İkinci saha görevimde etrafımı polislerin çevirmesi

Moderatör: Co-Moderatör

Kullanıcı avatarı
fika
Sürgün

Okunmamış mesaj

İkinci saha gorevimde etrafımı polisler çevirmesi olacak gerçek başlık. Lafı uzatmak yersiz. İkinci saha gorevimde ciddi bir şekilde gerçeleşen bu olayı içerikte anlatacağım detaylıca:)

Uzunca yurume seansları ve artık kafamın diier gorevleri yapanları okudukça dank etmesiyle beraber, duran, oturan ve ya hareket etmeyen dişilere yaklaşmam konusunda anlaşmıştım kendimle.

Aradan çok fazla zaman geçmemişti ilk heyecanlı saha gorevinden; bir ya da iki ay olmuştu. Ama full motivasyon, okumalar ve spor, beslenme tavan durumdaydı. Yani yardırdığım zamanlar. Çıktım ve kafamda planladığım buyuk kent meydanına doğru yollara duştum. Bu sefer hedef belliydi. Kimlerle dans edeceğim her şey kurgulanmıştı. Kurgu iyi değildi ama heyecanı sevmeliydik diiymi.

Durakta tek başına oturan kapalı bir kızı gordum. Tabi oncesinde tam sahaya girdikten sonra direkt yaklaşamadım. Yine deli danalar gibi 5-6 tur attım etrafta. Kur, kur, kur kafada..heyecanı tavan yap afferin çocuum..
Karar verildi ve gereği duşunuldu. Onceden kestirdim kızı epeydir oradaydı ve nefes tutularak(bir şey duşunulmeyerek) yaklaştım ve:
-pardon bir şey sorabilir miyim?
+tabi, buyrun.
-benim karşı cinsle iletişim problemim var da, bana 5 dakika yardımcı olabilir misin?
(tam olarak anlayamadı, cumleler uzun geldi ve anlayamadığını belirtmek için tekrarlamamı niteler şekilde kafa uzattı, yineledim)
+şey, anladım da (o sırada ayağa kalktı) ben de arkadaşımı bekliyorum, o gelcek şimdi..
dedikten sonra..
-tamam o zaman diyip, hiçbişey soylemeden donup ayrıldım yanından.
Bir şey hissetmiyordum. Çunku bir şey kurmamıştım kafamda onu elde etmek, etkilemek vs.
Başka bir dişi gordum, bankta oturuyordu. Kitap okuyordu. Uzaktan dikiz mode one tabi. Yine dolandım etrafında. gel, git sonunda çaprazına geçtim ve yanına birş olduğunu gorunce kalkmasıkı bekledim. Mutlaka konuşmalıydım çunku fizyonomi bariz omega ağırlıktaydı (Bu benim tcmadan onceki yıllardır kendi izlenimimle oluşturduğum hisdel bir çıkarımdı ve tcma ile birlikte yerli yerine oturdu her şey)
Yanındakine samimi davranışları, ilgilenmesi buyuk faktordu. İyi analiz edilmesi şart diyordu tcma aslında oğreti içeriğindeki kısımlarda, bende zaten varolan birşeydi onu denedim ve ilkti.

Yanına geldim, işaret parmağımla onu gostererek:
-sen bana yardımcı olabilirsin dedim. (bakın burada artık karşı taraftan onay alınmayacağının farkına varıp ilk aktif direkt girişimimi hayata geçirdim, afferim len bana kolay oğrenim honey ehiehi)
+ne için?
-benim karşı cinsle iletişim problemim var ve 5dakika sohbet edip kalkıcam, kamera falan yok merak etme(yanına oturdum tabi o gosterdigim sırada,oturmuştum. o kamera olayınk da hafif gulerek dedim, kız rahattı, analizim doğru çıkıyordu)
+ne konuşcaz yani, nasıl bişey?
-her şeyden olabilir. Mesela o elindeki kitap hakkında olabilir.
+Ya tamam ama bak benim birazdan erkek arkadaşım gelecek ve o bu tur şeyleden hoşlanmaz.
-vıdı dıdı dı (evet resmen bunu yaptım ağzımla)
iyi o zaman ben gider diyip kalktım. Kalkınca ben psikolojik bir makale okudum, orada kız tipleri var onlardan birisin onu da soliyim dedim (babayı onlardan biri, kafamda omega kurarken şit testi yapan betasın resmen) bastım yurudum

Benim için aktif bir hal almadı, yaklaşma olayı hala basite inmedi, direkt yardıramıyordum. Hala dişi gorup bekle babam bekle hesabı gidemiyordum. Halbuki sorun yok gidince ama resmen gorev adamı niteliginde olunca sorun olmuyo bende bunj anladın. yani tcma demişti ya, size bi gorev verilse zaten yaparsınız, aynen durum bu. gazete,ilan dağıtırsın sorun yok. rahatlık için o aşamaya gelmek lazım.

İki kız yanyana dikiliyor, birisini beklediği aşikardı. Bunlar için fazla duşunmedim nedense ve direk açılış yaptım.

-siz bana yardım edebilirsiniz bence?
+(sağdak) ne için?
-benim kızlarla iletişim problemim var ve 5 dakika sohbet etmem gerekiyor.
+(yine sağdaki, diğeri hiç bulaşmıyor) hmm, tama ama biz de arkadaşımızı bekliyoruz, o geldi şimdi onla buluşcaz.
- tamam o zaman.. dedikten sonra bunlar yurumeye başladılar ki oylece duruyorlardı. Korku,panik. halbuki omegaları baskın fisyonomileri vardı. yanıdım allahım diye bir şarkı vardı ına atfediyorum.

Kızlardan ayrılınca ben yurumedim. orada kaldım. rahatımya dikiliyorum bakınıyorum etrafa sıkıntısız. bir anda solumdan ve sağımdan iki erkek yanaştı. bana kimlik gostermeye başladılar. dedim noluyoz. ama ben şartrlleri indirmiş vaziyetteyim. duşunme sıfır, full refleks tepkiler.

-nedir bu dedim? (içimden diyorum, korku yok gibi gorunse de boku yedin olm, şikayet etti kızlar işte al)
+kimlik kontrolu?
-(elimi attım cuzdana ama ben hala inanmadım, polisi sorguluyorum) nerden biliyim kontrol yaptığını, polis misin? dedim ki bana kimlik gostermişti, gozler onu gordu de kafa başka yerde olunca sorgu,şuphe bilinçaltı konuşuyor.
+yok 1 nisan şakası yapıyom, heralde polisiz olm.
dedi ve arkaya doğru geçtik.verdim nufusu ama sorgu devam bende.
-o nası sorgu gbt aleti, telde mi oluyo artık bende bakıcam.(kafamı uzatıyorum, sıkıntı sıfır, stress yok)
+artık telde program var, oradan bakıyoruz.sen ne iş yapıyosun? (beni ilk çevirenle sohbete başladık, sohbet ettik sorgularken, valla sorgu onemli allah korusun iyi yapıyosunjz tarzından girip, kim gbt yapar,sorara kadar ayakustu sunum yaptı memur bey bana:) ve ayrıldım

Bol adrenalinli saha gorevlerim aşama olarak burada tıkandı. kabul edipte sohbet eden maalesef çıkmadı. o aralar guven duygusu ve psikolojim epey iyiydi Sonrasında da başka goreve çıkmadım. Reddedilme gorevinde de birkaç girişim yaşadım. onları da yazacağım diğer bolume. yeterli değil bu yaptıklarım ve hiçbir şey başlamadı daha benim için. okduğunuz için teşekkırşer. forum hepimize hayırlı olsun