Uzun zaman sonra ilk saha raporum

Moderatör: Co-Moderatör

Kullanıcı avatarı
cr7
Çaylak

Okunmamış mesaj

Saha raporu vermeyeli uzunca zaman oldu. Yapamıyorum diye yakınıyordum hatta. Başlayalım o halde…
Baktım tek başına bir kız, el çantalı, deri montlu, makyajlı, esmer falan güzel bir kız. Karşıdan görmüştüm, yanına doğru giderken benden büyük olduğunu anladım ama o kadar karşıya geçtik, konuşmadan yapamazdım. Telefonuna mesaj yazıp geri kapatıyordu falan. Gittim yanına. Bundan sonrası (+):ben (-):kız
+Pardon, merhaba ya seninle 5 dakika konuşacaktım ben ama büyükmüşsün sen(gülerek).
-Kız gülümsedi önce baktı 2 saniye falan(benim de o ara lan kız harbi güzelmiş düşüncesi kafamdan geçti) Üzgünüm sevgilim gelecek şimdi onu bekliyorum. (yine gülerek, yaş konusunu açmadı bile)
+Ha öyle mi size mutluluklar o zaman (gülerek, yan tarafa döndüm hafif)
-Teşekkür ederim dedi. Arkama baktığımda gülümsüyordu.
Ertesi gün bir kız daha gördüm bankta oturuyordu, sarışın renkli gözlü güzel diyebileceğimiz bir kızdı. Neyse biraz arka banka oturdum ilk önce, sonrasında beni görebileceği ön banka geçtim. Telefonuyla mesajlaşıp, birini bekliyordu. 1-2 kez baktığımda bakışlarını yakaladım. Beklediği kişi gelmeden gidip konuşayım en iyisi diyerek, kızın önüne doğru yürüdüm…
+Pardon, merhaba ya arkadaşımı beklemekten sıkıldım(5 dakika falan önünde oturduğumu biliyordu.)gelip seninle tanışayım dedim.
-Ben de sevgilimi bekliyorum ya(gülerek)
+Oo o zaman uçayım ben,ilişkiniz zarar görmesin.(güldüm baya)
-(Gülerek) iyi günler.
+İyi günler diyip yanından ayrıldım.
Arkama baktığımda kız,bana bakarak tebessüm ediyordu. Bilmiyorum kızı etkilediğimi hissettim. Yüz ifadelerinden, bakışından falan. Neyse sevgilileri olması şanssızlık ama önümde daha çok yol var tabi ki. Önümüzdeki kızlara bakıcaz. Yarın daha güzel bir raporla dönmek dileğiyle.
Kullanıcı avatarı
j1wtz
1. Nesil

Okunmamış mesaj

[mention]cr7[/mention] Senin için güzel bir tecrübe olmuş aslında, farklılık olması bakımından. Şanssızlık olarak düşünme, aksine bayağı şanslısın.
Kullanıcı avatarı
dun bugun yarin
1. Nesil

Okunmamış mesaj

Olayın içinde olmadığım için emin değilim ama ben pek etkilediğini sanmıyorum. Her gün yaşamadıkları bir şey olduğu için tebessüm etmeleri, gülerek tepki vermeleri filan normal.
olumcul deney

Okunmamış mesaj

hiç kimseyi etkilediğini düşünme, etkileme de..

Önemli olan tabularını yıkman, yıktıktan sonra kendin hissedersin ne olduğunu..

Başarısız oldum diye düşünme, sadece bir sonuçtur bu..

Güzel tecrübe edinip, tabularını yıkmaya çalışmışın. Devam böyle.
Kullanıcı avatarı
Bold
Sürgün

Okunmamış mesaj

Emeğine sağlık, saha görevine kalkışmak bile takdiri hak ediyor. Şunu unutma erkek popülasyonunun %99'unun bunu yapacak cesareti yok. Moralinizi devamlı yüksek tutun, bunu sonuçlardan bağımsız olarak yapın.

Gelelim yorumlara.
İlk olarak yapması zor biliyorum ama kafandaki bütün limitleyici şeyleri yık. Hiçbir şey düşünme. Tabular kendiliğinden yıkılacak. Yaş, para, sosyal statü bunların hiçbir önemi yok. Birisi milyoner olabilir fakat tanımadığı kıza merhaba diyecek cesareti yoktur. Yaş dediğin zaten abartı bir mesele, sen alfa olduktan sonra yaş? felan mı diyecek kız. Alfa bulursa çaktırmak için her şeyi yaparlar.

Takılma yani kanka sen takılmazsan kız hiçbir şekilde takılmaz bu tür detaylar. Her şey senin realitende şekillenir. Eğer kafanda bir sorun varsa kız bunu hisseder ve yaptığı testlerle bunu açığa çıkarır. Korkun yoksa ne mi olur? Kız orada erir, bakışlarından halinden tavrından bunu anlarsın. Bunun özgüveni nereden geliyor .s.s diye düşümeye başlar. Nöral ağlar çok daha derin işlenir, bir bakarsın kız sana sorular sormaya başlıyor.

Konuşmalardan kaçma, kendini zorla. Çünkü bilinmeyen durumun içindesin ve beyin seni konfor bölgene döndürmek için durmadan alarm verir. Zorla kendini hemen ben kaçıyım eheheh tavrına bürünme. Bekle kızın gözünün içine bak, sana söylediklerini sikleme. Erkek arkadaşım var der çoğu, sen konuşmaya devam et bu yalan da olabilir. Eğer cidden varsa konuşmanın devamında zaten açığa çıkar. Fakat bu çoğunlukla testtir. Ne bileyim sikleme, benim de yarın sınavım var felan de mantıklı bir argüman sunman gerekmiyor. Sen o kızla konuşacaksın o an, o seni vazgeçirmeye çalışır. Malın beyni şöyle çalışır, ya ben bu salağı bu kadar hızlı vazgeçirebiliyorsam bunu hayatta zaten her şeyden çok kolay vazgeçirebilirler bu alfa değil .s.s siktir et çaktıracaklar listemden çıkar. Ha geri basmıyorsa belki alfadır dur biraz daha konuşayım .s.s Kanka her şey test unutma üzerlerine git.
Kullanıcı avatarı
cr7
Çaylak

Okunmamış mesaj

Teşekkür ediyorum yazdıklarınız için baya güzel şeyler çıkmış ortaya. Uzun zamandır yapmamanın etkileri diye düşünüyorum benim için ısınma turlarıydı. Yani yorumları okudum hepiniz haklısınız. Buraya bir daha girmeyeceğim dedim, bana gelen birkaç mesajlardan ve yayınlanmayan yazılarımdan ötürü( 1.5 aydır girmiyordum) ancak devam edeceğim. Yakında yeni saha raporumu yorumlamanız için huzurunuza sunacağım.
Cevapla Önceki başlıkSonraki başlık