Umursamıyorum ama umursuyorum

Değişim, yüzleşme ile başlar; itiraf et ve kurtul.

Moderatör: Co-Moderatör

olumcul deney

Okunmamış mesaj

Öncelikle hayırlı geceler. Beyler, benim genel sorunlarımdan biriside bu; Umursamak. Yolda gidersiniz. Karşı cinsten birisi gelir. Bakarsın, rahatsız olsa dahi umursamazsın ve bakmaya devam edersin. Sonra kız Beta'lığını gösterir fizyonomlarla ve bir karşı cinsten bir kişi sana baktığında kasarsın -Kız adına konuşuyorum-. Sonra bir an düşünürsünüz ki "Ehehehe muruq kız nasıl qastı ama he gördünnnü?" diye iç sesinizle çatışırsınız.

Her ne kadar umursamak istemesem de umursuyorum işte. Ancak 10 dakika sonra genel olarak aklımda başka bir şeye odaklandığım için unutup gidiyorum bu olayı.

Aile içi konuları her ne kadar umursamasam da dış insan ilişkilerini 'istemsiz umursuyorum'.
Kullanıcı avatarı
Kai
1. Nesil

Okunmamış mesaj

Kanka çözümün insanın ne olduğunu kavramak ve içselleştirmek. Umursamazlık,ufak tefek şeylere takılmamak gibi özellikler zamanla toplumdaki ve insandaki bokluğu gördükçe otomatikman sende artar. Kanka nasıl davranacağına odaklanmak yerine gelişimine,öğretiye falan odaklanırsan zamanla bu özellikler sende gelişim gösterecektir.
Cevapla Önceki başlıkSonraki başlık