Saha görevinde babaya denk gelmek

Moderatör: Co-Moderatör

Kullanıcı avatarı
cufive
1. Nesil

Okunmamış mesaj

Saha Görevi-1

3lü bir kız grubuyla 3-5 dk muhabbet ettim ama baya uzun oldugu için net hatirlamiyorum suan.O yüzden şimdilik onu geciyorum. Asıl olayı anlatacagım.
AVM nin içinde yürürken (uygun adayları ararken canım cıktı zaten yürümekten) yalnız basına olan bir kızı (ben öyle zannediyormusum zsdsddfsfsd) gözüme kestirdim ve caprazından yanına dogru sokuldum. Kafamda net bir cümle yoktu ama yanına dogru giderken minik sırt cantası dikkatimi cekmişti ve konusmayı onun üzerinden ilerletmeyi kafama koymustum.
yanına dogru gittim.
ben: pardon bakar mısın ?
kız affalladı etrafına bakındı ama ben gercekten böyle bir afallama görmedim.
ben: cantanı soracakt..( kız cidden efsane afalladıgı için cumlemi tam bitirmeden durdum kız da bu sırada sesli bir iki tane harf cıkardı agzından -a, -ı gibi ama nasıl anlatayım kardeslerim kız sanki uzaydan gelmiş gibi saskın ve konusamıyor) bu sırada gecen 4-5 saniyenin üstüne kızın yabancı oldugu ve türkçe bilmediği kanısına kapıldım.( o derece yani düşünün)
ben:don't you speak turkish !!!
ve kız sonunda bir kelime cıkardı..
kız:yok türkçe biliyorum da... (bu sırada bana degil omzumun arkasına, capraz bir yöne bakıyor)
veee beklenen buluşma dırıdıdıtdırııııııı
bir erkek belirdi ikimizin yanında, şahsi kanaatim babasıydı.
BABAFINGO: noluyor ? (saskın ve bir o kadar da korumacı, sahiplenici ve "sen kimsin lan it" bakışları ve vücut diliyle)
ben: cantası canta cant eki eki ihihihihhi ( hayır böyle olmadı)
ben:cantasıyla ilgili biseyler soracaktım.(anlamadı muhtemelen bu sebepten ötürü kızın arkasındaki cantayı elimle göstererek;)
ben:cantası var ya arkasında küçük spor cantası, cok aradım ben o cantayı ama bulamadım hiçbir yerde. Nereden aldınız acaba ? (bu arada cidden o cantayı aramistim bi ara)
BABAFINGO: lotto.
ben : duyamadım?
BABAFINGO:lotto.
ben:nerden?(cidden anlamamıştım, adam bagırsagından falan konusuyordu galiba)
BABAFINGO: lotto lotto. canta nerden alınır ? (viral reklam gibi bune amk asdasfdsg)
ben:haa lotto ya bilmiyorum ben dechatlona falan bissürü yere baktım ama bulamadım gerçekten. neyse, rahatsız etmedim umarım.iyi akşamlar.
babafingo:iyi aksamlar.
ve sakince yanlarından ayrıldım.
Evet karsimler, bu da böyle bir anı oldu işte.

edit: https://youtu.be/eg8yHmvAzF0?t=170 03.00.