My7'nin Frmtr.com üyeliği

"Bir adamın büyü dediği şey, diğer adamın tekniğinden ibarettir." -Robert Heinlein

Moderatör: Co-Moderatör

olumcul deney

Okunmamış mesaj

https://www.frmtr.com/member.php?u=3651942

Tam tamına bçsy'dan 8 ay önce falan frmtr'de takıldığı, tavırları, konuşmalarını garipsemiştim..

Dalga geçiyor olabilir gibime geldi. Zira My7'nin öyle biri olmadığını gördük.
Frmtr'deki olan davranışları garip..

o da olmayabilir diyeceğim de o zamanlar pek tanıdığı yoktur, sanmam fakesi kurulacağını...

Edit: Üyelik almadan görüntüleyemiyorsunuz beyler.
Kullanıcı avatarı
0neofthepeople
1. Nesil

Okunmamış mesaj

Evet kendi hesabı. Hacıda bahsetmişti diye hatırlıyorum.
Kullanıcı avatarı
hoca dehanni
Silik

Okunmamış mesaj

olumcul deney yazdı: 24 Kas 2018, 22:53 https://www.frmtr.com/member.php?u=3651942

Tam tamına bçsy'dan 8 ay önce falan frmtr'de takıldığı, tavırları, konuşmalarını garipsemiştim..

Frmtr'deki olan davranışları garip...
Dalga geçmiyor. Tcma'nın kim, nasıl biri olduğunu anlayamadığından yazdıkları garip gelebilir ama aksine gayet tutarlı ve her şey birbirine o kadar bağlı ki... O arayış, insanlardan öğrenmesi, gerek kendisinin gerek başkasının sanki gelecekte olacakları biliyorlarmış gibi yazdıkları, motorun yaptığı dalga, köpürtmesi... Şaka bir yana harbiden insanın tüyleri diken diken oluyor.
Kullanıcı avatarı
Bold
Sürgün

Okunmamış mesaj

Senin gördüğün tanıdığın ve zihninde şekillenen tcma, kardeşlik için test yaptığı dönemden ötürü büründüğü karakter ve tavırlarla alakalı. Adamın zaten tüm hamleleri kardeşlik için testlerle adam ayrıştırma odaklıydı. Frmtr'de ise apaçık bir arayış içinde olduğu bir dönemde olup herhangi bir test içermiyor. Yine de 14-15 yaşındaki bir çocuk için üslubuna, sorularına, insanlardan öğrenebilme yeteneğine, boş beleş eleştiri ile yapıcı eleştirileri ayırt edebilme yeteneğine bakarak ibret alabilirsin elbette.
olumcul deney

Okunmamış mesaj

hoca dehanni yazdı: 13 Ara 2018, 09:22
olumcul deney yazdı: 24 Kas 2018, 22:53 https://www.frmtr.com/member.php?u=3651942

Dalga geçmiyor. Tcma'nın kim, nasıl biri olduğunu anlayamadığından yazdıkları garip gelebilir ama aksine gayet tutarlı ve her şey birbirine o kadar bağlı ki... O arayış, insanlardan öğrenmesi, gerek kendisinin gerek başkasının sanki gelecekte olacakları biliyorlarmış gibi yazdıkları, motorun yaptığı dalga, köpürtmesi... Şaka bir yana harbiden insanın tüyleri diken diken oluyor.
Bold yazdı: 13 Ara 2018, 18:23 Senin gördüğün tanıdığın ve zihninde şekillenen tcma, kardeşlik için test yaptığı dönemden ötürü büründüğü karakter ve tavırlarla alakalı. Adamın zaten tüm hamleleri kardeşlik için testlerle adam ayrıştırma odaklıydı. Frmtr'de ise apaçık bir arayış içinde olduğu bir dönemde olup herhangi bir test içermiyor. Yine de 14-15 yaşındaki bir çocuk için üslubuna, sorularına, insanlardan öğrenebilme yeteneğine, boş beleş eleştiri ile yapıcı eleştirileri ayırt edebilme yeteneğine bakarak ibret alabilirsin elbette.
0neofthepeople yazdı: 12 Ara 2018, 23:30 Evet kendi hesabı. Hacıda bahsetmişti diye hatırlıyorum.
Başka hesaplarını biliyor musunuz diğer sitelerden?
Hacı, mt2'den bahsetmişti ama...?
olumcul deney

Okunmamış mesaj

hoca dehanni yazdı: 13 Ara 2018, 09:22

Yok
"Tcma'nın kim, nasıl biri olduğunu anlayamadığından yazdıkları garip gelebilir"
Hayır tabikide..
Sadece, bazı konularda-özellikle bçsy ile ilgili olan- bilgisizlik sezdim de ondan..
Kullanıcı avatarı
hoca dehanni
Silik

Okunmamış mesaj

Sadece, bazı konularda-özellikle bçsy ile ilgili olan- bilgisizlik sezdim de ondan..
Senin de dediğin gibi frmtr'deki yazıları başlıktan aylar önce. E o zaman nispeten daha az bilgili olması, başlık zamanına göre bilgisizlik sezmen gayet doğal. Tcma'nın kim, nasıl biri olduğunu anlamadığındandır derken seni suçlamaya felan çalışmıyorum durumu söylüyorum sadece. Bunu derken neyi kastettiğimi de anladığını düşünmüyorum neyse yani.
Cevapla Önceki başlıkSonraki başlık