İftiralar Serisi: Kutsallaştırıyorsunuz

"Bir adamın büyü dediği şey, diğer adamın tekniğinden ibarettir." -Robert Heinlein

Moderatör: Co-Moderatör

Kullanıcı avatarı
belikebond
1. Nesil

Okunmamış mesaj

sadece tcma için atılan iftiralar için yapacaktım ama bize atılan iftiralara da değinilebilir why not dedim ve bu yazı.

biz kutsallaştırmıyoruz zaten kutsal bu da çok klişe oldu he baya söylendi bu. ama doğru kutsallaştırmıyoruz zaten kutsal yarram. beta al dolabına yapıştır bu cümleyi her sabah kalktığında acaba neden böyle dediler diye düşün. yine anlamayacaksın ama yap elbet bir gün aahjahjajahjaahj ortada menfaatten gelen bir yüceltme söz konusu değil. ortada peşkeşleme söz konusu değil. ortada bir abartma söz konusu değil. körü körüne bir bağlılık söz konusu değil. fakat bu betalar için garip beyler cidden. onların gözünden de bakmak lazım şimdi. hayatları boyunca eşek ot minvali ile ittifak kurdular. hayatları boyunca menfaat için birilerini yaladılar. hayatları boyunca sen beni pohpohla ben de seni pohpohlayayım kim olduğumuz önemli değil mantalitesi ile yaşadılar. o yüzden mazur görmek lazım bunları. anlayamıyorlar çünkü bildiğin geçmiyor filtreden. akıl ile oluşturulan güveni, akıl ile oluşturulan sadakatin ne demek olduğunu bilmiyorlar. bunların ne bok olduğunu kendi ebeveynleri dahi biliyor da evlattır diye mazur görüyorlar biz kimiz tabi mazur görücez ahjhajhajahja
neyse kısa kesip çürütelim tekrardan. yüceltme, kutsallaştırma yok. biz ne görüyorsak onu söylüyoruz. değer gördüysek bu değeri bildiriyoruz, gerçekler varsa bu gerçekleri yayıyoruz. peşkeş çekme ile bir yere varılamayacağının ayırdındayız. sizin gibi iğreti amaçlar da taşımıyoruz. sevgi ilgi peşinde de değiliz. yazılanları bu şekilde yorumlayın. yüceltme yok, olanı bildirmek, hak edene hak ettiğini vermek var kısacası. haydin selametle