İftiralar Serisi : Menfaatine Uymayan Beta Oluyor

"Bir adamın büyü dediği şey, diğer adamın tekniğinden ibarettir." -Robert Heinlein

Moderatör: Co-Moderatör

Kullanıcı avatarı
belikebond
1. Nesil

Okunmamış mesaj

veya koparamadığını kardeşlikten atıyor veya tartıştım köle olmayı reddettim atıldım vs vs vs ya ananın amı sayın seyirciler bu kadarı da olmaz diyesi geliyor insanın. insan mal olmasın, bu şekilde vızzıklayanlar için bir dakika saygı duruşu... veya siktir et amlarına goyam onların asjhasjasjhas beynini yiyen insana saygım yok, gerçek apaçıkken yüz çevirene iyi niyetim yok, hastalıklı artıklara benden herhangi bir pozitif duygu yok. annelerini sikeyim hepsinin cehenneme kadar yolları var umrumda olmaz. fakat bu dingillerin iftiralarını çürütmek başka. bunu hem kendim için yaparım, kendi menfaatlerim için hem de akıl sahipleri için. gerisi yok. şimdi kendi menfaatim için dedim ya buradan birilerini koparmaya çalıştığımı filan söyleyecekler, kardeşlikten yollandığımı ve daha fazla adam dolandırmak için bu çürütmeleri yazdığımı filan sıçacaklar. oysa biz alınmıyoruz aq resmi çırak bile değiliz ahjgkjahkjahakjhakj inanan inansın onlara harbi. bu saatten sonra böyle basit ithamlarda bile iblis çöküyorsa bir sik olmaz zaten sizden. böyle bir insanı kaale almak gibi bir durum da söz konusu olmaz. her neyse çürütelim. menfaatine uymayana beta denilmiyor reis. sen beta olduğun için beta deniliyor fakat sen tam aksine inanmak istediğin için bu gerçeği göz ardı edip malca olan bu kuruntuya tutunmayı tercih ediyorsun. uzun lafın kısası iblise götü dayıyorsun anlık rahatlama için. başlık süreçlerini inceleyin beyler. tcmanın sövdüğü,beta dediği, aşağıladığı kişilerin yaptıklarına bakın. herhangi birine haksızlık yapılmış mı tavırsal olarak, davranış olarak bakın. hayır. en ufak detayına kadar hakedene hak ettiği gibi davranılmış. inceleyin ya ürünler belli süreçler belli her şey belli aq. bakacaksın sadece temel zihinsel fonksiyonu ekstra bir şeye gerek yok. sizce başlıkta bu adaleti gözeten birisi kardeşliğe giren bir adamı sırf menfaatine uymadığı için atabilir mi bu bir. ikincisi ortada hangi menfaatten bahsediyorsun? sen ihtişamlı bir paşaydın da tcma yediremedi mi kendine ne yani hangi menfaat. yok asla söylenmez hangi menfaat olduğu sadece menfaat denilir. çünkü yok menfaat filan. senin daha kendine hayrın yok amın evladı kim ne yapacak senin boklu götünü yamuk suratını. kardeşlik senin üzerinden nasıl bir menfaat sağlayabilir dalyarak. ne yarraktan adamlarsınız olum ya sike sürülecek aklınız yok. içler acısı durumunuz. tartıştım atıldım kafası var bir de. dur hacının pasajı atayım buraya çok güzel o agsjahsjasajhasj
''tartışmak dedi. tcma ile tartışmış. öyle dedi. tartışmak mı? tartışma ve danışma kardeşlik'in çözüm bulma yollarıdır bu ayrı bunlarla karıştırmayın. buradaki betanın bahsettiği tartışma toplumda karı koca kavgası gibi filan. tcma'nın kendisiyle tartışacağını sanıyor. olum bunun tartışma dediği şey ne biliyor musunuz? büyük ihtimal bir konuda vızzıkladı. tcma da kes belanı sikerim dedi -özet yani bu eheheh-. buna tartışma diyor. ne tartışması orospu çocuğu? senin büyüklük kuruntunu gondiklesinler ajajajajajajaja.''
açıklar. neyse nextt