miydi la ajahjahjahajh yok tam böyle değildi ama buna benzer bişeydi işte anladınız siz.