İftiralar Serisi : Başlık Psikolojimi Bozdu Okumayın

"Bir adamın büyü dediği şey, diğer adamın tekniğinden ibarettir." -Robert Heinlein

Moderatör: Co-Moderatör

Cevapla Önceki başlıkSonraki başlık
Kullanıcı avatarı
belikebond
1. Nesil
Mesajlar: 181
Kayıt: 18 Haz 2018, 02:17
Teşekkür etti: 31
Teşekkür aldı: 93

#1

Okunmamış mesaj 29 Eyl 2020, 15:29

başlık psikolojini bozmadı, sen bozuk olan psikolojini daha da bozdun. olayın özeti bu. detayı ise şu : başlığın sana zarar mı vereceği sana yarar mı vereceği tamamen sana bağlı. bu konuda en baştan en sona kadar uyarılar var zaten. tcma betalar okumayın derken taşşak mı geçiyordu sandınız. zayıf olanlar okumasın sözünü de mi görmediniz en başta? yani gereken her uyarı yapılmış durumda. başlığın ağır olduğu ve hayal dünyandaki gerçekleri bozacağı her türlü belirtilmiş durumda. editörün notu zaten içinden geçmiş de onun harici tcma zaten bizzat söylüyor. e okumayın dendi okudunuz sonra ''tcma psikoljimi bhozdu .s.s'' siktirin gidin aq.

başlık psikolojinizi bozar beyler. bu ihtimal var. fakat nüans da var o da şudur ki başlık sadece hak edenin psikolojisini bozar. yani hastalık dolu leş bir betaysanız başlık daha da kötü hale getirecek durumunuzu. bunun sebebi hem tcmanın gerçekliği hem de yazılanların yazılma şekli. keza bu da başlık içerisinde defalarca söyleniyor. ''bu yazılar betaları tetiklemek için yazıldı'', ''başlıktan istemediğim kimse hiçbir şey alamacayak'' tarzında... başlık bubi tuzaklarıyla dolu beyler. testler olsun, tetikleyiciler olsun, üslup, makro testler, mikro testler vs vs başlık bubi tuzaklarıyla dolu ve çıkış yolu sadece biraz akıl yürütmek ve mantık. betalar da yok tabi bunlar. e ne oluyor sonuç olarak bütün bubi tuzakları götlerine giriyor. balta, mızrak, kazık ne ararsan girmiş durumda şuan hajhajahajhajh vızzıklama sebebi de bu giren kazıklar zaten. yalanlarını, iftiralarını biraz etrafa saçtığında azıcık da olsa götlerine girenlerin acısı azalıyor. anlık tabi overall da daha da derine giriyor sadece ahajahjahjaja velhasıl kelam başlık psikolojinizi bozmaz eğer ki iğrenç bir beta değilseniz. eğer ki başlıktan önceki yaşamınızda iğrençleşmemişseniz, saf kalabilmişseniz, nispeten akıl kırıntısı bulunduruyorsanız, temel zihinsel fonksiyonlar ufaktan çalışıyorsa kesinlikle hayatınız değişecek, olumlu yönde. bu kriterler yok ise hiçbir şey alamayacaksınız. başlık hak edene hak ettiğini verme üzerine kurulu bir sistem. o yüzden ne hak ettiğiniz günün sonunda size ne olacağını belirliyor. çünkü başlık yanılmaz, şaşmaz neyseniz onu verir, ayna gibi. o yüzden adam olun akıllı olun psikolojiniz bozulmasınız amcıklar.

bu daha da kötü olma durumunun detayı ise şudur: başlık aşırı derecede hayata dair gerçek içeriyor abi ve tcma hayatında görmediğin kadar sağlıklı bir insan. her iki yönden de gerçekliğin sarsılıyor yani. hem diyorsun ki aq adama bak böyleleri de varmış hem de diyorsun ki aq hayata bak bir sik bilmiyormuşum meğerse. aynı zamanda yazılanlar bir de travmalarını açığa çıkarıyor. insan bunlarla yüzleşirse sorun yok ama yüzleşmez de bu gerçeklerin -tcma, hayat, sen ve kim olduğun, travmaların- getirdiği duygusal yıkımdan kaçmak için kuruntulara, aldanışlara, yalanlara dayanırsa işte o zaman sıçıyor. açığa çıkan travmaların yanı sıra daha da fazlası zamanla oluşuyor sonra bunlar duygusal bozukluklara yol açıyor sonra o duygusal bozukluklar da beyinin anasını sikiyor düzgün düşünememeye başlıyorsun, aklın törpüleniyor, aklın elden gidince de zaten hastalıklar iyice azıyor derken birkaç yıla ananın amını görüyorsun maymundan farkın kalmıyor. (bkz. incideki test grubu atıkları, dava açan zerzevatlar -aynı kişiler gerçi-) kötü bir durum fakat bu duruma düşenler bunu kendileri yaptılar. o yüzden gram acıma yok. orospu çocuğu olmasaydın saygı veya acıma gösterirdim fakat orospu çocuğusun kin ve nefret var o yüzden. düşünürsünüzzz
belikebond adlı üyeye teşekkür edenler (toplam 2):
CharlieMr DiCaprioo
Cevapla Önceki başlıkSonraki başlık