Turist avım

Moderatör: Co-Moderatör

Kullanıcı avatarı
aPeopleArmy
Sürgün

Okunmamış mesaj

hoca dehanni yazdı: 04 Haz 2018, 00:05 @aPeopleArmy Benim bu boş işlerine harcayacak isteğim-enerjim-zamanım yok. Senle de ilgilenmem. Tcma oku hacı oku sahada pratik yap istediğin şeylerin çoğuna ulaşırsın. Yine de son kez uyarayım bu amaçlar sana sadece kısa vadede tatmin getirecek basit olaylar, bunlara ulaşınca bile eksik hissedeceksin kendini. Uyarımı da yaptığıma göre hadi selametle.
Tesekkurler, anlıyorum seni, ego kötü bir hastalık.
Kullanıcı avatarı
hellsbells
1. Nesil

Okunmamış mesaj

[mention]aPeopleArmy[/mention]

Yanlış anlamadıysam egoyu Hoca dehanni'ye dedin?
Adamın verdiği cevaplar duymak istediklerine/menfaatlerine paralel gittiği vakit eyvallah, ama ters geldiği vakit ego damgası yapıştırıyorsun, hacı'nın da kullandığı güzel bir söz var: Ne kadar kötü hüküm veriyorsunuz?
Bu davranış tcma nick6'nda bol var, başta anlayışlı rolü kesip sonra azıp kuduranlardan (kardeslikyolunda.blogspot.com > Ruh Hastaları) tut daha nice değişik versiyonları. Standart beta tavrıdır dikkat et, yangın bacayı sarmasın.
iamposeidon
Çaylak

Okunmamış mesaj

Kanka yanlış anlama ama o ingilizce seviyesiyle yabancı bir kızı tavlasam ne kadar kalitesiz bir kızla vakit öldürdüğümü anlar ve kendimden utanırdım. Tavlamayı geç kızın sana geri takip yapması bile onun adına utanmama sebep oldu. Yukarıda arkadaşların dediği gibi başlığı iyi özümse görevleri tekrar tekrar yap. Kancık ve Hacı’yı da oku ve anlamaya çalış. İngilizce öğren mutlaka kendini geliştirme hedefinden sapma ve dil konusunda pratik yapmak amaçlı git yabancı dişilerle muhabbet et. Onlar bir araç olsun senin için, kız tavlamak diye bir amacın olmasın şimdilik. Eğer senin kafanda ki önem sıralamasında kız tavlamak ingilizce öğrenmekten daha önce geliyorsa yazdıklarımın en başına dön ve dediğim gibi başlığı özümse. Başlık sana en değerli şeyin Sen olduğundan bahsederken sen kalkıp bir dişiyi kendinen değerli mi göreceksin? Kişisel gelişimin daha önemli bence.
Kullanıcı avatarı
aPeopleArmy
Sürgün

Okunmamış mesaj

hellsbells yazdı: 04 Haz 2018, 02:27 @aPeopleArmy

Yanlış anlamadıysam egoyu Hoca dehanni'ye dedin?
Adamın verdiği cevaplar duymak istediklerine/menfaatlerine paralel gittiği vakit eyvallah, ama ters geldiği vakit ego damgası yapıştırıyorsun, hacı'nın da kullandığı güzel bir söz var: Ne kadar kötü hüküm veriyorsunuz?
Bu davranış tcma nick6'nda bol var, başta anlayışlı rolü kesip sonra azıp kuduranlardan (kardeslikyolunda.blogspot.com > Ruh Hastaları) tut daha nice değişik versiyonları. Standart beta tavrıdır dikkat et, yangın bacayı sarmasın.
Dehanninin yazdıkları doğru seyler ve benim yararımadır, asıl egoya sahip olan benim ve kurtulmam lazım.
Kullanıcı avatarı
hoca dehanni
Silik

Okunmamış mesaj

@2 ve @4'te olaya tek açıdan bakmışım (yani baktığım açıda aPeopleArmy'nin "gelirse ekime gelmezse sikime" kafasında olmadığı görülüyor ancak kızın engellemesinin tek sebebi bu olmayabilir belki rastgele birine instagramını verdiği için sonradan kendini kötü hissetmiştir felan yani). Olayın nüansları var şöyle şöyle yaptığın için kız böyle yaptı diye kesin hüküm vermek yanlış olur tonga'nın belirttiği gibi. Nüansları kişinin kendisinin farketmesi gerek.
Cevapla Önceki başlıkSonraki başlık