Saha Görevi - 2

Moderatör: Co-Moderatör

Kullanıcı avatarı
Starkiller
Çaylak

Okunmamış mesaj

olumcul deney yazdı: 13 Ağu 2018, 18:45
dun bugun yarin yazdı: 08 Tem 2018, 02:05
Bold yazdı: 02 Tem 2018, 15:53 Alfa bir karakter olarak reddedileceksin. Kızın ne hissettiğini siklemeden içinden geçeni söyle ve eğlen. Bunu yap ve en sonunda bir teklif yap reddedilmek için.
TCMA'nın "alfa olarak reddedil" dediği doğru ama bunu diyen adam bizden taklit yapmamızı ve kasıntı olmamızı istemiyor, bu durumda "Belki de deney amaçlı yaklaşmamızı istemiştir" diye düşünebiliriz ama görevin amacı farklı personalarla deney yapmak değil. Asıl yani stratejik hedef "Çevre ne der? Kız ne diyecek?" tabularının ve bunun gibi diğer birçok tabunun veya korkuların aşılması. Daha bu gibi tabular aşılmadan deney yapmaya çalışmak pek de yararlı olmaz çünkü bu aşamada amaç serpilmek değil hastalıkları aşmaktır, hastalıklar aşılmadan serpilme gerçekleşmez. "Alfa olarak reddedil" diyerek mala bağlamamamızı (avam tabirle ezik diyebiliriz, aklınızda canlansın), görevde olduğumuzun farkında olmamızı ve amaçtan sapmamamızı öğütlemiş olması olası.
Alfa olarak reddedil görevini yanlış anlamışsınız.

Görevin amacı; Kıza bu tutum ile reddedilmeye çalışırken "Kaybetme korkusu" hissettirmek, bilinçaltına koymak. Hacı Tyler'in açıklamasından aldım.
Ölümcül deney haklı. Reddedilirken bir alfa gibi reddedilmek. (Bir alfa reddedilmez diye düşünürsün ve haklısında. Ama dişiye onu söylemek yerine hissettirmek önemli.) Tcma reddedilmek için o kadar kasılma sonunda reddedilirsin dedi. Olay şu siz o sahaya çıkarken reddedileceginizi biliyorsanız. Beyniniz sizi ona göre programlarlar. Bu yüzden olaylar tamamen spontane gelişmeli. Yani dişiye alfa olduğunuzu yansıtmak zorundayız. Dişiye alttan alta benim sana ihtiyacım yok mesajı vermek gerekli.
Cevapla Önceki başlıkSonraki başlık