Alphayı Analiz Et- Kai

Moderatör: Co-Moderatör

Cevapla Önceki başlıkSonraki başlık
Kullanıcı avatarı
Kai
1. Nesil
Mesajlar: 46
Kayıt: 18 Mar 2018, 16:27
Teşekkür etti: 36
Teşekkür aldı: 78

#1

Okunmamış mesaj 08 Kas 2018, 16:28

Tcma günlük hayatında,insan ilişkilerinde,beta saldırılarında falan her bokun altyazısını gören birisidir. Bu hayatı ona bazen bi komedi bazen de bi tiksinti haline getirir. Betalar adamı baya güldürüyordur. Gördüğü iğrenç ittifaklar karşısında midesi bulanıyordur falan. Değer yargıları,doğruları toplumunkinden çok çok farklıdır,onlarla uyuşamaz,sikleyemez. Ne bir beta saldırısını ciddiye alabilir,ne toplum baskısını. Bu sikleyememenin dozajı çok fazladır onda artık hayatta derinleşmenin getirisi olarak. Adam zamanla derinleşmeyle ve iyileşmeyle aslında hayatta başka şeyler olduğunu farketmiş,bu onu arayışa itmiş ve aradığını bulunca da amacına güdülemiştir kendini. Toplumun,kitlenin düşünceleri,kafasındakiler ona çok eften püften basit gelir; kafasında dönüp duranlar kitleninkinden çok farklıdır. Kitlenin belli davranışı sergileyince güdülen özgürlükten yoksun primatlar olduğunu da görmüştür. Onlarla takılırken sıkılmasına,primitif olduklarını bilip ciddiye alamamasına neden olur bu. Bu hayatta derinliği,sikleyemeyişi,iyileşmesi ve keskinleşmesi dışarıya sözle ifade edilemeyecek müthiş bi çekim yayar. Bu çekim bi de kutla ve doğuştan gelen karizmayla perçinlenince günlük hayatında rastgele insanlar üzerinde bıraktığı etkiyi hayranlığı,içinde hastalık bulunanlarda uyandırdığı kini ve nefreti tahmin dahi edemiyorum -internet versiyonu için bknz:tcma nick6-. Ama tabi bu kinin ve nefretin etkisinde mallık yapan betaları sikine takamıyordur sıkılmış usanmıştır artık. Günlük hayatında hafiften sıkılgan,usanmış ve mağrur bir bakışı olduğunu tahmin ediyorum. Nispeten sağlıklı insanlar tarafından da çok sevildiğini tahmin ediyorum. Tcma ancak aklı başında,hayatı anlayan birini ciddiye alabiliyordur. Zaten zorunlu çevre dışında kardeşlik dışı kimseyle de takılmıyordur. Tcma ona test yapan ya da bi yavşaklık yapan oluyorsa direkt siktir ediyordur,kendinin kendisi için en önemli kişi olduğunun farkındadır. Bu yavşaklıklar karşısında,beta saldırıları karşısında yaprak kırıntısı üzüntü duymuyordur. Kendisini seven,kendisine bakan,zaman ayıran,değer veren birisidir. Onun dışında tcma hem başlıktan hem forumtr deki küçüklük zamanlarından,kancıktan falan görüyoruz ki doğuştan iyiye güzele yatkın,yapıcı,iyi niyetli bi abimiz. Liderliğe,kontrolü eline almaya çok yatkın birisi. Açık net olmayı seven ve cesur birisi. Onura,sadakate çok önem veriyor ; böyle kavramlara aşık ve bunlara yatkın. Amacına inatçı ve ne olursa olsun bırakmayacak şekilde bağlı olduğunu düşünüyorum.

Dişilere nasıl davranır?
Beta dişisinden tiksinir,sevmez,uzak durur. Omega dişisine eğlencesine takılma,flört olarak bakar; pratiğini bu dişiyle yapar. Altın dişiyle de birliktelik kurar. Altın dişiye karşı neşeli,motive bi tcma görürken beta dişisine karşı tiksinmiş,siklemeye tenezzül etmeyen bi tcma görürüz. Aklı başında ve destek olabilecek,karşısında değil yanında durabilecek sağlıklı bi dişi olursa ancak onunla olur,onun haricinde tahammül edemez tcma. Öğretide derinleşmenin ve iyileşmenin getirisi olarak "eeeh sikerim" kıvamındadır mal insanlara karşı,her an gidecekmiş gibi bir etkisi vardır. Çok fazla kesiliyordur,çok etki bırakıyordur dişiler üzerinde. Çevresindeki neredeyse her dişiyi tavlayabilecek olmasına rağmen gütmeyle uğraşmak istemez,tenezzül etmez,zaten buna motivasyonu da olmaz. Çok seçicidir,hem derinleşmenin getirisiyle hem de karakter olarak.

Erkeklere nasıl davranır?
Beta erkekleri sevmez,ciddiye alamaz,kokudan tiksinir. Onların gruplarını muhattap almaz,uyuşamaz. Saldıran betaların karşısında şansı yoktur. Refleksif olarak siker atar. Onun ağırlığı karşısında ezilirler. Belki bazen deney olarak da kullanıyordur betaları yeni şeyler öğrenmek için. Daha sağlıklı elemanlarla zorunlu çevresinde zaman geçirmelik taşak muhabbetine takılıyor,onları da deney olarak kullanıyor olabilir. Ama bunlar zorunlu çevrelik; zorunlu çevre dışında sadece kardeşlikle takılıyordur. Zorunlu çevresine pratik ve zamanı doldurma olarak falan bakarken ciddi işlerini ve takılmalarını falan kardeşlikle yapıyordur.

Kendine neden güveniyor?
Kendini kendisine defalarca kanıtlamış,neler yapabileceğini defalarca görmüş. Kendi başına defalarca büyük şeyler başarmış. Müthiş bir akla ve vücuda sahip. Kendine güven duymaması için hiçbir sebep yok.

Kendine güvenmese ne olurdu?
Kendine güvenmese kabuklarını kıramazdı. Böyle bi öğretiyi meydana getiremezdi. Toplumun ve betaların önüne çektiği her duvara toslardı. Yeteneklerini en verimli şekilde kullanamazdı.

Toplumdan hangi konularda üstün?
Aklı,farkındalığı topluma kıyasla çok üst seviyede. Hastalıkları iyileşmiş,alfası çok keskin. Ona yüklenen tabuları paramparça etmiş. Hayata dair derinliği topluma kıyasla aşırı yüksek. Uykudan uyanmış ve hakikati bulmuş,müthiş bir adanışla otu boku siktir edip yüzünü oraya çevirmiş. Güdülmekten ve kandırılmaktan uzak. Doğruları,değerleri topluma yüklenen ottan boktan çok farklı. Toplum için çok önemli pek çok mevzuyu adam tınlamıyor,ciddiye alamıyor.

Beyler yanlışım veya eklemek istediğiniz bi yer varsa buyrun.
Cevapla Önceki başlıkSonraki başlık