Saha Görevi-2 Remastered

Moderatör: Co-Moderatör

Kullanıcı avatarı
cufive
1. Nesil

Okunmamış mesaj

Wait, wait, wait !
Burada benim yanlışım var amk.Sen durup soluklanmamışsın son denemeden önce. Son denemenden sonra kendinle yüzleşmişsin.
cufive yazdı: 23 Kas 2018, 02:34
Bunlar yaşanırken oturup düşünmen- dünyayı durdurman- doğru bir hareket olmuş. Bu durumun etkisinden hemen sıyrılamayıp sondaki denemeye yansıtman çok ciddi bir problem değil. Sen o esnada üzerine düşeni yapıp soluklanmışsın. Ha buna rağmen etkisi devam etmiş, demek ki orada soluklanarak halledebileceğin bir problemin ötesinde yaşadıkların. Aslında bakıldığı yere göre yorumlanabilecek birşey çünkü kötü gibi gözükebilir orada hızlıca toparlanamaman ancak kendine has bir sorunu etraflıca saptaman adına da önemli bir işaret olabilir ki bu iyi yolda olduğunun göstergesidir.
O yüzden "Bu durumun etkisinden hemen sıyrılamayıp sondaki denemeye yansıtman çok ciddi bir problem değil. Sen o esnada üzerine düşeni yapıp soluklanmışsın. Ha buna rağmen etkisi devam etmiş, demek ki orada soluklanarak halledebileceğin bir problemin ötesinde yaşadıkların. " bunu bilemeyiz.Hatalı bir yorum olur bu.
Kullanıcı avatarı
hoca dehanni
Silik

Okunmamış mesaj

Kanka iki durumdan sonra da oturdum düşündüm soluklandım belirtmediysem kusuruma bakma. Yanlış anlaşılacak hali yok çok haklısın lise zamanı böyle geçti hep o biriktirdiğim şeyleri atmaya çalışıyorum bende. Başlığı adam gibi okuyana kadar yaptığım mallıkları yazsam destan olur, bir ara yapmayı düşünüyorum onu da. Nöral ağlardan o lise yıllarındaki zihin yapıma geçmiş olabilirim, yani vücut lise zamanının şartlarına göre ayarlamıştır beni. Derin bir travma olduğu açık dediğin gibi, bu şekilde dürtülmesi ve üzerine düşülmesi ve iyileştirilmesi gerek, I'm on it, sir!
Kullanıcı avatarı
belikebond
1. Nesil

Okunmamış mesaj

Pua ıkıntıları diye boşvermeye çalıştığınız şeyler iletişime dair hayata dair gerçeklerdir, görevide kolaylaştıracaksa kullanılır taklit filanda olmaz hele birde zarar verir demişsiniz hangi mantık anlamadım. Sosyal kas diyorsunuz ama bu sosyal kas yabancıyla 40 saniye konuşunca mı daha fazla gelişir yoksa 10 dakika konuşunca mı ? Pua cıların motivasyonlarının saçma ve gereksiz olması yöntemlerinin yanlış olduğunu kullanamayacağımızı göstermez ki ve burada onlar gibi yalan bi karakterin üstüne sadece taktikler de kullanmıyoruz. Kimsede size şunu şunu yapın her hareketinizi kontrol edin demedi.
Birçoğumuz ordaki insanlardan daha fazla serpilmiş daha fazla farkındalığa sahip insanlar, daha derin insanlar. Zorlama bi taklit gibi bir olay yok yani.
Kullanıcı avatarı
belikebond
1. Nesil

Okunmamış mesaj

Şimdi şu entryler adına özür dilemek istiyorum. Bunu çok daha önce yapmalıydım aradan 2 yıl geçtikten sonra değil. Bu da ayrı bir mallık. Bu bloga kayıt olduğumdan beri burada yediğim bokların, saçtığım semptomların haddi hesabı yok. Bu mallıklar burda kayıtlı duruyordu sonuçta ben bunlara bakıp çok daha önce yüzleşmeli ve saygısızlık yaptığım insanlardan özür dilemeliydim. Onun yerine hiç bir şey olmamış gibi ölü taklidine yattım. -ölü taklidi, hacı taklidi ve daha neler neler- Oysa burada aynı yolda olduğum insanlar var burada barınacaksam, ürün vermeye devam edeceksem bunların hesabını da bir şekilde vermem gerekli diye düşünüyorum ki bu böyleyken buradaki insanlarla aynı amacı paylaşmıyorsam bile yaptığım mallığı gördüysem bi en azından şöyle şöyle yapmışım beyler kusura bakmayın demeliydim çok daha önce. Diğer bir yandan özür dilememin sebebi '' beni onaylayın, sevgi gösterin de hiç bir şey olmamış gibi yazı yazmaya devam edeyim'' e de dönüşmemeli. Bu zamana kadar hep böyle oldu fakat aynı şey devam etmemeli. Şimdi bu başlığı hortlatıyorum ama gidip her Semptom sergilediğim başlığı hortlatmak yanlış bir davranışta olabilir. foruma 300 tane sadece kendi itiraf/özür yazısı yazmak sol frame i çökertmek gibi bir şeye girebilir bilmiyorum ama bunun gibi açıktan açığa terbiyesizlik yaptığım yerlere dönüp yediğim naneye bakmak ve kendisine saçmaladığım insanlardan -o insanların bunu görmesi, okuması güzel olur, o insanlardan kişisel olarak özür dileme isteği de bir motivasyon. fakat hellsbells ve hocanın yerine dün bugün yarın olsa atıyorum ona da aynı şekilde özür dilemeliyim. Hocaya özür diliyorum gerisini siktir et olmasa da olur olmamalı- özür dilemek gerekli diye düşünüyorum. O yüzden bu başlık ve bunun gibi direkt olarak şahıslara yaptığım terbiyesizlikler için özür diliyorum beyler. Gereksiz ayrıntılı ve uzun oldu. Hatam varsa uyarınız. Allah yardımcımız olsun.
Kullanıcı avatarı
hoca dehanni
Silik

Okunmamış mesaj

Özet olarak bu kötü bir görevdi, bu görevi yapana ve görev anındaki egomun patlama anına gelene kadarki birkaç aylık süreçte egomu bir güzel beslemiştim ve sonuç bu olmuştu. Bu özetlediğim şeyin uzun halini, genel olarak o zamanki ruh halimi felan 17 Mart 2019 tarihinde itiraf olarak yazmıştım viewtopic.php?p=2729#p2729 bu linkte burada da dursun ki betalar açık kapıdan fitnelerini sokamasın.

Ayrıca http://kancik.sozlukspot.com/w/hodja-de ... C3%B6revi/ şu linkte olduğu gibi, havada kalan/havada kalmış gibi görünebilecek bir mevzu olunca hemen üşüşerek -gerçekten şunu yazarken hacı'nın neden incoming kelimesini kullandığını daha iyi anladım- sıçıp sıvayan -bozuk saat hesabı 1-2 doğru şey ile birlikte ama bazen o da olmuyor- betalara da dikkat edin ki sizi yanıltmasınlar, tavsiye veren iyi niyetli bilge jojuk ayaklarında yaklaşıp aranızda yer açamasınlar.
Cevapla Önceki başlıkSonraki başlık