Saha Görevleri Ve Unutkanlık Üzerine

Moderatör: Co-Moderatör

Kullanıcı avatarı
Bold
Sürgün

Okunmamış mesaj

[mention]aPeopleArmy[/mention] : Kezbanları sikleyip vakit kaybetme. Kezbansa tipinden, giyinişinden, fizyonomisinden vs. uzaktan zaten analiz edebilmen gerek. Bu bende sahaya çıktıkça otomatik oluştu, oluşmayan kişiler dert etmesin. Gidin deneyinizi yapın güzelce zamanla oturacaktır.

Kızlar yalnız olmak zorunda değil. O yazının devamında 2'li ve daha fazla gruplara girebileceğini de söylüyor. Hatta daha yüksek puan veriyor çünkü göt istiyor gruba dalıp kendini dinletebilmek.

Bir de bu soğuk ve saldırgan tavırlar klasiktir. Omega dişisi de en başta yapabilir. Çok rahat bir beden dilin, kendinden eminliğin vs. olsa bile sosyal şartlanma nedeniyle bilinçaltının etkisiyle öyle davranırlar. Bunlar basit testler. Bir bok yapabileceği yok. Bana bağırırım diyenden tut türlü türlü hakaret edenler oldu. Sikimde mi? Senin için de olmamalı. Eğer ne yaptığından emin ve özgüvenliysen sana tesiri olamaz bunların.

Olm görevin olayı bu zaten ya, rol içinde yaşadıklarını ve sırf bu rol ile erkekleri belli bir kalıpta tutabildiklerini görmen gerekiyor. Sana öyle ters davrandıklarında siklemeyip bir kendi ritminde devam edecek kıvama gelirsen bir "hasiktir bundaki özgüven nereden geliyor .s.s" diye düşündüklerini görürsün. Ha harbiden kezbanlarsa ve eğlenmeyeceksen uğraşma olm, amınza koym zuhaha xd yapıp kaç.

[mention]belikebond[/mention] : Kanki yazdıkların hep pua ıkıntıları. Başlığın doğasına aykırı bir kere kalıba girmen. Bunlar duruma göre yaraya da bilir, yaramaya da bilir. Detaylar ve o anki şartlar çok önemli.
Kullanıcı avatarı
belikebond
1. Nesil

Okunmamış mesaj

Bak benim dediğim açılışta işini kolaylaştıracak şeyler. Dişinin tabularına çok da değmeden normal bi iletişim kurmak için. Direk gidip numarasını istersin belki verir bu taktik harici birşey işe yaramaz kullanmayın gibi birşey söylemedim ki. Bak saha görevlerinde kullanmadan da güzel işler çıkmış biliyorum zaten.
Ve burda olay kızın beta omega olması değil insan olması. İnsana dair şeyler sana biri somurtarak mı birşey sorsa daha cana yakın olursun hoş bi gülümsemeyle mi sorsa cana yakın olursun ? Burda dediklerimin üzerine tartışılması bile saçma çünkü gerçek işte olum çık gör. Nasıl anti tez üretme çabasına girdin ki ? Son derece basit fikirler ve tcma nın dedikleriyle çarpışan herhangi birşey yok. Birisi sana arkadan yaklaşıp birden konuşmaya başlarsa tepkin ne olur muhtemelen korkarsın amınakoyayım hayırdır dersin al bu savunma mekanizması işte. Birde omuz üstünden geçerken birşey söylese nasıl olur daha rahat sohbete girmez misin ? Dışarı çık gerçekliğini test et yani bunların üzerine konuşmaya bile gerek yok.
2. entryde dediğin şeyin aksi birşeyde söylemedim ben. tabikide karşıdakiylede alakalıdır biri konuşmak istemiyorsa konuşmak istemiyordur.
Kullanıcı avatarı
belikebond
1. Nesil

Okunmamış mesaj

@bold Evet kanka pick up islerinde geçen olaylar. Ama sencede mantıklı değil mi? tcmanın olaylarına ters düşen bir olayda göremedim.
Kullanıcı avatarı
dun bugun yarin
1. Nesil

Okunmamış mesaj

[mention]belikebond[/mention]
Ters olduğu nokta görevin kızı elde etmek veya etmemekle alakası olmaması. Tamam, dediklerin kızı kazandırır sana belki ama amaç bu değil ki. Ne durumdasın onu görmek ve korkularını aşmak. Aynı zamanda pratik oluyor, sağ ön kasıyorsun. Ayrıca senin bahsettiklerin ve pick up bokları içi temizlemeye değil rol yapmaya odaklanıyor. TCMA ise tam tersine hastalıklarını aşman için sana yardımcı oluyor ve "her şey otomatik olacak" diyor, kasma diyor yani. Ha yine manuel severler kulübü üyeleri için de bir sürü bilgi var tabi :d
Kullanıcı avatarı
Bold
Sürgün

Okunmamış mesaj

[mention]belikebond[/mention] : Diyelim sen sığırın tekine arkadan yanaştırmayıp önden kasıntı bir sırıtmayla açılış yaptırdın. Bu sığırın sığır olduğunu değiştirir mi? Mağlubiyeti 2 sn geçiştirmiş olursun. Kişi neyi kime hangi anda nasıl şekilde yapacak? 9999 türlü varyasyon çıkar sahaya çıktığında, bu tür şeylerle asla verim sağlayamazsın.

Tcma'ya şu yönden ters düşüyor. Adam hiç siklemedi bu mevzuları. Bellir bir şema çizdi ve çıkın yapın dedi. Zaten saha yaptıkça oturuyor bazı şeyler. Bir pua doğru şeyler de söyleyebilir, fakat çıkıp deneyince o puanın ıkıntılarına asla ihtiyacın olmadığını kendi gözlerinle görüyorsun.
Kullanıcı avatarı
belikebond
1. Nesil

Okunmamış mesaj

[mention]dun bugun yarin[/mention]
Haklısın biraz elde etmeye sonuç almaya yönelik ama sohbeti daha rahat açacağını görevi daha verimli hale getireceğini düşünüyorum.
Rol yapma gibi bi olay yok. Pick upda var ama dediğimde yok. Sıradan şeyler.
[mention]Bold[/mention]
Tabikide o sığırın ne olduğu eninde sonunda ortaya çıkacaktır.
Evet tcma kullanmadı ama bana göre soğuk yaklaşımda yararlı birkaç bilgi. Anlattığımda abartı bişey değil yani bir iki küçük bilgi fikir bulunsun diye yazdığım birşey.
Kullanıcı avatarı
aPeopleArmy
Sürgün

Okunmamış mesaj

Beyler konunun dışına çıkmayalım, bu unutkanlık heyecandan dolayımıdır? Sanmıyorum hayatta genel olarak unutkanım. İnsanların isimlerini, geçirdiğimiz anıları bile unutabiliyorum. Nasıl aşabileceğimi de bilmiyorum.

[mention]Bold[/mention] knk hepsi rol olamaz ama imkansız gibi bir şey sanki. Dişi cidden rahatsız olup, dediğini yaparsa -misal, çığlık atmak- sıkıntı büyük. Bu riske girsek bile, bu toplumda sonu vahim gibi.

Çığlık attığında , "rol yapma sikerun belanu" kafasında olduğumuzu hayal ediyorum. Sjhsj

Ama aslında analiz yeteneğimiz perfect olduğunda zaten kimin ciddi, kimin rol yaptığını anlayabiliriz. Yanlışmıyım?
Kullanıcı avatarı
aPeopleArmy
Sürgün

Okunmamış mesaj

[mention]dun bugun yarin[/mention]
[mention]hoca dehanni[/mention]
[mention]Bold[/mention]

Arkadaşlar, [mention]belikebond[/mention] 'un verdiği basit-iyi anlamda- bilgiler taktiksel olduklarını düşünmüyorum. Dedikleri tıpkı tcmanın bu yazısı ile benzer anlamlı.
@2913: öncelikle alacakmış ve başka masaya arkaürecekmiş gibi elini sandalyeye koy... sonra ''bu sandalye boş mu?'' de...
arkaüreceğini sandıkları için ''boş'' diyeceklerdir. ''o halde oturabilirim'' de ve onay beklemeden otur. çok onay beklemişsin, o problem yapmış.
olumcul deney

Okunmamış mesaj

Ben de kalkıp gülümseyerek "teşekkürler" dedim. Bu sırada "2.sınıf kızlar" dicektim ki demedim. Çünkü; kezbanların napacağı belli değildi. Başımı ağrıtabilirlerdi.
Başını ağrıtabilmek derken? Kardeşim sen bundan da korkuyor isen saha ödevine çıkma?
Görevin amacı bu zaten..
Mantık arıyorsun hala..
Kız "sapık" diyebilir diye korkmuşsun. Ee desin? Linç mi edileceksin?

Bundan puan kırdım ben ya. Yine de yapmışsın görevi tebrik ederim..
Kullanıcı avatarı
aPeopleArmy
Sürgün

Okunmamış mesaj

olumcul deney yazdı: 20 Kas 2018, 14:03
Ben de kalkıp gülümseyerek "teşekkürler" dedim. Bu sırada "2.sınıf kızlar" dicektim ki demedim. Çünkü; kezbanların napacağı belli değildi. Başımı ağrıtabilirlerdi.
Başını ağrıtabilmek derken? Kardeşim sen bundan da korkuyor isen saha ödevine çıkma?
Görevin amacı bu zaten..
Mantık arıyorsun hala..
Kız "sapık" diyebilir diye korkmuşsun. Ee desin? Linç mi edileceksin?

Bundan puan kırdım ben ya. Yine de yapmışsın görevi tebrik ederim..
Knk korkum linç yemek değil, gerçekçi olalım; bazı kezbanlar bunu yapabilecek kadar hastalıklı. Ve ben onlardan birine denk geldiğimi hissettiğim an kendimi düşünüp, uzaklaşmam en doğrusudur. Neden hayatımı bir kezban yüzünden riske atıyorum? Saha yapılıcak dişi var, yapılmayacak dişi var.
Cevapla Önceki başlıkSonraki başlık