Alfa dişi ya da altın dişi olduğumu nasıl anlarım?

Kardeşler birlikte durur ve sorunları birlikte aşarlar.

Moderatör: Co-Moderatör

alfaolmakistiyorum
Çaylak

Okunmamış mesaj

Öncelikle herkese merhaba geçen yıl görüp okumaya başladığım www.theycallmealpha.com daki tüm seriyi baştan sona okumuştum; ve bu gün yeniden hem bilgilerimi tazeleyeyim hem de okul başlamadan önce yeniden okuyayım yeniden dirileyim derken yorumlarda bu forumu gördüm umarım tüm alfalara ve alfa olmak isteyenlere faydası olur ve şimdiden bu alfalık yolunda önümüzü aydınlatan herkese teşekkür ediyorum...

Sormak istediğim konuya gelince bir kaç sorum var;
1. Dişiler alfa ya da altın olup olmadıklarını nasıl anlar?
2. Beta olmayan herkesin alfa olabileceğini düşünüyorum ve kendimde bir betalık görmüyorum yani omega filansam tam olarak alfa ya da altın dişi olmak için ne yapmam gerekir?
3. Bu alfa ya da altın dişi olup olmadığımı test edebileceğim herhangi bir yöntem var mı?
Şimdiden çok teşekkürler...
Kullanıcı avatarı
Bold
Sürgün

Okunmamış mesaj

1. Dişilerde alfa kavramı yok, sadece altın dişi var. Altın dişi olduğunda zaten bunu anlarsın.
2. Mükemmel sürü olan kardeşlikte olman ve orada vakit geçirmen, gelişmen gerekiyor. Tabi bunun için öncelikle oraya alınman lazım.
3. Öyle turnusol kağıdına batır çıkar rengine bak gibi bir yöntem yok. Zaten neden altın dişi olma ihtimalinin olmadığını sana başka bir mesajda açıkladım.
Kullanıcı avatarı
hellsbells
1. Nesil

Okunmamış mesaj

@1 Başlığı okumuşsun fakat önyargılarının ardından okumuşsun, demem o ki anlamak istediğini anlamışsın. Canını acıtsa da ha siktir be dedirtse de objektif olarak okuyup potansiyelince anlamaya çalışmalısın. Bu sorduğun sorular matematik sorusu gibi şak diye cevaplanacak senin de şıkkı işaretleyeceğin sorular değil. Başlığın kendisini özümsedikçe, hayatından örnekler gördükçe öğrenebileceğin şeyler. Bu sebeble ön hükümsüz -bir nevi egoyu bırakmış bir şekilde- anlamaya çalışmak, bu süreçte güç verecek işlerde bulunmak (spor yapmak, dengeli beslenmek vs.) hem sorularının cevabını bulmanda hem de genel iyileşme sürecinde faydalı olacaktır
Cevapla Önceki başlıkSonraki başlık