Saha Görevi - 1

Moderatör: Co-Moderatör

Kullanıcı avatarı
hoca dehanni
Silik

Okunmamış mesaj

Daha önce farklı günlerde yazdığım raporları sadeleştirip birleştiriyorum. Bir rapordan diğerine geçerken ctrl-f ‘e basıp ** ararsanız raporlar arası geçiş yapabilirsiniz. Ayrıca ilk ödevlerimde etkileşim az olduğundan dişilerle sohbetten ziyade kendi içsel düşüncelerimi yazmışım. Sonlardaki raporlar diyalog ağırlıklı. Yine de raporların kalitesinin zaman geçtikçe artması doğru mentaliteyle görevler yapılırsa insanın kendini aşabileceğinin kanıtıdır.

**Saha Görevi – 1 (19.09.2017)

Dedim kendi kendime “Daha önce de benzer durumu yaşadın özgüvenin sikildi, ya şimdi bunu yaparsın ya da hayatının sonuna kadar o çukurda kalırsın” felan o ciddiyetle silkindim kalktım yürüdüm onlara doğru.

Şimdi beyler onların yanına yürürken kafamda hiç bi şey yoktu resmen biraz heyecan vardı tabiki onun dışında daha önce düşündüğüm “şimdi ne dicem, ya tanınır da rezil olursam, ya terslerlerse, veya acaba etkiler miyim onları felan aklımda bile yoktu sadece yürüyüp oturacaktım gerisi gelir dedim.
Geldim yanlarına “selam kızlar napıyonuz?” dedim ve çöktüm hemen (5 kişi oturup çember olmuşlar ama 1 kişilik boşluk vardı ben oturunca tam çember oldu şansa bak aq dfgfdg) selam dediler işte (bu arada ben selam diyince yanımdaki kız bi korktu irkildi) bi sessizlik oldu 5 saniye dedim ben buraya geldim çünkü kızlarla konuşmada sıkıntı yaşıyorum yardım etmeyecekseniz gidicem sonra muhabbet başladı okul burç felan konuştuk gayet ılımlıydılar bana karşı işte arada 1-2 espri yaptım güldüler felan.

Şimdiiii burası güzel biraz saldırı yedim tabi irkilen kız bana ilk olarak senin bölümde kız yok heralde dedi ben saldırdığını düşünemedim o an evet az dedim 1 dakika sonra okulunda kız yok mu senin ? diye sordu dedim var baya (karşı atak yapamadım o an gelmedi aklıma bi şey bulsaydım güzel olurdu o an o an gelmediği için zorlamadım) neyse işte biraz muhabbet oldu diğer yanımdaki kız dedi işte ben kız meslekteyim felan (muhabbeti tam hatırlamıyorum beyler o an çok mu adrenalin salgılandı ne anlamadım) bi gülme oldu sonra bana laf sokmaya çalışan kezbanı gösterip “baksana şuna yanına daha erkek bile yaklaşmamış ben gelince nasıl korktu” dedim bi güldüler baya felan (sanki bu esprileri otomatik yapıyodum beyler yani o kıza laf çakmalıyım diye düşünsem yapamazdım bi anda geldi işte) kız da bozulmuştur heralde diğer tarafa dönüktüm. En son çekirdeklerini çitlerken hadi ben kaçıyım felan yaptım gittim.
Şimdi beyler burda önemli yerleri yazmaya çalıştım bazı hatalarım vardı sonradan oturup analiz ettim kendimi. Küstah olucam diye saçma bi şekilde övdüm 1-2 kez kendimi hani üslubum iyi olsa vajinalarından su getirirdim. Ayrıca ordaki benle en çok muhabbet eden kızın numarasını da isteyebilirdim o an aklıma gelmedi ama verirdi kesinlikle. Yani o hayallerdeki kötü çocuk gibi muhabbete girip 5 kızın da amından şelaleler akıtmadım ama konuşmanın çoğunda sadece kendim oldum bazı olaylar otomatik oldu bazılarında kasıldım error verdim ama sikimde olmaz yaptım anasını satim şu hayatta asla yapamam bunu dediğim şeyi yaptım o korkuyu yendim.

**Saha Görevi -1 Devam (20.09.2017)

Beyler bugün sahaya indim yine görevi adam gibi tamamlayabilmek için. Geçenki yazıyı okuduysanız korkuları aştığımı yazmıştım zaten. Bugün nedense yine biraz cesaret toplamam gerekti birilerinin yanına gitmeden önce ama yanlarına gidersem hadi siktir demelerinden korkmuyodum.

Bu görevi neden yapıyorum ? (tabiki tcma ödev diye verdi adamın bi bildiği vardır ama hani sorgulandığınız zaman bize bu ödevin katkısı ne? )
Kendimi aşabilmek, tabularımdan, korkularımdan kurtulabilmek için. Asla amacım onları etkilemek veya şu kızın numarasını alır mıyım felan olmadı ki bugün iyi bi performans gösteremedim bence. Bu korkuları, tabuları aşıp kendimiz gibi davrandığımız zaman insanlara çekici geldiğimizin ve aslında kimseyi etkilemek zorunda olmadığımızın sikimizin keyfine göre takılmamızın canlı örneğini denetiyo bize adam ve inanın bu ödevler çok etkili olacak beyler.

2li grup gördüm başta hemen açtım notları ve diğerlerinin yazıyı. Bu sefer öyle “ya hep ya hiç” tribine girmedim ama “bu benim görevim ve amacım için bunu yapmalıyım” dedim kendime ve yürüdüm yanlarına.

Yine “selam kızlar napıyosunuz dedim ve oturdum ben hoca” dedim. Sonra elimi uzattığım yanındakine baktı ve dedi ki arkadaşın sandım. Şimdi aynı tepkiyi geçenki 5li gruptan da almıştım. Bu gösteriyo ki gerçekten kendimi kasmadan normal bi şekilde geliyorum rahatım ( bunu anlamam için onların söylemesine illa gerek yok ama kendimi analiz ederken tasdiklemiş oldum ). işte tanıştık felan dedim işte benim biraz kızlarla konuşma problemim var o yüzden geldim felan sonra muhabbet ettik/etmeye çalıştık arada sessizlikler oldu ve kayda değer bi konuşma olmadı. Eğlenmedim beyler yapmak için yaptığımı hissettim kızlar omega-betaydı öyle mal mal cevaplar verip de terslemediler eğer ben kendimi eğlendirip muhabbet edebilseydim onlar da iyi bi erkeğe açlardı yani merhaba diyip oturup çok bi sik yapmadan gittim dfgjdfg bunu çözmem için tavsiye verirsiniz umarım.
Sonra dolaştım biraz benden 4-5 yaş büyük iki kız vardı gittim karşılarına oturup dedim “aq burda konuşacak adam gibi kız yok mu bulamadım kimseyi siz de Kezban çıkacaksanız gidiyim” aq bunlar bakıyo napıyo bu diye jfdgjfd beyler ağır betalardı yani biri full makyaj kokoş bi tip diğeri de kokoş kankası az bi şey konuşmaya çalıştım (ama neden çalıştım bilmiyorum baktım betalar hadi bb diyip gitmem gerekiyodu aq anlamadım bugün kendimi ya) felan en son makyajlı olan dedi “birazdan nişanlım gelicek seni burda görürse ölürsün” dedim bende iyi tamam hadi görüşürüz felan. Yani beyler hem kız bulamadım yav etrafta olsa gidip konuşacam bi sıkıntı yok orda ama yok aq. Bulduklarımla da böyle tecrübeler oldu iyi çocuk master degree yaptım bugün.

**SAHA GÖREVİ - 1 DEVAM (02.02.2018)

3 günde 6 saat dışarıda gezinmemin sonucunda 2tane 2li dişi grubuyla konuştum. ilk gün farklı şehirde göreve çıktığımdan ne yapacağımı bilemedim genel olarak şehirde az insan vardı (yaza göre) hem de olanların %95i sahile paralel dar yürüme yollarında yürüyodu (tatil yerlerine gidenler bilir uzun dar bi yol olur millet sağa sola bakarak gider gelir o yolu) bu nedenle bu dar yollarda potansiyel deneklere yanaşmaya çekindim çünkü çok rahatsız bi durumda hissettim (beyler burda eleştireceğiniz bi şey varsa acımayın yapıştırın). Onun dışında son rapordan beri ilk defa sahaya çıkacağımdan tedirgindim yani dışarı çıkıp kendimi safe zone’umdan çıkarmak istemiyodum o derece.

Neyse aklımı kullanarak attım dışarı ilk gün boş geçtim (belirtmek istiyorum hani siz dişileri görürsünüz gayet uygun bi konumdadırlar tek yapmanız gereken yaklaşıp olaya girmektir ya öyle bi durumla karşılaşamadım ilk gün).
ikinci gün gene bütün benliğim evde kal çıkma dışarı bugün dinlen diyodu. Yine dinlemedim çıktım dışarı ve günün sonlarına doğru 2li kurbanı kumlarda otururken gördüm. Etrafta biraz insan vardı ve kendimi onlara yöneltmem bi 5 dakikamı aldı karın ağrısı da başladı o sırada tabi ama şükür gidebildim yanlarına. K1 hoş olan omega-beta K2 hoş kızların olmazsa olmaz yanında gezen vasat güzellikte kankası. Ben 5 dakika kendimi cesaretlendirirken K1 durmaksızın selfie çekiyodu. Yanlarına gittim.

Ben - Selam kızlar nabıyonuz
K1,k2 - ( 3 saniye birbirlerine bakma seansı) iyiii fotoğraf çekiniyoruz deyip yine mal mal baktılar.
Ben - Ya ben kızlarla konuşmada problem yaşıyorum, bunu aşmak içinde görev yapıyorum kızlarla konuşarak aşmaya çalışıyorum bunu. (k1’e baktım) Sen tiki olansın heralde.
K1 - Ya bence senin hiç kızlarla konuşma problemin yok bana tiki diyebildiğine göre (aq kızı ben o sırada ne dediğimi bilmiyorum adrenalin etkisiyle, şuan raporu yazarken bile nolmuştu aq diye 10kere düşünüyorum).
Ben - Önceden onu da diyemiyodum.
K2 - Ya merkeze gitsen her yerde kız var orda konuşabilirsin
Ben - O kalabalık yolda bi kızla konuşmaya kalksam etrafın baskısından hiç bi şey olmayacak
Sonra biraz boş muhabbet sonra günü bitirdim. 2’li bisiklet süren grup vardı onlarla da konuşabilirdim 3puan ve deneyimler kaçtı :/

Üçüncü gün (bugün) bütün benliğim kal evde hem bu zorlu şartlarda 3puan da topladın gene iyidir hadi dinlen diyodu. Baktım tcmanın yazılara “senin hayatın, senin kararın…” yazmıştı. Çıktım tabi 2li bi grup gördüm günün sonuna doğru

Ben - selam kızlar
( 3 saniye birbirlerine bakma seansı)
Ben - benim kızlarla konuşma problemim var arkadaşım da bana görev verdi 5dk muhabbet et diye, merak etmeyin eğlenceli olacak ama yardımcı olmayacaksınız gidicem.
K1 - Hayır (amına koyim ne sordum da hayır diyosun)
Ben - peki.
Ve gün bitti.
ilk konuştuğum grupta hiç açılamamanın etkisiyle ne söylediğimi bile hatırlamıyorum tam sesim düzgün çıkmıyodu o an düşünemiyodum sanki garip bi durum. Onlara yaklaşırken de karın ağrısı yaşadım.

ikinci gruba giderken çok daha rahattım kendimi kontrol edebiliyodum en azından konuşurken karın ağrısı da olmadı. Kız hayır dediğinde gayet normal bi şekilde peki dedim ve yoluma baktım etraftakiler bize bakıyo mu benim hakkımda ne düşünmüşler ay kız bana hayır demiş hiç sikimde olmadı.

Kızlara gelince bi entrymde bu konudan bahsetmiştim “ani bi olayda rol yapılamaması” . Farkettim ki iki cümleyi biraraya getirip konuşamıyolar doğru düzgün ben mi görev yapıyorum onlar mı belli değil garip garip şekillere giriyolar. Egosu düşük olan kızlar sizinle konuşmaya daha yatkın oluyo sohbetten keyif alıyolar genelde. Egosu yüksek kezolarınsa siz yanlarına yaklaşıp durumu açıkladığınızda egosunu tatmin etmiş oluyosunuz ve sizden alacağı bi şey olmadığı için terslemeyi tercih ediyo. 2’li gruplarda omegası ağır basan daha sessiz oluyo genelde sizi dinlemeye daha yatkın, kezolarsa tatmini gerçekleştirdikten sonra tersleyerek bi tatmin daha bulmaya çalışıyolar. “Hayır” diye cevap veren kız bekledi bekledi sanki boğazı düğümlenmiş gibi hayır diyebilmek için kendini zorladı felan sanki kelime çıkmayacakmış da tükürürmüş gibi fdjgdfjkg. Kezoların tersledikten sonra da tatmin aradıklarını fark ettim çünkü sanki sizin ezildiğinizi görmek istermiş gibi gözünüzün içine bakıyolar ne tepki verecek diye.

Sonuç olarak kazanımlar oldu tabiki ama daha fazla sohbete girebilirim daha çok zorlamalıyım kendimi toplum içinde.
**SAHA GÖREVİ -1 (15.02.2018)
Sahilde 3lü kız grubunun yanına oturdum şematize edersem BkkK şeklinde
B - Selam kızlar napıyonuz
(Bana bi döndüler aha kezbanlara denk geldim)
B - Öyle 5 dakika muhabbete geldim
(En sağdaki) K - Tamam muhabbet ettik şimdi git
B - Sen niye arkadaşlarını kıskanıyosun
(Burda gülmeyr başladık diğerleriyle)
K - Ya gider misin
(Ayağa kalktım giderken)
B - Lütfen bi daha arkadaşlarını kıskanma
K - Geveliyo bi şeyler
Arkama dönüp giderken diğer kızlar ve ben kahkaha atıyoduk fjdjdj saha görevinde en eğlendiğim yerdi.

Bankta ikili kız grubunun yanına yaklaştım biri telefondan başını kaldırmadı bile aq kezosu sana kaldık sanki
B - Selam kızlar, benim kızlarla konuşma problemim var da 5 dakika insanlarla konuşarak antrenman yapıyorum ama yardımcı olmayacaksanız gidicem.
Kızlar - Hayır sağol.
B - Tamam görüşürüz.

Bi ikili gruba daha gittim yukardakiyle aynı muhabbet.

Üçlü bi grubun daha yanına oturdum
B - Selam kızlar
(Türbanlı olan öyle bi bakış attı ki sanki gibecez aq)
K1 - Merhaba
B - Ya benim kızlarla konuşma problemim var da 5 dakika muhabbete geldim.
K2 - Başka kız mı yok burda
B - (Olsa sana mı gelirim aq kezosu) Yok bi sizi görebildim.
K2 - Biz de tam kalkıyoduk
B - Abi ciddi misiniz ya...

ikili bi liseli grup geçiyodu (tcma bizi ne hallere düşürdün) dayılar da bunları kesiyodu fırsat bu fırsat durdurdum
B - Selam kızlar
K - Seni tanımıyoruz
B - Tanısan olur yani fjdjdj (diyemedim çünkü 10 saniye sonra aklıma geldi :/ )

Beyler bi eleştiriniz varsa bekliyorum genel olarak problem karşıdaydı bence asıl onların saha görevi yapması lazım aq. Başlıktaki entryleri okuduğumda böyle ilgi çekici laflar söyleyen vardı onları kullan demeyin içimden gelmiyo öyle kasıntı konuşmak. Genel olarak konuşmamaları felan gibimde olmadı iyiydi yararları oldu baya. Doğru mentaliteyle yapılmazsa büyük özgüven sorunlarına yol açabilir ama. Zaten başlığı okumadan önce bize yaptıkları bu değil miydi?

**Saha Görevi-1 (18.02.2018)
Arkadaşla okul kimliklerini değişip birbirimizin kampüslerinde görev yaptık.

Benden 3-4 yaş büyük ikili kız grubu oturuyodu. Merhaba diyip yanlarına oturdum.

B - Ben kızlarla konuşmada sıkıntı yaşıyorum bunu aşmaya çalışıyorum yardımcı olursanız sevinirim.
(Biraz gülüşme)
K1 - Tabi ama ne yapıcaz.
B - Öyle 5dakika muhabbet edicez bu kadar.
K2 - Tamam olur.

Sonra başta bölümlerden, sonra ben kızlarla ilgili sorular yönelttim bunların erkeklere bakış açısını sordum salağa yattım biraz, kızların abazalıklarını sordum biraz okul hakkında felan sonra teşekkür edip iyi dilekler dileyip ayrıldım. Cevabını bilip sorduğum abzürt şeyleri bile düzgünce açıkladılar anlayışlılardı terslemediler felan. Yine de bazı kritik noktaları anlayamadıklarını gördüm flört edilebilecek ama devamı olmayan kızlardı.

Sonra (kampüs dışı) büfe kenarında oturan bi kıza yaklaştım (yüzünü göremedim görecek açım da yoktu) giyimi, makyajı-bakımı felan abartıydı beta olduğunu o an anladım ama çok geçti...

B - Selam naber
(Kezo kulaklığı çıkarır, ayağa kalkar ve uzaylı görmüş gibi gider, ben de gülerim djdjfk)

Tekrar kampüse giriş yaptım biraz tanımadığım adamlarla basket oynadıktan sonra dışarıda ders çalışan bi kız gördüm (daha önce tekli kızla muhabbet edememiştim) gittim karşısına oturdum.

B - Merhaba, öyle canım sıkıldı muhabbetine geldim, ne çalışıyosun?
(Başta bi böyle niyetimi anlamaya çalıştı)
K - Rus dili edebiyatı
B - Rus musun?
K - Hayır değilim djkdk
B - Zor değil mi ya bizim marmaristeki arkadaşlar da kız tavlamak için öğreniyodu
K - Evet zor baya (felan filan)
K - (Elindeki çayı göstererek) Çay içer misin?
B - (Elindekini gösterdiğini anlamadan) Ismarlayacaksan içerim
K - Tamam olur.

Sonra bi 1.5 saate yakın muhabbet ettik ilişkilerden boş insanlardan ortamların gereksizliğinden kızların ve erkeklerin abazalığından, kız-erkek tavlama sanatından güldük eğlendik ve çok rahattım mubabbette kendimi övmeye felan ıkınmadım dalga geçtim cool takıldım (ıkıntı olarak değil muhabbeti yönlendiricem, şöyle böyle yapıcam diye kasmadım keyfime baktım) içimden gelerek harbiden güzel bi etkileşim yaşadım ilk defa. Muhabbetin sonlara doğru karnım acıkmıştı yemek yemeye gidiyoduk (aslında o an muhabbeti kesip kendim yiyebilirdim, kendimi kaptırmayacağımı ve ilgi açlığının kurbanı olmayacağımı bildiğim için yemek yiyip sonra ayrılmayı düşündüm) ki telefon geldi arkadaşı aradı. Son anlar ;

K - Benim arkadaşım aradı da istersen seni xxx'e bırakayım.
B - Yok sen git ben kendim bulurum zaten arkadaşımla da buluşucam. Metro şu taraftan dimi?
K - Evet istersen götüreyim.
B - (Gülerek) Oldu, altımı da pışpışla.
(Kız bu anda benden son bi hamle bekliyo -görüşürüz veya numara olayı- )
B - Bi de numaranı alıcam
K - Aaa daha ilk defa tanıştığım birine veremem(anlatım bozukluğu yaptı mı hatırlamıyorum takılmayın oraya).
(Beyler şimdi şu durumda cidden şaşırdım çünkü kız o kadar keyifli muhabbetten sonra felan prensiplerini çiğnememişti saygı duydum)
B - Sen ciddi misin? (Böyle hafif heyecanlanarak sesimi yükselterek söyledim evet dese sevinç gözyaşları içinde madalya verecektim helal olsun diyecektim)
K - Tamam veriyim
(Aq... )
(Numarasını verdikten sonra biraz bana biraz kendi kendine)
K - Arkadaş olabiliriz yani
Sonra teşekkür edip görüşürüz dedim ayrıldık.

Şimdi aneliz şelalesi:

1.5 saat kızla konuştum biraz abarttın diyebilirsiniz ama aylardır bi kızla flört etmiyodum hem keyifliydi hem de ıkıntı yoktu - yani muhabbet bitmesin/kızın ilgisi dağılmasın diye -.
Gerek fizik gerek yüz olarak ortalama olsa bile hoşuma gitti ama asla flörtten fazlası olamaz zaten numarasını aldım ama yazmicam 1.5 saat konuştuk aynı ortamda da değiliz alacağımı yeterince aldım.
Beyler şöyle bi şey var kız ne olursa olsun kendisine rastgele gelen birine numarasını verdi yani. Başka bi gün başka birine de verebilir yani benim aslında kim olduğumun bi önemi yok kız için. Acı ama gerçek.
Ayrıca sonda numarayı verirken kendini rahatlatmak için "arkadaş olabiliriz" dediğine eminim. Yoksa devam etsem kızı kendime bağlarım biliyorum yani ama gerek yok.
Bi hatam varsa uyarın lütfen.
Trauma
Çaylak

Okunmamış mesaj

Selam dostum. İlk olarak cesaretinden dolayı tebrik ederim seni. Yorumuma gelecek olursak eğer:

Eğer sen de farkındaysan sahada bir kıza yaklaşırken ki söylediğin açılış cümlesine göre kızların tepkileri genel olarak değişmiş.
"Selam kızlar, benim kızlarla konuşma problemim var da 5 dakika insanlarla konuşarak antrenman yapıyorum ama yardımcı olmayacaksanız gidicem."
Bu cümleyi kurarak yaklaştığın kızlardan daha çok red yemişsin. Sebebi ise çok basit. Kızlara seçenek sunmuşsun. Yani evet veya hayır diyebilirler bu yaklaşımda, ki genelde de öyle olmuş zaten. Onun yerine evet/hayır cevapları verilmeyecek giriş cümleleri kullanabilirsin. Zaten "selam,naber" deyip direkt oturduğunda daha olumlu tepkiler almışsın.

Sana tavsiyem şu. Bir gün için belirli bir giriş cümlesi seç. Atıyorum "merhaba, az önce yanımdan geçerken/şurada otururken seni gördüm ve senden etkilendim, naber :)" ve tepkileri gözlemle.
Daha sonrasında ise evet/hayır cevabı verilebilecek bir giriş cümlesi seç ve yine tepkileri gözlemle. O zaman aradaki farkı daha iyi bir şekilde göreceksin eminim :)
Kullanıcı avatarı
hoca dehanni
Silik

Okunmamış mesaj

Kanka öncelikle teşekkür ederim bana/forumdakilere katkıda bulunmaya çalıştığın için.
Yalnız kritik noktalara değil de son rütuşlara parmak basıp bunun önemini abartmışsın. Öncelikle sahada açılış yaptığın zaman en kritik etkenler karşındaki kişi ve bulunduğun ortamdır. Sen istersen tcma ol yanlış kişiye/yanlış ortamda açılış yaptığın zaman verim alamazsın. Bu kriterler karşılandıktan sonra senin tavrın, iletişim becerin felan gelir.
Onay bekleyerek kurduğum cümlede dediğine göre verim düşük olmuş ama red almamın nedeni kurduğum cümleden ziyade içinde bulunduğum ruh hali (tavır olarak onay bekleme durumu) değil midir(Tabi ilk iki kriteri uygun varsayarsak)? Aynı cümleyi iki farklı insan kurduğu zaman biri "cool boy" biri "yavşak abaza" olabilir. Farkı aradaki tavır (kafa yapısı, bu da tavrına yansır) belirler. Yani ben kafa yapımı değiştirmediğim sürece istediğim cümleyi kurayım verimde gözle görülür bi değişiklik olmaz (elbet ufak bi oynama olabilir ama dediğim gibi kritik değil) .
Kanka ayrıca attığım toplu raporda senin dediğin cümleyi kurarak 2 red 1 onay almışım. Yani burdan deneysel bi sonuç çıkarılamaz.
Özet: Kızların tepkisi kurduğum cümle yapısına göre şekillenmedi kanki
Kullanıcı avatarı
fika
Sürgün

Okunmamış mesaj

Açılış cumlelerinde tcmanın dediği gibi dolaylı olabilir ve ya amaç için belirtilen konuyu yani konuşma,iletişim problemi olduğunu belirtmek de olabilir.

İkisi de yapılabilir diye duşunuyorum. Sonuçta, burada amaç fazlalıklarımızdan kurtulmak ve bunun için her iki yolu da gozlemlemek. Fakat, hani rezil ol da bitsin uzerindeki baskı,korku,heyecan vs. için duşuncem; "iletişim problemi" olduğunu dişiye yansıtarak tabiri caizse rezil olmak(sana gore) durumuyla duygularını değiştirmek daha iyi olacaktır diye duşunuyorum. Diğer turlu bir bahane bulmuş ve ya havalar,kitaplar,mağazadaki giysi, sende mi şoyle, aa bak ben de gibi bir suru kalıpları kafanda kurup yaklaşmak kurgudan oteye geçmez "ilk" adım için yani korkuyu ve egoyu parçalamak adına diye duşunuyorum.
Trauma
Çaylak

Okunmamış mesaj

Haklısınız dostlar. Ben baya bir ayrıntıya odaklanmışım. Geri bildiriminiz için teşekkürler.
olumcul deney

Okunmamış mesaj

Hacı sürekli aynı cümleyi kurmak mantık dışı olabilir. 1-2 kızda bu cümleyi kullandıktan sonra çıkarım yap, her kız aynı olmadığı için belki sorun bu girişte sanırım. Başka giriş bulmayı dene. Ayrıca Trauma'nın dediği gibi kıza seçenek sunmak çok anlamsız.
Kullanıcı avatarı
Oken
1. Nesil

Okunmamış mesaj

[mention]olumcul deney[/mention] Karşı tarafı sürekli bir şekilde seçeneksiz bırakacağına, kendi kendinle flört edersen en azından daha az miden bulanır. Sürekli olarak seçenek bırakmadan ilişki kurabileceğin kız zaten güdülmeye çoktan hazır olan avelin teki olacağı için bu kızdan tutkulu ve kendini geliştirebileceğin bir flört beklemek aşırı anlamsız olur. Çünkü bu kızın aklına ve sana sunabileceği şeylere güvenemezsin. Antrenman için bu gütme deneyini yapabilirsin ancak flört anlayışını bunun üzerine kurmak yanlış olur ki işin akıl ve hastalık boyutuna girmiyorum bile çünkü işin o kısmı senin analizine bakar.

Başlık sağlıksız kadınlara siktir çekilmesini öğütler. Hatta, mümkünatları belirttikten sonra anlamayan kafasız davarlara bile sağlıksız kadınları siktir etmeleri gerektiğini söylüyor. Kısacası başlık, hafiften hafiften gereken seçiciliği ve eleyiciliği okuyucunun hayatına dahil etmek istiyor.
Sağlıksız kadınları güdüp atabildiğin sürece antrenman olarak kullanabilirsin. Eğer sağlıksız kadınlara siktir çekemiyorsan, dalıp gidiyorsan, sağlıklı kadınlara asla kalibre olamazsın ki bu mevzu kadınlarda da aynı şekil işler. Nasıl sağlıklı bir erkek sağlıksız kadına kapılıp gitmiyorsa, sağlıklı bir kadın da sağlıksız bir erkeğe kapılıp gitmez. Aslında her ikisi de -sağlıklı kadın ve sağlıklı erkek- kendisini bu duruma sokmaz. Kısacası saha yapın, flört edin, deneysel takılın ve bunları yaparken eğlenin fakat bunu nispeten daha kaliteli kadınlarla yapın. Kimse sizden altın, omegaaltın veya omega tavlamanızı -zaten bu akıl sahibi kadınlar soğuk yaklaşıma cevap vermezler- beklemiyor. Beklenen, kalitenin nispeten yüksek tutulması ve siktirin gerektiği yerde duraksamadan gereken siktirin çekilmesi. Pisliğin çokluğu sizleri şaşırtmasın ve etrafın pislikle dolu olması sizleri pisliğe, pislikle tamah etmeye sürüklemesin.

Yapacağınız açılışta kullanacağınız cümle ise tamamen sizin amacınıza ve zevkinize bağlı olarak değişir. İlla Tcma'nın verdiği örneği yardıracaksınız diye bir mevzu yok. Emin olun Tcma'nın kendisi bile eğer kızda bir sığırlık gördüyse eleme amacıyla merhaba veya nasılsın şeklinde bir açılış yapabilir. Yani, kullanacağınız açılış cümlesini isterseniz eleyici bir şekilde, isterseniz de aradığınız nitelikteki kıza hitap edebilecek şekilde tasarlayabilirsiniz. Başta dediğim gibi açılış cümleniz, doğru yem doğru balık hesabı amacınıza ve zevkinize göre değişkenlik gösterir.
Cevapla Önceki başlıkSonraki başlık