Dizi önerisi: Billions

"Bilimdeki her büyük ilerleyiş, hayal gücünün yeni bir atağından ileri gelir." -John Dewey

Moderatör: Co-Moderatör

Kullanıcı avatarı
Priso
1. Nesil

Okunmamış mesaj

Diziyi henüz izlemedim. Fakat güvenilir kişilerden edindiğim bilgiye göre sağlam dizi. Özellikle 2. sezonunda eğitim çavuşluğunun süper örnekleri varmış. İlk fırsatta izleyeceğim, size de tavsiye ederim. Aşağıya kısa bir özetini bıraktım.

"Milyarder yatırımcı Bobby Axelrod, hırslı kişiliğiyle ve biraz da şansının yaver gitmesiyle milyarder olmuştur. Şirketini daima kar yapmaya yönelik yönetir. Milyarder olduğundan hem zorda olanlara yardımını yapar, hem de kendisi içinde para harcamayı ihmal etmez. Fakat çok hızlı bir şekilde yükselmesi, çok parasının olması ve bazı şüpheli durumların meydana gelmesi ABD New York Güney Bölge Başsavcısı’nın Bobby’nin kirli işler yaptığı ve suçlu olabileceği şüpheleriyle peşine düşmesine sebep olur. İki büyük güç arasındaki büyük savaş başlamıştır."
Kullanıcı avatarı
fika
Sürgün

Okunmamış mesaj

Yakın bir zamanda denk gelmiştim. Burada konusunun açılması tesaduf olmadı benim için. İzleme listeme almıştım. Şimdi daha öne çektim izlemek için.

Red Sparrow-Kızıl Serçe filmi hala vizyonda. İzlemeyenler var ise mutlaka gidip izlesin, zaten arşivinize alacaksınız ilerde ama sinemada o akışa kapılmak bambaşka.

Billions'u farketmem bu filmle olduğu için paylaşmak istedim. Keza Red Sparrow'u izledikten sonraki araştırmamda karşıma çıktığını şimdi hatırladım:)
Kullanıcı avatarı
aPeopleArmy
Sürgün

Okunmamış mesaj

Paylaşım için teşekkürler,
Narcos dizisini izleyenler bilir, iki dizinin konuları birbirlerine çok benziyor. Narcos'u izlemeyenlerede tavsiye ederim.
Cevapla Önceki başlıkSonraki başlık