Forumun Gerektiği Gibi Kullanılmaması

"Bir adamın büyü dediği şey, diğer adamın tekniğinden ibarettir." -Robert Heinlein

Moderatör: Co-Moderatör

Kullanıcı avatarı
belikebond
1. Nesil

Okunmamış mesaj

''Yıllar bize, betaların tam da yazı dizisinde uyarıldığımız gibi hastalıklı olduklarını gösterdi. Keza bu hastalıklarının yansıması olan vızzıklayışları onları beslemeden çürütülse dahi, aşağılık hareketlerinin son bulmadığını da gördük. Bu nedenle, hakikati kovalayan insanlar için gerek toplumun rezilliğinden kurtulabilecekleri bir sığınma mekanı, gerek diğer akıl sahipleriyle fikir alışverişinde bulunabilecekleri ve birbirlerine her konuda destek olabilecekleri bir kale olması adına bu forumu kurduk.''

beyler bu forum elimizin altında bir nimet ve farkında değiliz ben dahil. modlar veya bu sitenin ayakta kalmasını kim sağlıyorsa onlardan allah razı olsun gerçekten. hele de incinin şuanki hali belliyken önemi daha da belli oldu benim gözümde. cidden o iğrenç çukurda yazası gelmiyor insanın. yani şuan şu forum olmasa oraya yine yazardım muhtemelen fakat burası farklı çok farklı. o yüzden teşekkürler tekrardan. fakat bir de şu durum var ki adam akıllı kullanmıyoruz burayı. elimizin altında birleşmek, yardımlaşmak için kale gibi bir yer varken kimsenin sike salladığı yok burayı. oysa gelişim için çok müsait bir ortam. başlıktaki reserved cı tayfa gibiyiz açıkcası. yani ben elimden geldiğince yazmaya çalışıyorum fakat yeterli değil. geçen gün inciden hacıyı okuyordum. adam bazı zamanlar yememiş içmemiş yazmış abi o derece. yani bir günde 7 8 tane taze yazılıp atılmış yazılara rastlıyorum bazen. o adamın verdiği emeğin yanında hiçbir şey yaptığım, yaptığımız. evcilikten farksız. şimdi burayı, yazılarımı okuyan kişiler var. burada bir kitle var fakat aynı zamanda da yok. yani beyler farkına varın elinizin altında olanı. gidince aramayın sonra. sorun soracaklarınızı, yeni mi başladın? yeni değilsin fakat soru işaretleri mi var bazı şeylere dair? sor amınakoyayım sor. ya da bir şey mi yazmak istiyorsun, içini mi dökeceksini, dertleşesin mi geldi yaz amınakoyayım gitsin. kasmayın beyler. gelişiminizin hangi aşamasında olduğunuzun bir önemi yok. beginner veya advanced gurt olman hiç bir şey ifade etmiyor. beta olmadığın sürece seni kimse hor görmeyecek aksine gelişimine ivme kazandıracak. içinde betalık varsa da yüzleşmene yardımcı olacak. çok güzel değil mi? başka neresi verecek size bu fırsatları? sosyal çevrendeki insanlar mı? bunları farkedin. amacınızın ne olduğunu da farkedin. yani neden yazdıklarımı okuyorsun veya neden burayı inceliyorsun? yol nereye gidiyor, seçimin ne? ne yapacağınızı kararlaştırın ve yardırın bu kadar basit. eğer ki amaç karı kızsa başlık sana verdi her şeyi. durma burada. ben başlıktan alacağımı aldım diyorsan okuma burayı uza. laylaylom ekşi okur gibi takılıyorsan burada kaybol, terket mekanı çünkü bir anlamı yok anlatabildim mi? amaç kardeşlikse gel, amaç daha derin bir anlayışa sahip olmaksa gel, amaç kendini iyileştirmekse gel, amaç toplumdan ve saçmalıklarından kaçmaksa gel. ''bu göt de iki yazı yazdı mekanı sahiplendi'' gibi bir algı oluşmasın ben kendimi ''olmuş'' olarak tanımlamıyorum, asla. buranın ağası olarak da görmüyorum kendimi, haddime değil. ben sadece burada çıraklığını yapmaya çalışan aynı zamanda da burayı takip edenlere yardım edip yardım almaya çalışan birisiyim. daha fazlası değil. bu çağrı da hem kendime hem de buranın değerini henüz anlamayıp anlama potansiyeli barındıranlara. yalnız olmamıza gerek yok beyler. ortak kültürden geliyorsak hele hiç yok. açıkcası ben arıyorum. konuşacağım, gerçekten konuşacağım birini. siz aramıyor musunuz aq? sosyal çevreniz filan kesiyor mu abi cidden. bir ittifak şart değil mi? mükemmel sürüyü geçtim nihai amaç orası zaten -kendi adıma konuşuyorum sen bu amacı edinmek zorunda değilsin. cidden değilsin.- fakat belki hiç olamayacağız olum orada. -umutsuzluk gibi olmasın ama hacı o ürünlerle yemeden içmeden yazdı da bir ışık gözüktü. o dahi bunları yapıp alınmayı beklemişken biz ne yarrak yiyoruz ki burada. nothingiz hocam nothing- e mükemmel sürünün dışında bu kültürden çıkmış insandan daha iyisi var mı? düşünün beyler. harekete geçin geç olmadan. I m just saying yani