İftiralar Serisi : 1313543546 Entrydir Okuyorum Henüz Bir Şey Anlatmamış

"Bir adamın büyü dediği şey, diğer adamın tekniğinden ibarettir." -Robert Heinlein

Moderatör: Co-Moderatör

Kullanıcı avatarı
belikebond
1. Nesil

Okunmamış mesaj

ulan davar senin beynin yok ki sen neyi anlayacaksın. senin kafatasının içi boş olum sen niye okuyorsun, neyi anlayacaktın? ne ile karşılaşmayı bekliyordun? götverene bak bir şey anlatmamış diyor bir de. şu çürütmeden önce gelen aşağılama kısmına bayılıyorum ya valla yazının en zevkli kısımı. biraz daha devam edeyim bari hihihii.
orospu evladı törpüleye törpüleye beyin bırakmamışsın kendinde diyorsun ki bir şey anlatmıyor insanları oyalıyor. ananın amı piç gözünün önündekileri görmekten aciz ibne. neyse yeter, çürütelim. olay 1. entryden itibaren başladı beyler. yani tcma klavyeye dokunmaya başlaması ile beraber öğreti aktarımı başladı, dokunmayı bıraktığında da bitti. hiç bir şey anlatmadı diyenler, ''hadi artık anlatacam anlatacam diyursun bizi oyalıyorsun'' diyenler anlatılanlardan hiç bir şey çıkaramamış olanlar. akıl kırıntısı olanlar için tcmanın dediği her sözde çıkarılabilecek bir şeyler vardı hep de öyle oldu. şimdi bu vızzığın geliş sebebine bakalım. sebebi şu : bu adamların hayata dair hiçbir farkındalığı yok. göremiyorlar. yani zannediyorlar ki tcma son bir entry girecek ve paşamız amdan ama atlamaya başlayacak birden. veya tcma öyle bir şey söyleyecek ki rezalet hayatları birden 360 derece tersine dönecek filan. bunlar bunu bekliyordu. yani ben götü devirip yatacağım tcma beni değiştirecek. ah bak değiştiniz şuan ajhajhajhajha bu vızzığın geliş sebebini açıklar. vızzığın saçmalığı ise şuradadır : insan insan olmasından dolayı gelişim yavaş ve acılıdır. birden bire olmaz hiçbir şey. yani aniden hiçbir şey değişmez değiştireceğini söyleyen seni sikiyordur bu bir. ikincisi tcma lafı dolandırmadı veya kitle oyalamadı. yazdıklarını dikkatli okursanız her birinin başlı başına zaten ''anlatacağım'' dediği şeyler olduğunu görürsünüz. yani öğreti tempolu bir şekilde en baştan beri aktarıldı zaten. betalarla taşşak geçtiği, sitede B veya sazanavi damgalı yazılardan bile çıkarılabilecekler vardı. durum böyle iken bu adama ''daha bir şey anlatmadı'' demek sadece kişinin kendi mallığından başka bir şey değil. bu da akıl sahipleri için açıklamaydı. yazının hepsi akıl sahipleri için gerçi. gitmeden betalara son kez sövsem mi veya dur diğer entrye saklayayım en iyisi
Kullanıcı avatarı
belikebond
1. Nesil

Okunmamış mesaj

başlık kuralları çiğniyorsa affola yapılan iftira ile taşak yapayım dedim biraz
Cevapla Önceki başlıkSonraki başlık